Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ask55

Giresunla çok işimiz yok.
Biz kendimize bakalım.
Bugün kazanırsak kesin olarak çıktık diyebiliriz.
Ondan sonra Giresun'un fikstürü ile karşılaştırma vs. her şeyi yaparız.

eprianu

Daha önce de söyledim. Geçen seneki Manisa FK olayı ortadayken daha şimdiden o çıktı, bu çıkamadı demek bana göre yanlış. Geçen sene Manisa FK'yı, bu sene önce Altay'ı sonra da İstanbulspor'u üst lige çıkardık. Altay kopar, İstanbulspor uçar diyorduk ikisi de puan durumunda bizden altta. Adana Demir için de benzer şeyleri söylemiştik. Futbol bu ne olacağı belli olmaz. Giresunspor için lig yeni başlıyor. Altay, İstanbul ve bizimle oynayacakları maçlar konumlarını belirler.

Sadece Samsunspor

Yasin canli yayin acti takim otobusunde ortam superrrr

jean

Sari kart muhabbeti nedir yardimci hocalari mac tekrari isteyecegiz demis insaallah birsey yoktur sevincimiz kursagimizda kalmasin

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: jean - 20 Şubat 2021, 22:15:46Sari kart muhabbeti nedir yardimci hocalari mac tekrari isteyecegiz demis insaallah birsey yoktur sevincimiz kursagimizda kalmasin

2.saridan atilan oyuncunun sari karti yoktu nasil kirmizi oldu demis. Oyle bise olsa 2.sariyi goren roka itiraz ederdi. Buyuk ihtimal ustuste 2 sari gosterdi

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 20 Şubat 2021, 22:41:132.saridan atilan oyuncunun sari karti yoktu nasil kirmizi oldu demis. Oyle bise olsa 2.sariyi goren roka itiraz ederdi. Buyuk ihtimal ustuste 2 sari gosterdi

Üst üste 2 sarı yok hocam. Ayrıca Proca kenarda baya itiraz ediyor. Sanırım hakem önce sarı verdi, sonra Proca'nın söylemleri üzerine kırmızı verdi ya da kırmızı verecekti, yanlışlıkla sarı verdi, düzeltti.

emre

2. Sarıyı göstermemiş gibi gözüküyor ancak hakem sarıdan sonra direkt kırmızı verdim diyebilir belki raporunda.

Sadece Samsunspor

Insallah bi b.kluk cikarip sevincimizi yarida birakmazlar

Stoper

Sarı kartı iptal edip, sonradan kırmızıya çeviren çok hakem ve pozisyonlar oldu. Hakem maç sonu raporunda böyle yazar. Sarı yok, direkt kırmızı diye.

eprianu

Proca kenarda baya itiraz ediyor ancak 4. hakem Proca'yı dışarı çıkarıyor. Sanırım orada 4. hakem durumu izah ediyor.

2. sarı kartı gösterip dışarı atmayı unutsa bir şey diyemem ama böyle bir hata yapılmaz. Muhtemelen küfür nedeniyle kırmızı verdi ya da yanlışlıkla sarı verdiği için sonradan düzeltti.

Sadece Samsunspor

20 Şubat 2021, 22:57:07 #48040 Son düzenlenme: 21 Şubat 2021, 00:14:25 Sadece Samsunspor
Aynen raporda direk kirmizi verdim yazar. Yoksa hakemligi yanar.

1 2 saat sonra tffnin sitesinde belli olur. Sari kartlar kirmizi kartlar.

Zaten hata olsada hakem hatasi olur

Anladigim kadariyla kirmizi gosterecekti yanlislikla sari gosteriyor sonra 4.hakem uyarinca kirmizi veriyor ya da sari veriyor gercekten sonra 4.hakem uyariyor kirmiziya ceviriyor

Sadece Samsunspor

Trtsporda da konusuldu simdi. Ilk kendi sari kart veriyor sonra 4.hakem ordan bagriyor kirmizi diye kirmiziya ceviriyor. Hizli yaptigi icin 2.saridan kirmizi saniyorlar. Ya da saniyorlar demiyelim algi yaratmaya calisiyorlar. Ama bu ulkede hicbiseye inancim kalmadigi icin hak yerini bulur algilari yikilir diyemiyorum.

Sadece Samsunspor

21 Şubat 2021, 00:57:19 #48042 Son düzenlenme: 21 Şubat 2021, 01:10:48 Sadece Samsunspor
Son kez yaziyorum baya mesgul ettim. Olay net belli oldu bence.

Orta Hakem sari kart olarak degerlendiriyor pozisyonu sarı gösteriyor. 4.hakemde yandan uyariyor vurdu ihraç diye sonra kirmiziyi cikariyor. Yani ortada 2.saridan atilma gibi bi durum yok. Sadece hakem sariyi iptal ettim diye bi isaret yapip kirmiziyi cikarabilirdi. Hizli davrandigi icin boyle oldu.

Sadece Samsunspor

21 Şubat 2021, 03:02:12 #48043 Son düzenlenme: 21 Şubat 2021, 03:24:37 Sadece Samsunspor

Federasyon resmi site 2.56 itibariyle kart bilgilerini girdi direkt kirmizi ;)

Sirf su bilgileri ne zaman girerler diye 3e kadar uyumadim icim rahat etsin oyle uyuyayim diye. Daha napalim be Samsunum. Bizim de elimizden gelen bu.

kavak_55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Şubat 2021, 03:02:12

Federasyon resmi site 2.56 itibariyle kart bilgilerini girdi direkt kirmizi ;)

Sirf su bilgileri ne zaman girerler diye 3e kadar uyumadim icim rahat etsin oyle uyuyayim diye. Daha napalim be Samsunum. Bizim de elimizden gelen bu.
ALLAH razı olsun bende 5 de uyandım bu bilgilerle rahatladım.