içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

böyle güzel bir günde idari yargılama hukuku çekilir mi yav :( :( :(

cembaba

Fİnallerim bittiği gün hoş bir gün... Günlük, güneşlik bir hava ohh :)

SametYılmaz55

daha finaller var .:.:. .:.:. .:.:. 30 mayısta başlıyor 9 haziranda bitiyor :-X :-X :-X sonra yaz okulu :( :( :( karınca gibi oldum yazın çalışıp kışın yatıyorum :D :D :D

Ollivanders

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 23 Mayıs 2011, 13:00:40
böyle güzel bir günde idari yargılama hukuku çekilir mi yav :( :( :(

kolay gelsin kardesim İptal davaları / Tam yargı davaları oy oy oy :(

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Mayıs 2011, 13:14:08
kolay gelsin kardesim İptal davaları / Tam yargı davaları oy oy oy :(
eyvallah kardeşim.son 15 dakika keyfini çıkartıyorum ders  saatine kadar :( :( :(

orucreis

stada o mabede gidip SAMSUN'um benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var demeyi özledim... :'(

SAMSUNLU ORUMA 55

Bazı kişiler tarafından atıldı bir kaset şantajı.. Nedense araştırmıyor bu hakimler ve savcı.. Korkuyorum ki yarın benimde kasetim çıkar diye :D

berusa55

İTOlamadıŞ

diyesim geldi...  8)

SametYılmaz55

uykusuzluktan ekranı ikili üçlü görmeye başladım :) içmeden sarhoş olmak böyle bir şey olsa gerek :D :D :D

kalptenþimþek

Fecr_55

Nihayet Türkiye'me temelli dönüyorum..Kurtuluyorum bu almanci, yabanci topraklardan..
Samsunspor'uma bir adim daha yakin olacagim bundan sonra, Istanbul'daki maclarda yerimi alacagim..

Haykirislarimi sevince dönüstürdügün icin ALLAH im Sana sonsuz sükürler olsun, ölümüm de vatanimin topraklarinda olsun..

alperen

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 01 Haziran 2011, 10:47:10
Nihayet Türkiye'me temelli dönüyorum..Kurtuluyorum bu almanci, yabanci topraklardan..
Samsunspor'uma bir adim daha yakin olacagim bundan sonra, Istanbul'daki maclarda yerimi alacagim..

Haykirislarimi sevince dönüstürdügün icin ALLAH im Sana sonsuz sükürler olsun, ölümüm de vatanimin topraklarinda olsun..

Hadi gözün aydın  ::)

celebi

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 01 Haziran 2011, 10:47:10

SÜPER valla. inşşallah ablamlarda geri dönerler temmeli olarak yakın zamanda.

eakgül55

hoş qLdin sefaLar qetirdin Nuray AbLa

Fecr_55

Dur daha gelmedim kardesim, temmuz basinda Istanbul'dayim..Gönül isterdi ki Samsun'uma döneyim ama hedefi kücük tuttum Istanbul'a razi geldim:)