Yönetiyoruz ama birbirimizden haberimiz yok!

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Ekim 2009, 23:58:56

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Mevcut yönetimin ciddi bir ahenk sorunu olduğunu zaten biliyorduk. Kombine açıklamalarından tutun da, transfer tahtasına kadar o kadar çok farklı konuda o kadar çelişkili açıklamalar geldi ki! Başkanın söylediğinden asbaşkanının haberi yok, genel sekreterinin açıklaması öbürünü tekzip edercesine... Çok fazla örneğini yaşadık bunun ve şimdi de Özyazanlar'ın istifa haberi sonrası ulusal medyaya düşen iki farklı beyanatla bir kez daha "nasıl kulüp burası?" sorusuna muhatap kaldık.

Bakınız başkanlık makamından ne denmiş? "Turhan Özyazanlar ile daha görüşmedik, İstifa kararı kendi tercihidir. Bu işler zorla olmuyor, gitmek istiyorsa 'dur' demeyiz. Ne yazık ki istifa gerçek. Yeni bir hoca arayışına giriyoruz. Bizle çalışmak istemiyorsa, biz de 'çalış' demeyiz. Samsunspor büyük bir camiadır, çalışmak isteyen birçok hoca vardır..."

Aynı anlarda genel sekreter ise şunları söylemiş; "Turhan Özyazanlar'ın istifasını açıkladığını biz de başkalarından duyduk. Bu konuda bazı yerel basın organlarında haberlere de yer verildi. Bucaspor maçı sonrası henüz Samsun'a dönmeyen teknik direktör Özyazanlar ile görüşecek ve sonrasında yönetim kurulu üyeleri ile toplanarak bir değerlendirme yapacağız. İstifaya yönelik herhangi yazılı bir belge bize ulaşmadı. Bu nedenle bir şey konuşmak yanlış olur."

Yani başkan yanlış konuşuyor ve istifa gerçek değil sadece duyum. Lakin başkana göre istifa gerçek ve dur da denilmeyecek.

Sanırım bütün o cümleler içinde en doğrusu, "bu işler zorla olmuyor!" ifadesi. Ve aylardı süren birbirini tekzip etme, benim haberim yok tarzı açıklamaların özümü de çok açık ortada. Bir basın sözcüsü olur, ( hatta zaten bir sportif direktörümüz var ) önüne gelen açıklama yapmaz; icap ederse de sadece yazılı açıklama yapılır; olur biter!..

Gerçi bizim yol göstermemize kimsenin ihtiyacı yok, ne de olsa herşeyin üstesinden gelebilirler...

bkz. http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20091019/herhangi_bir_belge_gelmedi.html
yine bkz. http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20091019/tomac_ozyazanlarin_istifasini_degerlendirdi.html

Yaman55

55.hakan

bu sene bolca gördüğümüz gibi bir durum saçmalıklar yığını iyice sinir bozdular artık

berusa55

Bu kadar leyla bir yönetim Samsunspor tarihinde mevcut değildi. Bu da oldu...  >:(

tunç güvenoðlu

Alıntı yapılan: berusa55 - 20 Ekim 2009, 00:08:11
Bu kadar leyla bir yönetim Samsunspor tarihinde mevcut değildi. Bu da oldu...  >:(

:)

AntZ

20 Ekim 2009, 00:12:43 #5 Son düzenlenme: 20 Ekim 2009, 00:15:55 Ant55
''Herhangi bir belge gelmedi'' haberinde bir Altay taraftarının yorumu bu da!

Alıntınasıl bi yönetim bu bir belge gelemedi diyeceiğinize teknik heyetle toplantı yapmayı düşünseniz anlaşılan yönetimle teknik heyetin arasında uçurumlar var yazışarak anlaşıyorlar xD ...

Samsunspor taraftarı olmayanlar da nasıl bir yönetim bu diye soruyor artık, onlar bile anladı. Ama o arkadaşın düşündüğü gibi sadece yönetimle hoca arasında değil, yöneticiler arasında da uçurum var, yönetici!lerimizle yöneticilik vasfı arasında uçurum olduğu gibi...

**KaR6**

Alıntıbize öyle bir bilgi gelmedi, bize buldugunuzu sokun dediler..

repliği hatırlayan vardır, bu yılanlar da bizi buldu, soktukça sokuyor..

gkhn

Bizi Samsunspordan soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar ama vazgeçemiyoruz sevgimizden...

doðan

Alıntı yapılan: kaan - 20 Ekim 2009, 16:08:28
Tomaç yönetimi başa geldiğinden beri ardı arkası kesilmeyen gülünç durumlar tuhaflıklar ve yanlışlıklar...Şuan bank asyada en kötü yönetimlerden birine sahibiz dersek yanlış olmaz.bu siteyi takip ediyolarsa lütfen istifa etsinler.Cünkü artik kendi içimizde rezil olmaktan cikti bu is elin oglu bile gülüyor halimize.

Çocukluğum dan beridir hatırlarımki ; tomaç emanetçidir ... gelir oturur koltuğa taşır taşınır ama ne basiretsizliktirki ... bir türlü ne kendi yüzü ne takımın yüzü nede taraftarın yüzünü güldürebilmiştir ... hala hayıfalanırımki neden bu kişiye kalır takım ... kişiliğine karakterine en ufak lafım olamsın  ama yok işte basiret ... hani o aklı 3 kuruş havada olan yönetici tayfaları  hheeyy gidi nerde ooo 1965 genç samsunlular ruhu .. nerdesin İSMAİL BAŞKAN ....

senol55

arkadaslar bakin söylediklerim hep cikmistir
sunu  söylüyorum samsunspor sezon sonunda bir alt lige düsecektir.
Samsunsporu kurtarmanin tek bir cözümü var oda TANJU.
Simdi bazi taraftarlar yok tanju aman gelmesin diyecekler siz taraftar degilsiniz.
ben sadece yazim dedim

özkan

Alıntı yapılan: senol55 - 20 Ekim 2009, 17:29:41
arkadaslar bakin söylediklerim hep cikmistir
sunu  söylüyorum samsunspor sezon sonunda bir alt lige düsecektir.
Samsunsporu kurtarmanin tek bir cözümü var oda TANJU.
Simdi bazi taraftarlar yok tanju aman gelmesin diyecekler siz taraftar degilsiniz.
ben sadece yazim dedim

yazma kardeşim,sana yalakalık yapma hakkını kım verıyo,tanju kımde hoca olacak tamam iyi golcüdür ama bızde burda domates bıber almıyoruz hoca alıyoruz hoca!

kayacan

Tanjunun bu takımda yeri yok.Tarih tekerrürden ibarettir.Tanju gelirse başarısız olursadestek yok,para yok hikayesini okuduktan sonra cebini doldurup İstanbul alemine akacak.Şansa başarılı olursa adını biraz parlatıp İstanbula teknikdirektör yada TV yorumcusu olarak tekrar akacak.Samsunsporu düşündüğü felan yok.Kendini düşünüyor.Biz onu çok iyi tanıdık.

Nuri Asan

çok gereksiz bir konu tartışmaya bile değmez.

çünkü ortada yönetim yok. >:(
Ne hallere düştük

emoh55

mrf