içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

Nuri Asan

Bu sene maçlara gelmeyipte sırf bir istanbul takımını görmek için tribünlere gelen insancıklara acıyorum

55__Gurbet__55

:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :x(( :x(( :x(( :x(( :x(( :rulet: :rulet: :rulet: :rulet: :rulet: al_sana al_sana al_sana al_sana al_sana

kalptenþimþek

her aklıma geldiklerinde beynim ağrıyor..bir süre bu rezilleri takip etmek istemiyorum

Burak

itiraf ediyorum dün 3-1 den sonra uyudum içim çok daraldı çünkü sonra kalktığımda 3-2 olduğunu gördüm sonra totem yaptım sadece dinledim izlemedim tam totem tuttu derken ekrana döndüm hakem ofsayt dedi . son 3 senede tv'nin verdiği veya 19 mayıs'ta oynanan bir maçın en azından bir kısmını izlememiş oldum yeter artık bitirin şu rezaleti !

twitter

binikalamadım

al_sana PETKOPİÇ  al_sana

FaTiH_HaN

Konu başlıklarına bakmaksızın her sayfada petkoviç gitsin diye yorum yapmanın amacı nedir çözemedim, tamam petkoviç gitsinde, konuyla ne alakası var, birazdan bulvar avm nin olduğu sayfaya petkoviç gitmeden bu inşaat bitmez yazılacak diye korkuyorum  :) :D

edit: binikalamadım, sana değil kardeşim yanlış anlama mesajın altına denk geldi sadece  :)

binikalamadım

istanbulda bir ara gençler her yere nuri alço yazardı korkarım bu petkopiçde efsaneye dönüşecek her yere petkopiç yazıyorlar artık  ;D

SametYılmaz55

Seni seven aşkı bulur SAMSUNSPOR'um!!!!!

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 24 Aralık 2011, 12:33:56
Seni seven aşkı bulur SAMSUNSPOR'um!!!!!

Seni seven kanser olur Samsunsporum. Ligin ilk yarisini özetleyen bir cümle bence.

cembaba

masbene

birisine yapacağın en büyük kötülük, onun küçük hatalarını affetmektir.

Kadir ÇELEBİ

Benim hatam Samsunsporsa kimse beni affetmesin..!  samsunspor_x

Burak

3.5 yaşındaki kardeşime Samsunspor'u fazla aşıladım galiba artık heykeli nerde görse Samsunspor diyor :) geçen anıtın yanından geçerken çekiştiriyordu beni Samsunspor diye  ;D