2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Erkan Zengin ile iletisime gecildigini dusunuyorum cunku Yuksel yildirim 2 gun once.(bu aralar cok az yazmaya basladi kendine ceki duzen verdi) Erkan ailesi ile tatilde suan transfer donemi degil. Dusunecegiz yazmis. Aile ile tatile gitti kismi onunla iletisime gecildigini dusunduruyor. Hayirlisi diyelim.

Sadece Samsunspor

16 Kasım 2019, 21:49:57 #376 Son düzenlenme: 16 Kasım 2019, 22:14:57 Sadece Samsunspor
Twitterda birisi yuksel yildirimi oven yazilar yazmis. Erkan zenginde begenmis. Galiba devre arasi gelecek. Zaten yuksel yildirim bu olaylardan ancak ertugril saglam ve erkan zengini alarak ustunu kapatmaya calisabilirdi.

Edit: antalyasporla anlastigi soyleniyor.

Mert

Ertuğrul Sağlam istememiş Erkanı

cembaba

Devrim Çetin, Erkan Zengin'in geçen sene Karagümrük'e 500.000 € ücretle oynadığını açıkladı. Bu deli bir rakam. Bu parayı vererek, Gökhan Alsan transferi ile bozulan dengeyi daha da bozacağını sanmıyorum Ertuğrul Hoca'nın. Ayrıca Erkan'ın takımları karıştırdığı konuşuluyor. Ama kanat oyuncusu alacaktır diye düşünüyorum.

maço

Erkan kaç isterse verip almak gerekiyor.
1 sene daha 30 milyon harcayacağımıza 5 milyon verilsin çıkarsın bizi işte.

eprianu

5trawberry

Sol Açık, Merkez Ortasaha ve forvet mevkisinde yetersiziz.
Bu konuda herkes hemfikirdir.
Bu mevkinin sahipleri Gökhan Alsan, Samet Asatekin ve Atabey Çiçek.
Nuri,Samet ve Onur'un gönderileceğini düşünüyorum.
Gökhan Alsanla bu lig zor biter. Hasan Kılıç o bölgeyi toparlar.
Forvet transferi ne yaparsak yapalım yine kapalı kutu olacak. Aslında Batuhan Bandırmaspor'dan ayrılmış.
Bizde müthiş iş yapar. İki senedir izliyorum. Jeneriklik golleri var. Ve şansı da yüksek bir oyuncu. Ölüsü Atabey'den iyidir.
Ama Erkan'ı sorunlu diye almayan teknik heyet Batuhan'ı da almaz.

Sadece Samsunspor

Onur eris kiralik gidecek gibi. Ramazan cevike talip varmis gitmek istedigini soylemis kabul edilmis. Samette gider tahminim.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 5trawberry - 15 Aralık 2019, 22:41:19Sol Açık, Merkez Ortasaha ve forvet mevkisinde yetersiziz.
Bu konuda herkes hemfikirdir.
Bu mevkinin sahipleri Gökhan Alsan, Samet Asatekin ve Atabey Çiçek.
Nuri,Samet ve Onur'un gönderileceğini düşünüyorum.
Gökhan Alsanla bu lig zor biter. Hasan Kılıç o bölgeyi toparlar.
Forvet transferi ne yaparsak yapalım yine kapalı kutu olacak. Aslında Batuhan Bandırmaspor'dan ayrılmış.
Bizde müthiş iş yapar. İki senedir izliyorum. Jeneriklik golleri var. Ve şansı da yüksek bir oyuncu. Ölüsü Atabey'den iyidir.
Ama Erkan'ı sorunlu diye almayan teknik heyet Batuhan'ı da almaz.

Batuhan transfer yasağı sorunu yaşamazsa Sakarya'ya gider

5trawberry

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 16 Aralık 2019, 15:34:51Batuhan transfer yasağı sorunu yaşamazsa Sakarya'ya gider
Sakarya'ya gitmesi olası gibi görünüyor. Ama twitter'da amiyane tabirle yargı dağıtanlar kesenin ağzını sonuna kadar açtım diyenler bu gibi oyuncuları kaçırmaması gerektiğini unutuyor.
Sakarya'nın başkanı soyunma odasına beşyüz bini bırakıyor adamlar deli gibi oynayıp kazanıyor. Playoff görmeleri muhtemel, es kaza biz de playoff'a kalıp da karşımıza bu ters takım çıkarsa bak sen olaya.

jean

Batuhan sorunlu bir oyuncu insaallah almayiz

55.hakan

Kubilay'ın bölgesine ve stoper bölgesine öncelikli olarak transfer görüyorum. Defanstan biri sakatlanınca işler sarpasarıyor. Kubilay'da uslanmayacak gibi yerine girecek adam da yok.

adige73

Batuhan yetenekli ancak bir o kadar da disiplinsiz bir oyuncu kesinlikle gelmemeli

Sadece Samsunspor

Samet asatekin ve Samed Hakan Kilic ile yollar ayrildi

55_OrHaN_55

Şamil Cinaz ismi dolaşıyor, doğru mudur?