içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Lutfen Biraz bekleyin simdi size yardimci olacagiz deyip,dakikalarca telefonda bekletip,bir de uyuz bir muzik dinlettirip,en sonunda da hic bir boku beceremeyip,baska bir yere baglayan musteri temsilcilerinden ve sirketlerinden nefret ediyorum.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bu fena-rum magazasi acan  ve de buradan alisveris yapacak olan döneklerin kimliklerininin rengini komple  pembe yapmak istiyorum?

umuttekin55

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Devletin verdigi makam sayesinde,Milyarlar kazanip,birde yedi sulaleri devlet malindan faydalanan siyasetcilerin,cogunlugu asgari ucretle yasamaya calisan bizlere devamli kemer SIKIN demelerinden biktik usandik ula?

europe_55

Ismail Baskan lütfen geri dön...

Biktik artik böyle yönetilememekten...
Biz Istanbul yalakasi bir Samsunspor degil, senin döneminde oldugu gibi o sözde 4 büyüklerin korkulu rüyasi olan, o dimdik, onurlu, EFSANE SAMSUNSPOR´u istiyoruz :'( :'( :'(

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: beşnumara - 09 Haziran 2009, 19:24:46
bazı özürlülerden bazı gerizekalılardan bıktım...
bunlar yzye,tomac,vekıller sanırım

Ollivanders

ALLAHIM insallah yarınki sınavım cok ıyı gecer :S :'(

Sercan

İSMAİL UYANIK ne olur geri dön bu kadar borç varken bile bu ibnelerin yaptığı yöneticiliğin kralını yaparsın sen.Türkiyede'ki en karizmatik başkan...

Oflu

harbisamsunsporlu5517

keltoş ziyaaaaa mahvettin bizi

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bugün embesilin biri sitede ayar etti bizi.fenarum çelengini savunuyordu.dallamanın adı ademdi.verdik ayarı ademciğime gitti fenaruma dantel öpmeye?şimdi adem ve tüm bunun gibi yumuşak olan ademciklere haykıracağım.ULA dallama adem,ben cepten giriyorum nete.aylık kotaya abone oluyorum.bugün senin gibi mala cevap yazmaktan bu ayki kotayı yedim.ula bana borçlusun kraker?bana açık adresini yaz özele,seninle samsunda ödeşelim.şu an şehir dışındayım.nasıl ödeşeceğimizi burda anlatmaya gerek yok.burda aile var.söylenmez.ama sen anladın.ULA BİZİ BUGÜN AYAR EDEN ADEMCİKLERİ KOMPLE AYAR EDEĞİM BEN

55Bafra55

Canım babam
Belediye'den aldığın az bir maaşla 6 çocuğu büyüttün;maaş yetmedi Bafra'da tütün yapmadığımız tarla kalmadı.Bu yüzden olsa gerek çoğu zaman sinirliydin;kızgın bakışlarının altında bir damla yaşla karışık tebessümün vardı;biz bunu çok sene sonra anladık.Hüzünlendiğinde yanına yaklaşmak istediğimde içtiğin sigarayla beraber adeta beni de çektin içine.En çok da o yaz sıcağında tarlada top oynamamıza kızmaman ve de her top patladığında bıkmadan usanmadan bize plastik top almanı sevmiştik;futbola merakım o yüzden sanırım.
Şimdi büyüdük Canım Babam.Keşke çok uzakta olmasaydık da bize yine lastik kokan o plastik toplardan alsaydın.Seni seviyoruz baba.
BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 55Bafra55 - 21 Haziran 2009, 11:52:55
Canım babam
Belediye'den aldığın az bir maaşla 6 çocuğu büyüttün;maaş yetmedi Bafra'da tütün yapmadığımız tarla kalmadı.Bu yüzden olsa gerek çoğu zaman sinirliydin;kızgın bakışlarının altında bir damla yaşla karışık tebessümün vardı;biz bunu çok sene sonra anladık.Hüzünlendiğinde yanına yaklaşmak istediğimde içtiğin sigarayla beraber adeta beni de çektin içine.En çok da o yaz sıcağında tarlada top oynamamıza kızmaman ve de her top patladığında bıkmadan usanmadan bize plastik top almanı sevmiştik;futbola merakım o yüzden sanırım.
Şimdi büyüdük Canım Babam.Keşke çok uzakta olmasaydık da bize yine lastik kokan o plastik toplardan alsaydın.Seni seviyoruz baba.
BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN.
valla iş güç adama anayı da babayı da Unutturuyor.sağol hatırlattığın için babalar gününü.ben de bu vasıta ile,her ne kadar 3 aydan beri küs olup konuşmasakta,yine de benim atamdır,önce kendi babamın ve tüm babaların, ve de şu an hayatta olmayan,ahirete göçmüş tüm babaların babalar günü kutlu ve hayırlı olsun.

emre

allah belasını versin bu dişin nasıl bi ağrıdır bu yaa  tutmuyor sağ tarafım felçli gibiyimm..

Sempatik Bengülü

Çocukken Babamın Sert ÇıkışmaLarına AğLardım...Şimdiyse KaLp YaraLarıma... Bazen YasakLanan Dışarı OyunLarının Ardından Gözyaşı Dökerdim...Şimdi KırıLan UmutLarımın...Keşke Şimdide Çocuk OLsaydımda...AğLadıkLarımı Yeni Bir Güne BaşLadığımda Unutsaydım..