2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

cembaba

İrfan Buz Samsunspor'da

Teknik Direktör İrfan Buz, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde, Yılport Samsunspor'un Türk futboluna önemli futbolcular yetiştiren ve hedefleri daima yüksek olan bir takım olduğuna işaret etti.

Kırmızı-beyazlı ekibin öncelikli hedefinin TFF 1. Lig ve ardından Süper Lig olduğunu vurgulayan Buz, "Yılport Samsunspor'a başarı hikayesi yazmaya geldim. Belki takımımız 2. Lig'de ama Samsun'un ve Samsunspor'un yeri asla burası değil. Burada bu yıl TFF 1. Lig'i oradan da Süper Lig'i hedefleyen büyük bir camia var. Ben de bu hedefler doğrultusunda Samsunspor'u seçtim ve burada görev yapmayı seçtim." diye konuştu.

Buz, Samsunspor'da çok mutlu olacağını belirterek, şunları dile getirdi:

"Taraftarlarımızın desteğiyle bu yıl hedeflenen lige yükselmek istiyoruz. Zaten benim hedeflerim nettir, oynatacağım futbol da net. İddialı bir şekilde geliyoruz. İnşallah 2 yıl içinde böyle büyük bir camiayı Süper Lig'de hep beraber göreceğiz. Bu hedef için buraya geldim."

Shane_Falco

Şu Mehmet Yıldız yıllarca başımıza bela olmuştu. Adami en sonunda transfer ettik ama antrenör olarak geldi :) Herkes için hayırlı olsun :)

Sadece Samsunspor

Tuzladan forvet Murat Yilmaz ile gorusuluyormus. 1.90 boyunda Almanya digumlu. Irfan buz istemis olabilir

Stoper

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, soru üzerine, "Taha Balcı, Gökhan Kurumuş, Abdurrahman Emin Alagöz, Murat Yılmaz, Oğuz Çetinkaya ve Gökhan Değirmenci gündemimize hiç gelmedi ve gelmeyecek"...

cembaba

F&D Danışmanlık şirketi, Tolgahan Acar'ın Samsunspor'a transfer olacağını yazmış.

ngonge

Alıntı yapılan: cembaba - 19 Haziran 2019, 18:30:35
F&D Danışmanlık şirketi, Tolgahan Acar'ın Samsunspor'a transfer olacağını yazmış.

Tolgahan Acar ortalama ve hatta tartışmalı bir kaleci değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Hele ki ben linkteki haberde geçen bir oyuncuyu Samsunspor'un alacağını asla sanmam:

https://twitter.com/demirsporum/status/799949900628770816

Ben de şu haberi gördüm:

https://www.fanatik.com.tr/hasan-hatipoglu-samsunspor-yolcusu-2071631

Ben şu son haberlerin de oyuncu menejerlerinin fiyat arttırma haberleri olduğunu düşünüyorum. Piyasada parası olan sayılı kulüpten biriyiz. Bizim ismimizi kullanmaları normal herhalde..

orucreis

Alıntı yapılan: ngonge - 19 Haziran 2019, 21:03:39
Tolgahan Acar ortalama ve hatta tartışmalı bir kaleci değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Hele ki ben linkteki haberde geçen bir oyuncuyu Samsunspor'un alacağını asla sanmam:

https://twitter.com/demirsporum/status/799949900628770816

Ben de şu haberi gördüm:

https://www.fanatik.com.tr/hasan-hatipoglu-samsunspor-yolcusu-2071631

Ben şu son haberlerin de oyuncu menejerlerinin fiyat arttırma haberleri olduğunu düşünüyorum. Piyasada parası olan sayılı kulüpten biriyiz. Bizim ismimizi kullanmaları normal herhalde..

Hasan Hatipoğlu yalanlandı. Tolgahan da sanmıyorum.
Şuan menemen belediyenin stoperi  veli çetin ile anlaşıldığı yazıldı.

eprianu

Sadece bizim ligimizde değil,  ülke çapında tüm liglerde transfer piyasası durgun. Kulüpler borç batağında, bazılarının tahtası kapalı vs. Piyasa o kadar durgun ki hem futbolcuların menajerleri hem de menajerlik şirketlerinin resmi sosyal medya hesapları elindeki futbolcuları spekülasyon çıkararak Samsunsporumuz gibi ekonomik yönden rahat olan kulüplere yamama derdinde. Bu yüzden çıkan hiçbir habere itimat etmiyorum.

Geçen sene yaşadık, bu sene de öyle olacağını tahmin ediyorum. Bu camianın Allah'a şükür maddi sıkıntısı yok. O yüzden transfer dedikodusu çıkmaz. Sabahında duyduğumuz isme akşamında imza attırırız. Yani eskiden olduğu gibi bir hafta önceden transfer haberi alamayız gibi geliyor. O yüzden hiç strese bile girmeye gerek yok.

Bu işle ilgilenenleri de tebrik etmek lazım. Dışarı isim sızdırmıyorlar. Olması gereken de bu. Samsun basını bile bir hafta sallama haber yaptı, Mustafa Aztopal gereken ayarı verince daha yapmıyorlar.

Shane_Falco

Keçiören'den Gökhan Meral'in adı geçiyor.

cembaba

Gökhan Meral ve Veli Çetin %95 bizdeymiş. Mirkan da %90 bizde. Son olarak Muhammet Gönülaçar'ı istemiş İrfan Hocam. Ben çok iyi bir kadro kuracağını ve röportajlarında dediği homojen yapıyı kuracağını düşünüyorum.

Shane_Falco

İnşallah yanılan ben olurum ama ismi anılan oyuncular bize level atlatacak, bir üst seviyeye çıkaracak oyuncular gibi gelmiyor bana. Gökhan Meral içime hiç sinmiyor mesela.

maço

Sancaktepe nin stoperi Recep Burak Yılmaz ve Sarıyerin ortasahası Nuri Fatih Aydın ı bir tek ben mi çok beğendim acaba.  :o

Shane_Falco

Alıntı yapılan: maço - 21 Haziran 2019, 13:46:21
Sancaktepe nin stoperi Recep Burak Yılmaz ve Sarıyerin ortasahası Nuri Fatih Aydın ı bir tek ben mi çok beğendim acaba.  :o

Sancaktepe'nin stoperinin adı Antalyaspor ile anılıyor. Büyük ihtimal oraya gidecek. Bende kendisini beğenmiştim. Özellikle bizim maçta.

Saryerli Nuri'yi Çanakkale Dardanel zamanından beri bilirim. Kendisi Malatyaspor'un oyuncusu. Geçen sezon kiralık oynadı Sarıyer'de. Bu sene kendini TFF 1. lige atacaktır.

maço

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 21 Haziran 2019, 14:24:13
Sancaktepe'nin stoperinin adı Antalyaspor ile anılıyor. Büyük ihtimal oraya gidecek. Bende kendisini beğenmiştim. Özellikle bizim maçta.

Saryerli Nuri'yi Çanakkale Dardanel zamanından beri bilirim. Kendisi Malatyaspor'un oyuncusu. Geçen sezon kiralık oynadı Sarıyer'de. Bu sene kendini TFF 1. lige atacaktır.

Hadi ya bu kadar detaylı bilmiyordum teşekkürler bilgilendirme için.
İki futbolcu da ileride süperligte rahat oynayabilecek kapasiteleri var bence.
Sakarya'nın sol beki de bunlara dahil.

evolution55

murat sandıkçı başlıyoruz diye tweet atmış