Teknik Direktör İsmet Taşdemir

Başlatan ibrakadabra55, 30 Ocak 2012, 21:54:53

« önceki - sonraki »

5trawberry

Takımın başına geçip başarılı olmasını çok isterim. Hocalık karizması da mevcut kendisinde.

ata55

Futbolcu ve yardımcı hoca olarak bulunduğu Samsunspor'umuza, bu defa teknik direktör olarak hoşgeldin İsmet Taşdemir.

evolution55

İmzalar atılmış yeni tag açılabilir artık teknik direktör olarak ☺ Hayırlı olsun

Kaya

_SoN_

Çok merak ediyorum, hangi başarısı yada neyi seçilmesinde etkili oldu? Hedefe giden bir takımız diyoruz, başarısı, bu ligte yada üst ligte şampiyoluğu varmıdır? Tane hocadan artısı ne olacak, inşallah faydalı olur.

cembaba

28 Ocak 2019, 22:41:53 #35 Son düzenlenme: 30 Ocak 2019, 14:19:26 cembaba
Ankaragücü'nü 7 puan geriden gelip şampiyon yapmıştır. Oynattığı futbol kontrollü futboldur. Ne oynadığımız en azından belli olup iyi de bir savunma yapacağımızı düşünüyorum. Şansına kolay maçların olduğu periyot geldi. İnşallah çıkacağız.

brigand

Haziran ayından bu yana sayabileceğimiz onlarca şey var. Düştüğümüzde yaşadığımız şok, öfkelerimiz, kızgınlıklarımız İsmail Başkan'ın gelmesiyle birlikte yerini yeni umutlara ve hayallere bıraktı. Ama o günden bu yana eksik kalan bir şey daha var ki bence en büyük eksiğimiz; şampiyonluk havasına giremedik !
İsmet Hoca'dan beklentim, o havayı, o heyecanı hem takıma hem tribünlere getirmesi.
Bunun için fikstür de ona yardımcı olacak şekilde.
Umarım istediğimiz bu havayı yakalar ve ligin sonuna kadar götürürüz.
Allah utandırmasın.

ea55

Arap İsmet bizi başarıya taşıyacaktır.

evolution55

29 Ocak 2019, 15:37:31 #38 Son düzenlenme: 29 Ocak 2019, 15:41:28 evolution55
hoca 1 transfer istiyorum demiş. acaba hangi bölge ve kimi düşünüyorlar?

göksel gencer vefat etmemiş olsaydı o da teknik kadroda olacakmış  :'(

AhmetDenizci

roligan

Sezonun ilk yarısında tamamen tesadüf eseri olarak Ümraniyespor'un  iç sahada beş maçını izledim ilk gözüme çarpan unsur takımın bir makine düzeni ile tıkırtıkır çalışmasıydı İsmet taşdemir neden bizim Samsunspor'un hocasi değil diye düşünmekten kendimi alamamıştım ardından da yakın çevremden tanıdıklarıma Ümraniye sporun çok iyi durumda olduğunu bu sezon ligden çıkabileceklerini hatta kupada da çok daha ileri gidebileceklerini söyledim Fenerbahçe ile eşleştiklerinde de Fenerbahçe'yi Ümraniyesporun eleyebilecegini  düşünüyordum. takımda Gaziantep'e giden defans oyuncusu Mucahit'in yanı sıra özellikle altyapıdan gelen Emircan ve Üç yabancı oyuncu Levy,   Vasilogiannis ve Leandrinho ligin Üzerinde isimler. Birakin bu sezonu, önümüzdeki sezon bu dört oyuncuyu Samsunspor'un mevcut kadrosuna monte edin kesinlikle süperlig yapacaktır İsmet taşdemirle birlikte diye düşünüyorum...

Sadece Samsunspor

Malesef ilk macta sinifta kaldin. Taktik sifirdi sifir. Hic maclarimizi izlememissin cok belli. 3 forvet oynatmakda mantiksizdi. Gelen gideni aratir cumlesi gercek olabilir. Tanerin 1 0larina 2 1lerine gebe kalabiliriz

isa55

Hocam
Erhan şentürk ün mevkisine maçkolikten bari baksaydın.

55_OrHaN_55

Erhan Şentürk sağ kanatta maç başında birkaç depar attı, depardan sonra çektiği şutlar içler acısıydı. O adam göbekte oynar. Sağa sola koşturdukça kaleye şut çekemiyor. Umarım aynı hatayı tekrarlamaz İsmet hoca. Enes İslam İlkin'i oynatsa bu kadar tepki çekmezdi.

Sadece Samsunspor

Hoca ilk mactan takima yuklendin ama seninde cik hatan vardi. Bunu ilk mac diye kimse ses cikarmiyor.