içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 29 Mart 2011, 17:19:57
Ne askmis bu ya Isa kardesim, sirf haykirislardan ibaret:) ALLAH kavustursun..
Amin kardeşim ben elimden gelen herşeyi yapıyorum onun bir tek sözünü bekliyorum

ahmetsefa55

ben de bi kız gördüm okulda :( fenaaa   :-[ napcaz oruma ?  sen anlarsın bu işlerden ?   :-\

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 29 Mart 2011, 19:50:14
ben de bi kız gördüm okulda :( fenaaa   :-[ napcaz oruma ?  sen anlarsın bu işlerden ?   :-\
aklından geçen o kelimeyi söyleyecen abicim başka yapacak bişe yok söyleyecen ki hergün için içini yemeyecek  ::)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 29 Mart 2011, 20:06:21
aklından geçen o kelimeyi söyleyecen abicim başka yapacak bişe yok söyleyecen ki hergün için içini yemeyecek  ::)
cok dogru  >l< soylıcem ama ters bı cevapta bu baslıkta bulusalım kardesım  :)

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 29 Mart 2011, 20:20:23
cok dogru  >l< soylıcem ama ters bı cevapta bu baslıkta bulusalım kardesım  :)
abi cevabı iyi veya kötü olur ama hiç yoktan onu sevdiğini ve ondan çok hoşlandığını söylemiş olursun bu da  onun hoşuna gider

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 29 Mart 2011, 20:33:25
abi cevabı iyi veya kötü olur ama hiç yoktan onu sevdiğini ve ondan çok hoşlandığını söylemiş olursun bu da  onun hoşuna gider
cok dogru bunları kulagıma kupe edecem kardesım  ;)

Dartagnan

kız olayları,gönül işleri sakat .Bak SAMSUNSPOR duruyor ya yanımızda o bize yeter [yav ne kıvıryorum arkadas ] :D

**KaR6**

şu memlekette kızlar teklif etse, maçlara 5000 kişi gider vallahi billahi  ;D ;D

seydo55

Önceden yorumları okuduğumda bilgilenir   >l<  büyük keyif alırdım  ;D  şimdi ise boş kelimelerle dolu cümle kuranlar  .:.:. klavyeniz bozulur işlh  >:( >:(

Ollivanders

Samsunumun forması da aslanların forması ...
Ne güzel de oluyor ohh oh trabzona k.....sı :)))

babasamsunlu

Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş...

Yani eceli gelen trabzonsporlu 19 Mayısa Formayla gelirmiş...

Mabedimde bir tane bok rengi formalıyla karşılaşırsam ilk yumruğu düşünmeden ben çakmazsam en adi trabzonluyum... -tabi bana gelene kadar ölmez ise -  :)

orucreis

kendimde boğuluyorum artık çekip gidesim geliyor sessiz sedasız bir ben kadar uzak yerlere...

özkan

09 Nisan 2011, 19:39:49 #492 Son düzenlenme: 09 Nisan 2011, 19:56:26 özkan17
Tek bir şey söylemek istiyorum,beni bu siteyle tanıştıran kuzey55(mustafa abi'me) sonsuz teşekkürler ediyorum..Bu site,yaşam biçimimi,samsunspor'luluğumu,herşeyimi ya haftalık planımı dünyamı değiştirdi.İyiki buradayım,iyiki buradaki güzel insanlarla tanışma fırsatı bulmuşum.

SAMSUNLU ORUMA 55

Nasıl bıraktın o mübarek sakalı,
Nasıl vurdun amerikayı...
Usama baba bize kıyak yapsana,
Trabzonu bombalasana...  ::) :D >l<

babasamsunlu

Bir futbol takımının geçmişte yaptığı bir maç aklına geldi diye,insanın burnunun direkleri sızlarmı be kardeşim...  :'( :'( :'(