53- Lokman Gör

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 23:03:59

« önceki - sonraki »

5trawberry

King1965

maçtan sonra kardeşimizin sırtı !

Sadece Samsunspor

hakem bunu görmedin ya gözünün ayarını .....

5trawberry

bu pozisyona çıkarmadı mı kırmızıyı?

alperen

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 31 Mart 2013, 22:18:03
hakem bunu görmedin ya gözünün ayarını .....

Bu pozisyonda kırmızı çıktı zaten

Kaya

Lokman geldiğinden beri geri gidiyor.Kondüsyon yerlerde.Yürüyecek hali yok.Şaban oynasın desek onun da ne zaman ne yapacağı belli değil..En sorunlu mevkimiz şuan sol bek.  :(

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: alperen - 31 Mart 2013, 23:24:40
Bu pozisyonda kırmızı çıktı zaten

gösterdi ama sonrada 4.hakem dedide çıkardı. kendisi faul bile vermedi.

seyf55

hakem bu pozisyonu devam ettirdi 4.hakemin uyarısıyla  :redcard: çıktı

Kaya

Lokman maçtan sonra bir baba hindi yaptırmış sanırım.Bindiği takım da ts imiş..Bilgisi olan var mı ? Samsundaki bazı tsliler rahatsızmış,yakalayacaklarmış dayak atacaklarmış gibi söylentiler felan filan..Lokman'ın arkasında olalım derim..

Serkan

O trabzonlular gelsin neyse sövmeyeyim gece gece saldırmaya adam arıyorum, ben en delikanlısını site camii içinde gördüm inanç abi :) sıkıntıya gerek yok kaşınar varsa kaşırız

Kaya

Ben olayı net bilmiyorum duyum aldım o yüzden sordum kardeşim..Sıkıntı varsa uzun zamandır spor yapmıyordum güzel bir spor olur her türlü  :D  ;) He ayrıca Samsunda takım oyuncumuza dokunacak başka takımın taraftarı daha anasından doğmadı

5trawberry

twitterda yükleniyorlar, hakaret ediyorlar adama teseli yavşaklar.

Uğur Yıldız

Lokman'ı sevmiyorum sevemedim ama öyle bi durumda en büyük fanı olurum

5trawberry

Futbolcu kardesim Lokman Gör'ün girdiğimiz ikili mücadelede yaşadığı sakatlıktan dolayı çok üzgünüm. Kendisine acil şifalar diliyorum...

@fuchs_benjamin

##kdc##

Oynadığı oyun yüzünden bazen eleştirilebilinir ama takım içinde bildiğin neşe kaynağı. Yüzü hep gülüyor ve gerçekten futbolunu oynamak istiyor. Üstelik daha çok genç olduğunu da unutmamak gerek. İnşallah kalan 6 maçımızda da en üst verimi kendisinden alırız.