Samsunspor 0-1 Ç.Rizespor

Başlatan kral55, 13 Şubat 2005, 01:35:22

« önceki - sonraki »

cico

bunlara küfür flan etmicen (SATICI hariç) bunlara 3 tane atcan yolluyacan

curva55

Satıcıya özel bir maç olacak gençlerden son anda kurtuldu ama rizeden kurtulamayacak maç dostça geçsin ama kazanan biz olalım.

tuzlalı

Zaten alex gibi bir futbolcu takımımızda göremeyeceğimize göre asıl bizim için önemli olan futbolcu profili mücadele eden, koşan, hırslı, takımı ve şehri benimseyecek,kaybetmeye tahammülü olmayan yapıda olması bence. Son zamanlarda da Tamer kardeşimizde bu özellikleri fazlasıyla görür ve hisseder olmuştum açıkçası. Tek zayıf yönü kazandığı topları olumlu kullanmaktaki düşük yüzdesiydi ama başta da söylediğim gibi zaten nokta pas atacak kalite de futbolcularımız zaten olmaz bizim. Gerçekten üzüldüm. Sağ kanadı iyi kullanıyordu. Hem ofans hem de defansif anlamda başarılı ve onurlu bir mücadele sergiledi. Kendisi için hayırlı olur inşallah. Samsunsporumuza hem emeğinin geçmesi hemde maddi anlamda kazanç sağlayarak camiaya katkıda bulunmasından dolayı teşekkürü borç biliyorum bir Samsunspor taraftarı olarak. Sağol Tamer TUNA. Yolun açık olsun. Gerçekten üzüldüm.

tuzlalı

Pardon Tamer le ilgili görüşlerimi farkında olmadan maç topiğine atmışım özür dilerim arkadaşlar.

curva55

Cem beni kastederek deplasmana gitmeyenler kardeşiz diyor önce deplasmana gitsin falan yazmışsın ben rizeyede gittim diyarbakırada gittim benim okulum olduğu halde bütün maçlara gitmeye çalışıyorum okul devamsızlık hakkı 11 ben ilk dönem 21 gün okula gidemedim samsunsporun maçlarına gitmek için lütfen tanımadığın kişiler hakkında maça gitmeden konuşma falan gibi yorumlar yapma.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Bence bu öaçı alırız ama kardeşimiz rizeye hiçbir şey yapmamalıyız onlar bizim karadenizdeki kardeşimizdir ama arıca ünyeli olmasına rağmen bizi iki kere satmışdır.Bence biz rizeyi taşlamak yerine alkışlayalım.En iyi öyle utanırlarr ve kerdeş olduğumuzu hatırlarlar.

curva55

cico

arkadaşlar gerek yok birbirimizi iyi tanımadan birbirimizi anlamdan tartışmaya gerek yoken azından burda

curva55

Burak abi ben bişe demedimki yok deplasmana gitmeden konuşma falan gücüme gitti birbirimizi tanımadan niye hakkımızda yorum yapıyoruz Cem abi iyi bir samsun milliyetçisi ne güzel ama ben deplasmanada gidiyorum samsunada gidiyorum ssen biliyosun...

cico

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Burak abi ben bişe demedimki yok deplasmana gitmeden konuşma falan gücüme gitti birbirimizi tanımadan niye hakkımızda yorum yapıyoruz Cem abi iyi bir samsun milliyetçisi ne güzel ama ben deplasmanada gidiyorum samsunada gidiyorum ssen biliyosun...

kardeş işte seni tanımadıgından kaynaklanıyo

curva55

Ben inadına söylüyorum SAMUNS RİZE KARDEŞ TRABZON KALLEŞ...Ayrıca biz burda beykoz maçından sonra samsunsporumuza küfür eden kişilere rizeli karadenizli kardeşlerimizle gösterdik küfür etmek nelere mal oluyo diye belki ben istanbulda yaşadığım için karadenizli olan herkes bvirbiryle daha kardeşçe anlaşıyor ama ben hiçbir zaman rizeli yada başka hiçbir karadeniz uşağına(trabzon hariç) kötü konuşmayacam.Bu  maçıda alacaz inşallah...

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"belki ben istanbulda yaşadığım için karadenizli olan herkes bvirbiryle daha kardeşçe anlaşıyor

Sevgili Skip dedigin cok dogru, gurbette butun Karadenizliler birbirine cok bagli ve hepimiz hemseri olarak geciniriz. Karadeniz gibisi yoktur o yuzden birbirimizin degerini iyi bilmeliyiz.

kral55

Bende sizlere katılıyorum.Rize Samsun kardeş takımdır.Orada bizim takıma küfür edilmiş ve kümeye diye bağırılmış olabilir.Bunlar münferit olaylardır.Hep beraber dostça maçı seyredelim.

cico

rize kardeş trabzon kalleştir
rize yapılanlar benim kulagımda hala çınlıyo bende unutmadım ama bunlara küfür etmiyelim utansınlar (SATICI HARİÇ)bunlara 3 tane atacan yolluyacan bakalım bi daha ki maçta bize nasıl davrancaklar ondan sonra karar veririz bence

cico

bakalım ne yapacan SATICI
Mehmet Cengiz Tesisleri'nde teknik direktör Erdoğan Arıca yönetiminde yapılan antrenmana, sakatlıkları bulunan Kürşat, Evren ve Gürol katılmadı. Bu futbolcuların Samsunspor karşılaşmasında forma giyemeyeceği öğrenildi.