2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

jean

Irfan buzda pek heyecan vermiyor osman ozkoylu tam isabet olur

5trawberry

Ramazan Övüc instagram hesabindan paylaşım yaptı. Anlaşıldı galiba

Karabudun

Şu dönemde sessizlik gayet normal. Kendi adıma bir an evvel yeni yeni transferler gelsin diye beklemiyorum. Lakin yeni hoca ile bir an evvel anlaşılmasını ve takımdaki çöplere bir an evvel yol verilmesini bekliyorum.

Şahsını hiç sevmesem de en kötü Özköylü ya da onun ayarında birileri gelmeli. Ağzını tutmayı bilir ve adam gibi de yetkilendirilir ise mevcut koşullarda şu takımı hiç bekletmeden Süper Lig'e kadar götürebilecek yetkinlikte bir hoca Özköylü. Şayet Özköylü gibi bir adamı getiriyorsan transferi de ona bırakacaksın. Zaten transferleri geçen sezonki kafalar yapacaksa kimse heveslenmesin. Eserleri ortada, takımda futbol oynayan adam yok neredeyse.

maço

Hocasız 3 puan geride bitirdik ligi
Adam gibi bir hoca transfersiz  bile çıkarabilir

eprianu

Salim Manav da İrfan Buz ile 3 anlaşmaya vardığımızı doğruladı. Bence doğru bir teknik direktör seçimi yaptık. Herkesin onayladığı 2-3 teknik direktörden biriydi.

"Samsunspor, İrfan Buz'la anlaşma sağladı. Buz ve Kırmızı-Beyazlılar 3 yıllık planlama yaptı. Her iki taraf için de hayırlı olsun. Bu sezon 2. Lig yine çok keyifli ve güzel olacak."
https://twitter.com/Salimmanav/status/1135148827697192960

55_OrHaN_55

02 Haziran 2019, 15:46:56 #110 Son düzenlenme: 02 Haziran 2019, 15:55:06 55_OrHaN_55
Artık iyi bir teknik direktörümüz olduğuna göre, ümitlenebiliriz.

jean

Arkadaslar tam bilmedigim icin soruyorum iyi hocami irfan buz

ngonge

Yeni hoca söylentileri çıkmadan keşke ilk iş İsmet Taşdemir'i yollamak olsaydı. Şimdi tazminat vs işleri çıkacaktır.

İrfan Buz çok olumlu, hatırladığım kadarıyla modern futbolu takip eden biri. Ayrıca hırslı olması ile bize uygun. Yeni Malatya'yı kaliteli yabancı transferleri  yaparak süper lige çıkarmıştı. Geçen yılı sanırım boş geçirdi, seçici biri.

Hiç değiştirmeden buradan yola çıkıp süper lige çıkarız, orada da kalırız onunla inşallah.

Stoper

Sosyal medya öyle bir hal almaya başladıki, eskiden menejerler gazetelere ısmarlama haber yaptırırlardı. Şimdi topçu kendi kişisel hesabından yazdığı birkaç içerik ile ama az ama çok kendi çapında gündem oluşturabiliyor.

Ramazan Övüç, 3. Ligde 8 maçta 205 dakika süre almış,kronik sakatlığı olan bir isim. İnsan kendine şu soruyu sormalı; ben böyle bir paylaşım yapıyorum ama Samsunspor beni niye alsın?

Geçtiğimiz yıl ; 2.lig, 1.lig ve süper ligden isimlerle ilgilendik. Bu sezon hata yapma lüksümüz yok ve 3. Ligde bile doğru düzgün süre almamış birisiyle ilgilenmiyoruz.

4 saat önce yine paylaşım yapmış, "inşallah herşey istediğimiz gibi olur,bekleyelim görelim, kalbimiz rengimiz duygularımız aynı"

Kendi kendine gelin güvey olma dedikleri bu olsa gerek.

Bir diğer numunelik de Cafercan Aksu, video falan çekmeler. Çok isterseniz Çarşambaspor'a gelin ya.

Pergani 55

Koskoca bir yıl boşa gitti. Bu sene transferler iyi olur inşallah. Golcü lazim

cembaba

Kadro boşaltılmadan yapılan her transferi yanlış buluyorum. İrfan Başaran'ın ise takıma tekrar kazandırılacağını düşünüyorum. İrfan Başaran'ı bence kullanacaktır hoca. Takımızın en önemli sıkıntıları kanat oyuncumuzun olmayışı. Kadromuz kiralıktan dönenlerle birlikte iyice şişti. Çok fazla bekleme yapmadan çoğunu yollamak gerek. Özellikle Okan Dernek ayarında oyuncuları transfer etmemiz gerek. İrfan Hoca'ya sormadan transfer yapmamak gerek.

orucreis

Alıntı yapılan: cembaba - 04 Haziran 2019, 19:28:28
Kadro boşaltılmadan yapılan her transferi yanlış buluyorum. İrfan Başaran'ın ise takıma tekrar kazandırılacağını düşünüyorum. İrfan Başaran'ı bence kullanacaktır hoca. Takımızın en önemli sıkıntıları kanat oyuncumuzun olmayışı. Kadromuz kiralıktan dönenlerle birlikte iyice şişti. Çok fazla bekleme yapmadan çoğunu yollamak gerek. Özellikle Okan Dernek ayarında oyuncuları transfer etmemiz gerek. İrfan Hoca'ya sormadan transfer yapmamak gerek.

İrfan kesinlikle kazanılması gerekir. Uzaktan şutlarda çok sıkıntı çektik. Yeri geldik ikinci yarı şut atarak maç bitirdik, düzgün orta kesemedik sezon başından beri. Hoca ile görüşelerek gelecek ve gidecek oyuncuları hocanın karar vermesi gerekir.

Shane_Falco

Irfan Buz Malatyaspor'u Irfan Basaran'la beraber süper lige çıkardı.Simdi sıra bizde.

Ama önce şu paragöz Ismet takimin yakasından dusmeli

Sadece Samsunspor

Ercan kologlu ile Celil istifa etmis.

oguz_5528

Kulüp şimdi profesyonelleşiyor,biz göndermeyelim siz istifa edin demişlerdir darısı Cenk'in başına.