Çağrı Ortakaya

Başlatan Stoper, 21 Nisan 2017, 00:53:36

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Bende hocanın egosundan kaynaklandığını düşünmüyorum. öyle olsa canberk ve erhan da kadroya giremezdi.

ea55

Tam bir strateji hatası.

Sezon başı gönülsüzken takım da tutulması büyük hataydı. Şimdi ise hoca kolay maçlar öncesi taraftarın önüne çağrıyı atarak kendini kurtardı. Şuan için maç kazanıyoruz ama üzerimize gelen bir takım olduğunda göbekten çok atak yiyeceğiz. Çağrı formunu bulsa burada iyi bir kesici olabiliyor. Artık çağrı konusunda yönetim hoca herkes karar vermeli uzatmadan ya sözleşme feshi yada takıma entegre edilmeli.

evolution55

instagramda bir sayfa paylaşmış, veda videosu yayınlamış, pek üzüntülü hali yok, demek ki halinden memnun. geçen sene şehri terk edip, takım bulamayınca geri gelmesi falan da olmaması gereken bir hadiseydi ama hem olayın iç yüzünü bilmiyorum hem de bizim durumumuz transfer tahtası kapalı ve 'denize düşen yılana sarılır' vaziyetindeydi. sonuçta takımda kalmıştı... vel hasıl yolu açık olsun...

eprianu

Takımda tutulması hata değildi. Uyanık, Çağrı ve Samet üzerinden çok iyi bir ders verdi. Gitmek isteyen Samet gibi kulüp ve para bulup gidebilir, ama kulüp bulamayan öyle ben elimi kolumu sallayarak çekip gidiyorum diyemez.

Çağrı oynadığı tüm maçlarda takımı sabote etti. En başından beri söyledim bunu. Belki kulübün bir miktar parası yandı, boşa gitti ama vizyon anlamında da diğer oyunculara çok iyi bir ders oldu.

Zaten Çağrı gibi bir oyuncuya da kimse bonservis vermezdi. Kendisi bilir, kendisi kaybeder :)

Stoper

Yan pas, boş laf ustası. Bu nasıl topçu olmuş?
Konu başlığı çöpe!