içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

kutsalforma

Mekanin cennet olsun Hocam  :'(

SAMSUNLU ORUMA 55

Seni senle yaşamak vardı ya, hep isteğim inşallah birgün olur dediğim ama hiç vazgeçmediğim !!!

kabacevizli55

babasamsunlu

herkes cennete gitmek istiyor kimsenin ölmede gözü yok anasını satayım :D :D :D :D

maviay55

Çabuk gel la pazar akşam 19

Şampiiyoonnnnn

55(tuncay)55

ooooooooofffffffffffffff oooooooooooooffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffffff

Ollivanders

maviay55

çekerim turnam sineye,derdi sineye..bu yıl bize gülmek haram belki seneye  :'(

SAMSUNLU ORUMA 55

Serkan

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 03 Mart 2011, 01:40:14
Seviyorum ulan seni...

Git açıl kardeşim, ince hastalığa yakalanırsın dikkat et kendine ,  ;D

kabacevizli55

SAMSUNLU ORUMA 55

kabacevizli55

muhteşem yüzyıl diye bi dizi varya ordada senin gibi birine tutulmuş   biri var lakabıda kargalı ordan bağlantı kuruyum dedim  ;)

TeRMeLee

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 04 Mart 2011, 17:39:10
muhteşem yüzyıl diye bi dizi varya ordada senin gibi birine tutulmuş   biri var lakabıda kargalı ordan bağlantı kuruyum dedim  ;)

O Kargalı değil ki Pargalı  :D.

Parga : Parga (Yunanca'da Πάργα) Yunanistan'da, Epir Periferi'sinde, Preveze idari bölgesinde (nomos) küçük bir şehirdir. 2005 nüfusu 3500'dür.
Parga, İstanbul Sultanahmet'te İbrahim Paşa Sarayı'nı yaptırmış olan Kanuni Sultan Süleyman'ın ünlü sadrazamlarından Pargalı Damat İbrahim Paşa'nın doğum yeridir.
27 Haziran 1944 ile Mart 1945 arasında Filat'ta 1286 kişi, Gümenice ve çevresinde 192 kişi, Margelliç ve Parga'da ise 626 kişi öldürülmüş, meçhul kayıplar ve başka vak'alarda ise yüzlerce insan daha yok olmuştu.

kabacevizli55

;D ;D ;Dvallaha mı ya tüh  destekli sallamak gerekiyo bazen neyse olur böyle şeyler  ::)