TFF 2.LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL İLK MAÇI | Sakaryaspor - SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan havzalı55, 05 Mayıs 2019, 01:01:47

« önceki - sonraki »

ngonge

Muhtemelen son gün yayın anlaşması yapar Sakarya. Stadın dolmasından çok, bence bilet parasını toplamak istiyorlar.Yoksa izleyememek gerçekten kötü olacak.

Bizim açımızdan takıma olan inancın zayıf olduğunu düşünüyorum, ki bu geçtiğimiz sezona bakınca gerçekten normal. Ama farklı bir havayla maçlara çıkacağımızı en azından ümit ediyorum. Formda olan oyuncularımız var, fark yaratabilecek 3-4 oyuncumuz var. En büyük zayıflıklarımız bekler ve merkez orta saha.

Bir de şu bir gerçek ki bundan önceki maçlara hep kazanmak için stresle çıkıyorduk bu sefer en azından berabere kalmak vs de sorun değil. Onun belirli bir olumlu direnç etkisi olabilir. Yani gol yeyince bu sefer maçları bırakmayız inşallah. Sakarya'nın da savunma ağırlıklı çıkıp 1-0'ın peşinde olacağını tahmin ediyorum.

cembaba

Bu maç tam bir beraberlik maçı 0-0 da güzel olur. 1-1 mükemmel olur. Oynamakdan daha çok oynatmama stratejisini belirlemeliyiz.

mehmet yılmaz

Biz Aytaç Sulu 11 oynamalı diye bakıyoruz, adam 18'e alınmıyor. Aytaç transferi büyük bir fiyaskodur. Şöyle ki,
Ya çok kötü bir oyuncuyu dünyanın parasına aldık
Ya da teknik ekip enteresan. İki türlü de fiyasko...

yilmazselcuk55

İlk golü atabilirsek bu sefer 2-3 farklı  kazanacağımızı düşünüyorum. ;)

Shane_Falco

Umarıım sırf Erhan Şentük'ü oynatabilmek için saçma sapan bir kadro ile sahaya çıkmayız. Ramazan Çevik'i sol bek oynatmak gibi bir gaflette bulunmayacağını umuyorum hoca.

maço

stoperlerimizin hepsi aynı seviyede Şahin hariç.
Hangisi sakatlansa büyük kayıp demem. Sanırım liderlik de bundan dolayı gitti.
Çok heyecanlıyım . Akşam stadta da yerimi alacam.
Stoperde Erkam ve Cenk ile çıkacaktır.

Sakarya duran toptan tehlikeli , Dilaver'i  kitle , Berk İsmail stoperlerin arasından ortasahaya yönelip sırtı dönük top alıp dağıtıyor.
Üçüne maç boyu dikkatli olursa kazanırız. Yoksa işimiz çok zor.

ugrass

havzalı55

Biraz daha bi gelişme çıkmazsa Sakarya'ya doğru yola çıkacağım 😀

tactician

Muhtemel 11
Ahmet
Kartal Cenk Erkam Ramazan
Yılmaz oğuz
Bahattin Kubilay Samet
Şentürk

ngonge

Alıntı yapılan: tactician - 09 Mayıs 2019, 13:22:36
Muhtemel 11
Ahmet
Yılmaz oğuz
Bahattin Kubilay Samet
Şentürk

Çok riskli bir 11 olmuş. Bekler sos veriyor. Yılmaz ve Oğuz'un da savunma yönünün zayıf olduğunu düşünürsek inşallah hocanın planları tutar. Ve evet, kendi adamlarından vazgeçmiyor..

maço

Trabzon Kadıköy deplasmanına Sosa ve Abdulkadir Parmak ile çıkıyor.
Oynadıkları top ortada.
Yılmaz ve Oğuz ikilisinden illaki biri daha defansif olacak diye bir kaide yok. Bence iyi de olabilir.
Ancak bekler sıkıntılı.

Ayberk

Bekler sıkıntı, artı Bahattin'in arkasındaki savunmacıya desteği çok zayıf.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: tactician - 09 Mayıs 2019, 13:22:36
Muhtemel 11
Ahmet
Yılmaz oğuz
Bahattin Kubilay Samet
Şentürk

Sol tarafta bek sıkıntı. Sağ kanatta açık sıkıntı.
Bu şekilde bir 11 ile çıkarsak kolu kanadı kırık bir takım olarak sahada yer alırız.

GurbetciFanatik

icimden 2-2 geliyor sanki öyle bitecek.
Muhtesem olur.
Macin ikinci yarisina ancak yetisiyorum oda yolda gaza basarsam  ???
Maca yetiscem diye baska yere yetismiyimde.