2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Hayırlı olsun. Bence çok iyi ve yerinde bir transfer.
İstatistikleri iyi olan bir oyuncu, dahası futbolda olgunluk döneminde.
Gökhan transferi ile birlikte Kubilay'lı oynayabileceğimiz gibi Kubilay'sız oyun da planlayabiliriz.

maço

Nuri Fatih aydın Sakarya'yla anlaşmış .
Çok yazık oldu çok iyi topçu bence bizim almamız lazımdı .

Stoper

Alıntı yapılan: maço - 02 Eylül 2019, 23:12:50Nuri Fatih aydın Sakarya'yla anlaşmış .
Çok yazık oldu çok iyi topçu bence bizim almamız lazımdı .

Kiralık gitmiş. Mevkisi nedir,kimdir ilk defa duydum.
Kiralık oyuncuya sıcak bakmıyor bizimkiler, Atabey dışında kiralık yok ve o da bu lig için çok ekstra oyuncu.

Bugün itibariyle yaz transfer dönemi sona erdi. Gökhan Alsan transferi ile daha iyi oldu kadro. Alternatifli kadro.

maço

Alıntı yapılan: Stoper - 03 Eylül 2019, 00:14:11Kiralık gitmiş. Mevkisi nedir,kimdir ilk defa duydum.
Kiralık oyuncuya sıcak bakmıyor bizimkiler, Atabey dışında kiralık yok ve o da bu lig için çok ekstra oyuncu.

Bugün itibariyle yaz transfer dönemi sona erdi. Gökhan Alsan transferi ile daha iyi oldu kadro. Alternatifli kadro.
Geçen sene Sarıyer'de 8 numara pozisyonunda oynadı.
Çok basit ve dikine oynayabilen bir oyuncu.

Gökhan Alsan ile birlikte takımımız daha güçlü oldu . Umarım vura vura ilerleriz.

Sadece Samsunspor

Transfer donemi bitti. Kendilerine kulup bul dedigimiz canberk dilaver cenk kaplan abdulkadir ozgen. Kulup bulamamislar tffde kayitlari yok. Sadece muhammet besir kiraya verilmis kirklareli ye

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Eylül 2019, 11:00:14Transfer donemi bitti. Kendilerine kulup bul dedigimiz canberk dilaver cenk kaplan abdulkadir ozgen. Kulup bulamamislar tffde kayitlari yok. Sadece muhammet besir kiraya verilmis kirklareli ye

Bu futbolcuların akıbeti ne olacak şimdi ? Kadroya alınacaklar mı ?

55.hakan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Eylül 2019, 11:00:14Transfer donemi bitti. Kendilerine kulup bul dedigimiz canberk dilaver cenk kaplan abdulkadir ozgen. Kulup bulamamislar tffde kayitlari yok. Sadece muhammet besir kiraya verilmis kirklareli ye
İyi oldu Muhammet Beşir'in gitmesini istiyordum Abdülkadir'in kalmasını istiyordum :)

YaşarDoğu

Geçen seneki transferlerin son durumu ;

Abdullah Özgen  - Takımda kaldı

Canberk Dilaver - Takımda kaldı

İshak Doğan  - Takımda kaldı

Cenk Kaplan  - Takımda kaldı

Bilal Gülden - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR ( Kırmızı grup )

Savaş Yılmaz  - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR

Metincan Cici - KASTAMONUSPOR 1966 ( Kırmızı grup )

Muhammet Beşir - KIRKLARELİSPOR -  ( Beyaz grup )

ERHAN ŞENTÜRK - Sanaktepe Futbol Kul .( Beyaz grup )

Yılmaz Özeren  - Altay (1.lig)

Erhan Kartal - Altay (Kiralık )

İrfan Başaran - Bandırmaspor -

Alt Yapıdan çıkanların son durumu

Burhan Arman - ERGENE VELİMEŞE SPOR - Geçen sene bu takımda kiralıktı - bu dönem transfer oldu ( kırmızı grup )

Alperen Pak - TARSUS İDMAN YURDU - transfer oldu  ( Beyaz grup )

Hasat Konya  - Fatsa Bel - Transfer oldu

Berat Boz - ERBAASPOR  - Kiralık

Enes Keleş - Kulupsüz

Erkan Çam - Geçen sene Düzcesporda kiralıktı - kulüpsüz

Yasin Aydın  - Kulüpsüz 

ngonge

Gökhan Alsan transferi ile bence Manisa FK'dan 1 basamak yukarıya çıktık. İnşallah uyum sorunu yaşamaz veya dengeleri bozmaz ise ortasahada ciddi etkili bir oyuncu aldık.

Onun dışındaki genel transferler de geçen yılın üzerinde. Daha bilinçli oyuncu tercihleri yapıldı. Sadece Mustafa Öztopal genç kaliteli gurbetçi getirebilir diye düşünmüştüm ancak böyle bir gelişme olmadı.

Geçen yıl o kadar çok gereksiz adam toplanmış ki bir kısmı hala üzerimizde yük kalmış. Adamlar burada kadro dışı kalmayı bile tercih ediyorlar, demek ki o derece iyi maaşları var ya da hiçbir takım onları istemeyecek kadar yetersizler.

Kendi adıma bir tek Samet Asatekin yollansa iyi olurdu diye düşünüyorum. Zira zor maçlarda bizi etkisiz, eksik bırakmış bir oyuncuydu.

ea55

Mustafa Aztopaldan da beklediğimizi alamıyoruz. Bir tane transfer başarısı genç yetenek gelmedi.

Stoper

Şu ligden çıkalım, 18-23 yaş arası geliştirip, faydalanıp iyi paralara satabileceğimiz isimler transfer edilir. Üst ligde bu işler daha kolay. Önceliğimiz bize doğrudan katkı verecek net isimler olmalı. Zaten transfer politikası da bu doğrultuda oldu.

eprianu

Erkan Zengin konusunda herhangi bir girişimde bulunduk mu? Aztopal, gündemimizde yok demiş sanırım.

Erkan Zengin şampiyonluk yolunda çok büyük bir güç olur bizim için.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 08 Kasım 2019, 11:50:05Erkan Zengin konusunda herhangi bir girişimde bulunduk mu? Aztopal, gündemimizde yok demiş sanırım.

Erkan Zengin şampiyonluk yolunda çok büyük bir güç olur bizim için.

Benim asıl kaygım Erkan Zengin'i alıp almamamız değil de Manisa FK'nin Erkan'ı alması durumunda oluşacak sıkıntı...

Mert

08 Kasım 2019, 17:16:08 #373 Son düzenlenme: 08 Kasım 2019, 17:21:51 Mert
Alıntı yapılan: Shane_Falco - 08 Kasım 2019, 12:38:18Benim asıl kaygım Erkan Zengin'i alıp almamamız değil de Manisa FK'nin Erkan'ı alması durumunda oluşacak sıkıntı...

Bir ipte iki cambaz oynamaz derler.Zaten Manisa FK da gruplaşmalar var.Bir de Erkan giderse daha çok sıkıntı çekerler.Kağıt üzerinde güçlü kadroları olmuş olur fakat içeride sıkıntılar oluşabileceğinden dolayı bu transfere olumlu bakmazlar diye düşünüyorum.Erkan Zengin için İsmail başkan ve Yüksel Yıldırım'ın devrede olduğunu duydum.İlk başta olumlu yaklaşmadım bu transfere fakat sonra düşündüğümde bu takıma Erkan yada Erkan gibi oyuncu şart.

Kaya

İlk yarı bitmeden hiçbir yetkili (menejer , teknik direktör v.s) oyuncu ile görüşüyoruz, düşünüyoruz , aklımızda felan demez. Devre sonuna kadar motive edilmesi gereken mevcut kadroyu etkilemeye gerek yok. Bizim taraftar baya baya saldırıyor Aztopal'a. Diğer konularda haklılar ancak bu konuda sabredilmesi gerek. Kesinlikle görüşülüyordur boş geçilecek bir oyuncu değil.