2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

21 Haziran 2019, 17:36:30 #165 Son düzenlenme: 21 Haziran 2019, 17:40:54 Sadece Samsunspor
Mustafa aztopal Gokhan Meral ile 2 yillik anlastigimizi resmi siteden acikladi. Pazartesi imza atilacak.

Sol bek bir oyuncu. Golde atiyor. Gecen sene 2 gol atmis toplamda 20 golu falan var. Hem bek hem gol atma ozelligi var. Bence iyi transfer.

umit

geçen sezon 32 maç oynamış. hayırlı olsun.
ishak kesin gidici de, canberk'de yollanacak sanırım.

cakir55

Mirkan Aydın aradığımız golcü tipinde değil bence.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Haziran 2019, 17:36:30
Mustafa aztopal Gokhan Meral ile 2 yillik anlastigimizi resmi siteden acikladi. Pazartesi imza atilacak.

Sol bek bir oyuncu. Golde atiyor. Gecen sene 2 gol atmis toplamda 20 golu falan var. Hem bek hem gol atma ozelligi var. Bence iyi transfer.

Hocam yanlışın var. Adamın işi gol atmak değil ama son golünü de 2016 yılında atmış. 3 yıldır golu yok arkadaşın.

Canberk veya Ishak'dan üstün olduğunu düşünmüyorum. Hayırlısı olsun hepimiz için

cakir55

Stoper

Alıntı yapılan: cakir55 - 21 Haziran 2019, 22:00:11
Gökhan meralde vasat oyuncu.

Merak ettim, kaç maçını izledin?
Vasatlığını bildigine göre özeliklerini de bilirsin.
Kimdir Gökhan?

Kaya

Yorulduk her gelene ya da gelecek olana ; vasat, çöp, işe yaramaz v.b yorumları okumaktan.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Kaya - 22 Haziran 2019, 02:45:36
Yorulduk her gelene ya da gelecek olana ; vasat, çöp, işe yaramaz v.b yorumları okumaktan.

İnsanlar şahsi düşüncesini yazıyor okumamak elinizde.

Bizde her vasat dediğimiz futbolcunun vasat çıkmasından dolayı yorulduk o konuyu ne yapacağız ?

Şahsi düşüncemi yineliyorum. Şuan ismi geçen oyuncular bize seviye atlatabilecek oyuncular değil. Mirkan'ın Abdülkadir ve Bahattin'den bir fazlası yok. O da doğru bir transfer olmaz.

İnşallah yanılan biz oluruz. Bu arkadaşlar oynadığı futbol ile bizi utandırır.

tactician

Gökhan Meral bu sene bizim grupta seyrettiğimiz sol bekler içerisinde Sakarya'nın Canberk'i ile birlikte görünen en iyi iki isimden birisi idi.
Temposu ile hücum yönüne katkısı tartışılmaz ama savunma katkısı anlamında ehh diyebileceğimiz düzeyde bence. Aynısını Sakarya'nın canberk'i için de söyleyebiliriz. Bizim Canberk'in hücum oyunu ve katkısı noktasında bu kıyasladığımız iki isimden geri kaldığı bir gerçek fakat savunma gücü anlamında da her ikisinin önünde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Özetle; tempo ve hücum katkısı olarak iyi bir oyuncu almış olabiliriz ama uzun vadede büyük bir beklenti içerisine girilebilecek bir oyuncu olmadığı kanaatindeyim. Yaşı zaten 27-28. Öte yandan bu oyuncunun alternatif bir isim olarak alınmış olma ihtimalini de atlamayalım. İshak'ın gönderileceği kesin zaten de Canberk'in de gitme ihtimali oldukça yüksek. Son dönemde Ramazan'da orası için bir alternatif oyuncu olabileceğini gösterdi gerçi. Bakalım hayırlısı...

Sadece Samsunspor

cakir55

Alıntı yapılan: Stoper - 22 Haziran 2019, 01:39:18
Merak ettim, kaç maçını izledin?
Vasatlığını bildigine göre özeliklerini de bilirsin.
Kimdir Gökhan?
Sakarya ve bizle oynadıkları maçlarda izledim. Teknik kapasitesi düşük ve temposuz bir oyuncu, öyle hücumda uçup kaçan bek değil ve ağır bir oyuncu. Gökhan'ın yerine Abdülkadir Korkut'u alsaydık sağ bekte farkı görürdünüz.

Kaya

Ben de iki günde bir bu mesajımı alıntı yapayım azıcık da siz yorulun ne olacak. Madem her gelene çöp vasat söylemleri sizi yormuyor...

Alıntı yapılan: Kaya - 22 Haziran 2019, 02:45:36

Kaya

Ayrıca kulüp ikinci bir sol bek daha bakıyor. Bu da demek oluyor ki İshak ile birlikte Canberk de kadroda düşünülmüyor.

maço

İki tane beceriksiz , basiretsiz hocayla Sarıyer ve Hacettepe maçlarında 90 da gol yemesek şampiyonduk.
İrfan Buz bu kadroyu da şampiyon yapabilecek kapasitedir.

Sadece bize 30 maçta katkı verebilecek güvenilir bir forvet gerekir.

Sadece Samsunspor

Umraniyeden ortasaha Muhammed Gonulacar ismi geciyor