2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

maço

İlk etapta stoperi rahatlatmak için Nuri ve Şahin gitmeli .
Sol bek İshak gitmeli Canberk rotasyon için kalabilir.
Sağ bek Erhan rotasyon için kalabilir.
Dün karagümrükte Ramazan Civelek ve Bilal Aziz in ne kadar etki ettiğini gördük.

Shane_Falco

Karagümrük sezon içerisinde çok zorluklar çektiler. Sezon başında Oktay Derelioğlu ile anlaştılar. Sonrasında Yusuf Şimşek geldi. Ardından Cüneyt Dumlupınar ile devam ettiler. Hatta yanılmıyorsam Cüneyt Dumlupınar'da bi ara gidip geri geldi. Yani sezon içerisinde 4-5 hoca değiştirdiler.

Adamlar bu sezon için bizden farklı olarak direk yükselmeye yönelik çalışmalar yaptılar. Biz ise hem yükselelim hem de kadromuz genç olsun derdindeydik. Mesela Karagümrük kadrosunda Erkan Zengin, Bilal Aziz, Mehmet Batdal gibi tecrübeli birlikteliği ayakta tutacak isimler varken bizde böyle takımı yönetecek tecrübeli bir isim yoktu.

Ben eminim ki Erkan Zengin bu sezon bizde olsaydı saha içindeki şu ruhsuz isimlere tepki gösterirdi. Biz bu sezon en çok bunun eksikliğini çektik. Sahadaki ruhsuz oyuna tepki gösteren ne bir oyuncumuz vardı ne de kenarda hocamız.

55_OrHaN_55

Karagümrük sık sık hoca değiştirdiği halde sonunda başarıyı yakaladı. Demek ki dereyi geçerken at değiştirmek gerektiği zaman o atı değiştireceksin. Bu inadı bir türlü kıramadık.

maço

Bizdeki Yalçın Koşukavak merakını da anlamıyorum.
Ne başarısı var bu arkadaşın?
Nereden kesin bizi çıkarır imajı oluşuyor?
Doktor Hayrettin vardı 2008 lerde hoca olarak. Kariyer  olarak pek bi farkı yok. ya da var mı , ben mi bilmiyorum , bilen?

Shane_Falco

Alıntı yapılan: maço - 30 Mayıs 2019, 12:24:15
Bizdeki Yalçın Koşukavak merakını da anlamıyorum.
Ne başarısı var bu arkadaşın?
Nereden kesin bizi çıkarır imajı oluşuyor?
Doktor Hayrettin vardı 2008 lerde hoca olarak. Kariyer  olarak pek bi farkı yok. ya da var mı , ben mi bilmiyorum , bilen?

Ne başarısı var dersen öyle çok bi uçarı kaçarı başarılar sayılamaz. İstanbulspor'u bu ligden aldı tff 1.lige çıkarmışlığı var. Sonraki sene de İstanbulspor'u güzel futbol oynatarak o ligde tuttu.

Bir çok kişinin kendini isteme sebebi bu güne kadar ki başarısı değil oynattığı futbol. Ayrıca elindeki futbolculardan en üst raddede verim alabilen bir adam.Bu gün İstanbulspor'dan Mehmet Zeki Çelik Lille'e gittiyse, Duhan Aksu ön protokol yaptıysa ve şuan Bursaspor'da olan kaleci Okan Koçuk milli takıma kadar yükselebildiyse hepsine elinin değmişliği vardır hocanın.

En büyük artısı modern futboldan hiç bir şekilde vazgeçmiyor. Defansa kapanayım derdinden bir adam değil. Tff 1'de bulunduğumuz son sene bizimle oynadıkları maçta 1-0 mağlup duruma düşüp 10 kişi kalmışlardı. Maçı zar zor 1-1 bitirmiştik. Galibiyeti kaçıran taraf olmuşlardı.

Sene başında da Gazişehir'deydi. Sanırım 8 haftada 14 puan gibi bir puan almıştı. Neden bilmiyorum daha sonra yollarını ayırdılar.

Taner Taşkın'dan sonra bizde anılan ilk isimlerden biri kendisiydi. Fakat adam kendi sistemimi oturtmam zaman alır diyerek bizi kabul etmeyişi bile nasıl bir mantalitede olduğunu gösteriyor.

Desiqner

İsmini duymadığımız herkesi kötü zannedersek bu ligler yine 15-16 bilinen hoca arasında köse kapmacaya döner...

isa55

Yalçın hocayı bilmem ama son yıllarda en güzel futbolu Osman özköylü ile oynadik. Tahta kapalıydı, çoluk çocukla mücadele etmiştik. Osman hoca tercih edilebilir.

5trawberry

cembaba

Hoca gelmeden transfer yaparsa yönetim net hatalıdır. Kesinlikle elimizdeki kadro zaten şişik. Onu boşaltmadan nasıl transfer yapacağız? Bir de neye göre ve hangi sisteme göre transfer yapacağız. Cafercan Aksu ismi balon haber bence. Kendi reklamını yapıyor.

bayfa55

Hoca gelmeden transfer büyük hata olur. Osman Özköylü hakikaten sistemi olan bize çok iyi top oynatan bir hocaydı. Osman Özköylü veya Yalçın Koşukavak tarzı hocalar bize yakışacak hocalar.

maço

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 30 Mayıs 2019, 13:54:33
Ne başarısı var dersen öyle çok bi uçarı kaçarı başarılar sayılamaz. İstanbulspor'u bu ligden aldı tff 1.lige çıkarmışlığı var. Sonraki sene de İstanbulspor'u güzel futbol oynatarak o ligde tuttu.

Bir çok kişinin kendini isteme sebebi bu güne kadar ki başarısı değil oynattığı futbol. Ayrıca elindeki futbolculardan en üst raddede verim alabilen bir adam.Bu gün İstanbulspor'dan Mehmet Zeki Çelik Lille'e gittiyse, Duhan Aksu ön protokol yaptıysa ve şuan Bursaspor'da olan kaleci Okan Koçuk milli takıma kadar yükselebildiyse hepsine elinin değmişliği vardır hocanın.

En büyük artısı modern futboldan hiç bir şekilde vazgeçmiyor. Defansa kapanayım derdinden bir adam değil. Tff 1'de bulunduğumuz son sene bizimle oynadıkları maçta 1-0 mağlup duruma düşüp 10 kişi kalmışlardı. Maçı zar zor 1-1 bitirmiştik. Galibiyeti kaçıran taraf olmuşlardı.

Sene başında da Gazişehir'deydi. Sanırım 8 haftada 14 puan gibi bir puan almıştı. Neden bilmiyorum daha sonra yollarını ayırdılar.

Taner Taşkın'dan sonra bizde anılan ilk isimlerden biri kendisiydi. Fakat adam kendi sistemimi oturtmam zaman alır diyerek bizi kabul etmeyişi bile nasıl bir mantalitede olduğunu gösteriyor.

İnşallah ben yanılırım gelir bize güzel günler yaşarız.
Ancak ben risk olarak görüyorum yine. Bir hocanın bir takımla bir senede yaşadığı güzel günler referans olmamalı.
Hakkımızda hayırlısı.

Sadece Samsunspor

Yerel gazeteler hemen basladilar Adem Buyuk Samsunspora geliyormus. La adam superligi birakip niye gelsin ne sacma sacma haberler akil var mantik var. Gelsede napacak sanki cok karakterli.

Ahmeti

maço

Umarım doğrudur başarılı olma ihtimali yüksek

Shane_Falco