2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

maço

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Mayıs 2019, 16:25:44
Ismet kaliyor.

vay arkadaş ya bu kadar göz göre göre hata yapılmaz ama .

ngonge

Büyük hata olur İsmet Hocanın kalması. Zaten şu anda taraftar dolu, olabilecek kötü bir başlangıç ya da puan kaybında büyük tepki olacak. 10.hafta adamı yollayıp da yerine gelenden de hayır gelmez. Bunları düşünerek seneye daha düzgün bir hocayla hazırlanmak lazım.

Karabudun

Taşdemir ile yollar kesinlikle ayrılmalı. Bir an evvel yeni bir hoca ile anlaşılmalı ve transferler de bu yeni hocaya bırakılmalı. Sportif direktörlük sistemi devam edecekse eldekilerle de yollar ayrılmalı.

twitter

Karabudun

Taşdemir ile yolların ayrılacağı, Koşukavak ile görüşüldüğü yazılıp çiziliyor.

cembaba

İsmet hoca kötü bir hoca. Daha kendini geliştirememiş. Taner'den sonra oyunumuz daha kötüye gitti. Muhakkak yollar ayrılacaktır. Benim hoca adayım Yalçın Koşukavak.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jean

Yalcin hocada guven vermiyor acikcasi

ngonge

İsmet Hocanın gitme haberleri inşallah doğrudur. Ben açıkçası daha kötüsünü getireceğini düşünmüyorum yönetimin.

Yalçın Koşukavak İstanbulspor'da kendini ispatlamış biri. Uzun vadede başarılı olmuş kesinlikle. Çok fazla izlemediğim için yorum yapamıyorum ama gelirse sabır göstermek gerekecektir.

Shane_Falco

Tüm bu sukünet fırtına öncesi sessizliktir inş :)

evolution55

dünkü toplantıdan sonra açıklama gelmedi sanırım hala

maço

Sorgulayan da yok . Herkes sanırım yoğun sezondan yorulmuş.
Ama benim hırsım hala yerinde . Biran önce adam akıllı hocamız açıklansın ve üst lige çıkalım şampiyon olarak.

cakir55

55.hakan

Gelirler gelmez bilmem ama Adem Büyük ve Tayfur Bingöl takımlarından ayrılmış.

Stoper

Adem Büyük süper lig topçusu. Malatya yüksek maaşı nedeniyle anlaşmaya yaklaşmadı.
Tayfur'u 1.lig takımları kapar.
Bu lige üst ligden topçu getirmek güç.
Hele hele Tayfur gibi 26 yaşında, en verimli dönemini yaşayan topçular zor gelir. Piyasasi olan isimler bunlar.