2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

evolution55

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Benim aklim almiyor superligde oynayan adam 2.lige niye gelsin. Yani mantik cercevesinde bakarsak. Gelirsede parayi seviyor demktir. Para seven adamda en ufak seyde top falan oynamaz. Ne diyelim hayirlisi. Ama karakterinin duzgun oldugunu dusunmuyorum

Shane_Falco

Adem Büyük 32-33 yaşına geldi. Artık son kontratlarını yaptığının farkındadır. Zaten bi hedefi olan adam Avrupa Ligi'ne katılacak Malatyaspor'dan ayrılmazdı.

Diğer takımlardan 200 bin fazla verirsin 2-3 senelik bi anlaşma önerirsin gelir. He bir Erkan Zengin performansı alabilir miyiz ? O durum şüpheli

orucreis

Yılport Samsunspor, İnegölspor'un 21 yaşındaki stoperi Gökhan Kurumuş'u transfer etmeye çok yakın.

Kim bu bilen varmı ? Geçen sene 25 maç oynamış

uykan

Bize hücum futbolcusu lazım stoperden çok ne var

maço

Stoper alacaksak sancaktepenin kuvırcık stoperini alalım
Ortasahaya Sarıyer'in 8 numarası .
Bunlar ilerleyen dönemlerde adlarından söz ettirebilir
İnegöl'den kimse dikkatimi çekmedi deplasmanda yerinde izlememe rağmen .
Devre arası gençlerle oynadı İnegöl belki orada kendini göstermiştir.

Shane_Falco

Adem büyük resmi sitede yalanlandi

orucreis

Nuri yarın Adana ile sözleşme imzalayacak deniyor

Stoper

Nuri ile beraber Şafak'da gitsin.
Ercan,Erkam, Aytaç, Cenk fazlasıyla yeterli.
Asparagas haber olduğunu düşünüyorum ama umarım doğrudur.

Shane_Falco

08 Haziran 2019, 16:15:19 #130 Son düzenlenme: 08 Haziran 2019, 17:07:13 Shane_Falco
Ismet hocacigimiz 1 milyonu mu verin gideyim diyormuş. Ne güzel hayat.

Edit : Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal'dan açıklama;
"Teknik Direktör İsmet Taşdemir'in sözleşmesi yapılan görüşmeler neticesinde karşılıklı olarak sona erdirilmiştir. Kendisine bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dileriz."

evolution55

jean

1 milyon 500 bin tl tazminat deniliyor insaallah dogru degildir yazik o paraya

ngonge

Stoper ve kalede çok sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Ortasaha, kanatlar ve forvet en önemli ihtiyaçlarımız. Burada bütün oyuncuları değiştirmeye de gerek yok haliyle. T.direktör değişimi ile hocaya uygun oyuncular seneye çok daha verimli olacaktır.

Orta saha için Samed dönse ve Hasan Kılıç'ı alabilsek orta sahaya çok iyi olurdu. Geçen yılki ortasahamızda iki yönlü oyunu becerebilen oyuncu olmamasının acısını çekmiştik.

Forvete yerli oyuncu bulmak çok zor iş. Gurbetçi olayı bizim çözümümüz olabilir. Menejerimiz bağlantılarını kullanıp Avrupa'da büyük takımların altyapılarından, B takımlarından gurbetçi U-21 oyunculardan kiralık dahi bulabilirse şahane olur. Mesela Türkiye U-21 milli takımında oynayan Marsilya kadrosunda yer alan Yusuf Sarı var. Bu tip oyuncular bize faydalı olabilir.

eprianu

Murat Sandıkçı 2-3 gün önce "10.06.2019 🔴⚪️💣" şeklinde bir twit atmıştı. Muhtemelen bugün transferde bir hareketlilik olacak. En azından İrfan Buz'un imza atmasını bekliyorum ben.

İrfan Hoca sanırım daha önce İrfan Başaran'la birlikte çalıştı. Hep transfer yapalım diye bakıyoruz ama İrfan Başaran'ı kazanabilirsek en büyük transferlerimizden biri olur.