2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 10 Haziran 2019, 08:37:45
Murat Sandıkçı 2-3 gün önce "10.06.2019 🔴⚪️💣" şeklinde bir twit atmıştı. Muhtemelen bugün transferde bir hareketlilik olacak. En azından İrfan Buz'un imza atmasını bekliyorum ben.

İrfan Hoca sanırım daha önce İrfan Başaran'la birlikte çalıştı. Hep transfer yapalım diye bakıyoruz ama İrfan Başaran'ı kazanabilirsek en büyük transferlerimizden biri olur.

Yeni Malatyaspor süper lige çıkarken beraber çalıştılar.

Geçen sezon İrfan'ın kazanılmaması büyük eksiydi. Herkes İlyas Kubilay ile aynı anda sahada olamaz diye düşünüyordu ama bana kalırsa İrfan biraz zor olsa da 8 numarada Oğuz'un yerine oynayabilirdi. Yani Denizlispor'un bu sezon yaptığı Aissati-Recep Niyaz ikilisini biz de oluşturabilirdik ama burada tabi ki hoca faktörü farkını gösterdi.

Stoper

Alıntı yapılan: jean - 08 Haziran 2019, 19:28:58
1 milyon 500 bin tl tazminat deniliyor insaallah dogru degildir yazik o paraya

İsmet Taşdemir Twitter hesabından açıklama yaptı.
Yalan haber olduğunu söyledi.
Bu haberi çıkaranları Allah'a havale ediyorum demiş.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Stoper - 10 Haziran 2019, 11:00:43
İsmet Taşdemir Twitter hesabından açıklama yaptı.
Yalan haber olduğunu söyledi.
Bu haberi çıkaranları Allah'a havale ediyorum demiş.

Hoca laf cambazlığı yapıyor. Yaptığı açıklamanın ucu açık. 1.475 milyon lira karşılığı feshettiğim yalandır diyor. Ama tazminat almadım demiyor.

Ortada bir anlaşma var ve bozulması karşılığında ödemeyi isteyebilir ama çıkıp tek akıllıymış gibi kelime oyunu yapmaya gerek yok. Ne aldıysan aldı cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor çakal.

havzalı55

evolution55

Resmi site saat 14.00 diye twit attı ilave buz emojisi koyarak

Shane_Falco

Kulübümüzün Genel Menajeri Mustafa Aztopal, yeni teknik direktörümüzü açıkladı. Aztopal, kamuoyu ile şu bilgileri paylaştı:
"Kulübümüz Futbol A Takımı teknik direktörlüğü için İrfan Buz ile anlaşma sağlamıştır. Kendisiyle yarın (11 Haziran) saat 11.30'da Nuri Asan Tesislerimizde 3 yıllık sözleşme imzalanacaktır. Samsunsporumuza önemli katkılar sağlayacağına inandığımız Sayın İrfan Buz'a 'hoşgeldin' der, başarılar dileriz."

maço

bence getirilebileceklerin en iyisi.
hayırlı olsun Allah utandırmasın.

Sadece Samsunspor

İrfan Buz iyi hoca iyi para vermişlerdir. Umarım karşılığını katbekat verir. Hayırlı olsun.

jean

Hadi hayirlisi insaallah gecen sene hocalarin kurbani olduk insaallah irfan hocayla super lige cikar hatta ordada devam ederiz alman disiplini her zaman iyidir

cembaba

İrfan Hoca'dan temennim bir sistemimizin olması ve buna bağlı olarak gelişecek oyun planlarımız. Kadromuz maalesef çok geniş. Eldekileri çıkarmamız gerekiyor. 10 12 tane oyuncu yollayıp bir iskelet kurup takviyeler ile lige iyi başlayıp sonunu görmemiz gerekiyor. İnşallah başarırız.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eprianu

Elimizde 35'e yakın futbolcu var. 10-15 tanesini gönderip, nokta atışı 5-6 transfer yaparsak transferi bitiririz inşallah. İyi bir golcü, iki hızlı kanat, sağ sol bek ve orta sahaya Hasan Kılıç gibi bir adam almak bana göre yeterli olur.

Desiqner

Berk İsmail Ünsal yazmış biri ama ben büyük hata olacağını düşünüyorum. Forvet transferi çok dikkatli yapılmalı...

Stoper

Alıntı yapılan: Desiqner - 11 Haziran 2019, 09:35:00
Berk İsmail Ünsal yazmış biri ama ben büyük hata olacağını düşünüyorum. Forvet transferi çok dikkatli yapılmalı...

Ben de gördüm.Twitter'da 10 takipçili, muhtemelen 15 yaşında bir çocuktur kendisi.

Biz resmi siteye bakalım. :)

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

11 Haziran 2019, 11:14:22 #149 Son düzenlenme: 11 Haziran 2019, 11:18:13 Sadece Samsunspor
irfan buz şuan imza töreninde çok klas bir adam konuşmaları yerinde kendinden emin. burda sakinim ama sahada her şey farklı dedi. inşallah bizim basın bu adamı da yemez

ısıran basan 3.bölgede oynatan bir karakterim var dedi. Çok umutluyum şuan :D