2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

ata55

en başta ismet tasdemir gitmelidir
gidecek zaten.

cakir55

eprianu

Geçen sene yaşanan olaylardan sonra faydalı olur mu bilmiyorum ama Denizlispor sayfaları Mehmet Akyüz'ün takımdan ayrılacağını yazmış.

bayfa55

Önce sistem oyunu oynatan iyi bir teknik direktör lazım. İsmet Taşdemir gibi vasat bir hoca ile hiç bir yere varamayız. Yenildiğimiz maçtan sonra bende anlamadım diyen biri zaten futbolda hiç bir taktik ve teknik bilgiye hakim değildir.

evolution55

teknik direktör ile ilgili bir değişim olacaksa kongreyi beklemiyorlardır umarım

Shane_Falco

O adamın hala kağıt üstünde bizim Teknik Direktörümüz görünüyor olması, maaş alıp bu takımın parasını yiyor olması yazık günah.

Zaten az gururu olan adam play-off maçı sonrası istifasını ederdi. Yönetim kendisi ile devam etmek istiyorsa hayır hocam seninle devam derdi . Bu işin etik olanı, usulune uygun olanı budur.

Ama derdi imanı para bu adamın. Başka bir şey değil.

En kötü tazminatımı alır giderim kafasında.

55.hakan

Alıntı yapılan: cakir55 - 28 Mayıs 2019, 04:17:43
Süperlig topçusu 2.lige gelmez.
Erken Zengin, Mehmet Batdal, Turgut Doğan ? Gelme ihtimalleri paraya bağlı bu adamların. Adem Büyük ve Tayfur da TFF 1.lig de çok oynadı bu arada.

cakir55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 28 Mayıs 2019, 21:54:49
Erken Zengin, Mehmet Batdal, Turgut Doğan ? Gelme ihtimalleri paraya bağlı bu adamların. Adem Büyük ve Tayfur da TFF 1.lig de çok oynadı bu arada.
Demek istediğim direk süper ligden 2.lige gelmez. Erkan kaç senedir 1.ligde oynuyor parayı bas gelir tabi.

Erkan-M.Akyüz-Dilaver

Şu hücum hattını kursak ne de güzel olur.

55_OrHaN_55

İsmet gitmezse çıkma ihtimalimiz sıfır maalesef. İnşallah bu büyük hataya düşmezler.

eprianu

Haber Gazetesi'nde İsmet Taşdemir ve ekibinin tazminat bedelinin 2.5 Milyon TL olduğu yazıyor. Gazeteye itibar edilmez ayrı mesele.

twitter

Alıntı yapılan: eprianu - 29 Mayıs 2019, 10:36:45
Haber Gazetesi'nde İsmet Taşdemir ve ekibinin tazminat bedelinin 2.5 Milyon TL olduğu yazıyor. Gazeteye itibar edilmez ayrı mesele.

Öyle bir şey varsa ismet seneye de boykot eder bu takımı para alacam diye

GurbetciFanatik

Yillardir su Volkan Okumaki isterim takimi alinsin diye belki bu sene aliriz.
Cok begeniyorum futbolunu.

Sadece Samsunspor

sakarya çıkamadı bazı topçularını alabiliriz ;)

maço

Sol bek ve Dilaver harici gerisi çöp.

cembaba

Bence ilk başta şişen kadroyu en aza indirgemek ilk işimiz olmalı. Tabii bunun için teknik direktörümüzü belirlememiz gerekiyor.