2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Atabey, izlediğim kadarıyla hızlı, topla ve topsuz koşuları çok iyi yapabilen ve gol vuruşlarında çok becerikli bir oyuncu. Gol atmasa bile rakip defansı oldukça zorlar.

Sadece Samsunspor

Shane_Falco

Ads'de Ümraniye'de yer yer kanatta oynattı Atabey'i. Umarım öyle olay bizde gerçekleşmez.

jean

Bu gazeteler bilerek yaziyor salliyormu bilmiyorum 2 milyon maas 1 milyon kiralama bedeli yaziyor atabey icin insaallah dogru degildir

fanatik samsunsporlu

Atabey iyi adam.Caner de iyi ama karakter zayıf

55_OrHaN_55

09 Temmuz 2019, 19:15:11 #215 Son düzenlenme: 09 Temmuz 2019, 19:51:01 55_OrHaN_55
Hollanda'dan Hüseyin Doğan isimli bir gurbetçi forvet ile ilgilendiğimiz yazıyor. Araştırdığım kadarıyla müthiş bir oyuncu, alırsak bomba transfer olur.

minci

Karabudun

10 Temmuz 2019, 20:00:49 #217 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2019, 20:04:43 Karabudun
Bahsi geçen isimlerin şampiyonluk için mücadele edecek takımda yeterli olacağını sanmıyorum. Özellikle de Caner yarardan çok zarar getirir. Gittiği her yerde büyük hadiseler yaşadı, bildiğim kadarıyla henüz hiçbir yerden güzel bir biçimde ayrılmadı. Şayet Buz'un tercihi ise hocadan yana da korkarım. Atabey ise bu ligde her türlü iş görür.

Shane_Falco

Caner Arıcı ile 2 yıllık sözleşme imzaladık.

Gelenlerden haber varda gidenler gidecekler hiç konuşulmuyor ? Var mı bilgisi olan acaba ?

evolution55

11 Temmuz 2019, 16:12:14 #219 Son düzenlenme: 11 Temmuz 2019, 16:16:07 evolution55
kadrodaki oyuncu sayısı 40'ı buldu sanırım

bir de canlı yayın yapılmadı sanırım caner için. ben mi denk gelmedim dedim ama youtube sayfasında da yok.

ugrass

11 Temmuz 2019, 16:25:25 #220 Son düzenlenme: 11 Temmuz 2019, 18:16:17 ugrass
Caner Arıcı Samsunspor taraftarına terbiyesizlik felan mı yapmıştı? sorunlu adam değil miydi bu?

Sadece Samsunspor

Eskiyi bilmiyorum karakterini bilmiyorum ama cok caliskan kosan bir oyuncu oldugunu biliyorum. Erhan kartali 2ye katlar cok rahat.

twitter

Manisa dilaveri de almış

Bence favori şu an manisa bu grupta

55_OrHaN_55

Manisanin Berk Ismail Ünsal ile de anlaştigina dair bir haber gördüm. Adamlar bizden iştahlı görünüyorlar.

5trawberry

Berk İsmail o kadar ahım şahım değil. Hemen hemen elimizdekiler ile fotofiniş ayırır.
Atabey etkili olabilecek isim ama gelirse sadece Atabey'e güvenerek başka transfer yapmamak hata olur.
Ahmet İlhan hem kanat, hem forvet oynayacak isimdi. Giresun aldı. Aldığımız kişiler bu ligden ziyade üst ligin de oyuncusu olmalı.
İlyas Kubilay'ın kanat versiyonu Vedat Bora var. Müthiş işler çıkarır bu ligde.