içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

burakbas

BİR KERE DE GÜLSÜN LAN ŞU YÜZÜMÜZ !!!!  :kafa: :kafa: :kafa:

mimar55

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider...!!!

BigBadMama5552

İstanbul'dan takımıma yeteri kadar destek olamadığım için günlerdir içim içimi yiyor, keşke bir mucize olsa da hep Samsun'da olabilsem...Ne zaman güleceğiz ya biz?

olcay

4. sınıftaki 6 stajın 4ünde, en çok bırakan hocaları seçen şansımın içine z.çmak istiyorum !!!!!  :rulet:

emre__ss

Bu gönülde bir akşam sabah olmayabilir...

SAMSUNLU ORUMA 55

Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz Değil Mi ? Veysel Tokatlıoğlu.. Başkan Olursan Sen 7 Yıldızlı Otel Yapacan Ya Hani, Sen Oteli Yaptığında Bende Erciyes Dağının Zirvesine Samsunspor Bayrağı Dikerim.. İşte O Kadar.. :D :-*

FaTiH_HaN

Tokatlıoğlunun aeuna goyduk Kazım Başguaan  ;D

beşnumara

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 28 Haziran 2012, 15:25:24
Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz Değil Mi ? Veysel Tokatlıoğlu.. Başkan Olursan Sen 7 Yıldızlı Otel Yapacan Ya Hani, Sen Oteli Yaptığında Bende Erciyes Dağının Zirvesine Samsunspor Bayrağı Dikerim.. İşte O Kadar.. :D :-*
Kardeşim adam bedavadan çok da etkili bir reklam yaptı.Kim yaptırdı orası tartışılır ;) ama bana göre baş aktör kazım yılmaz

SAMSUNLU ORUMA 55

Hüssüyün Kalpar hocayı özledim.. Tekrar gelse süper lige tekrar çıkarsa be.. :D

SAMSUNLU ORUMA 55

İki derenin arasına Toki Konutlarını yaptın ya Erdoğan Bayraktar, ALLAH BELANI VERSİN.. :x((

özkan

Haziran ayı içerisinde azerbaycandaki sevilla,dinamo kiev ve dinamo tiflisin bulunduğu grupta minikler kategorisindeki çocukları taa oralara kadar götürüp aç,sefil bırakan futbol takımı yöneticilerimize sesleniyorum..Adamsınız ..

binikalamadım

hüseyin böcek gibi bir hakemsiye nasıl oluyorda avrupada görev çıkıyor anlamış değilim... :x((

babasamsunlu

El'e İnat Bu Aşkın Romanı Yarım Kalmayacak !!

celebi

inşaallah be inşaallah :ok

mehmet yılmaz

Mutsuz olmak böyle bir şey demek ki.