PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

brigand

İşin çözümü bu falan diye kimse kendini kandırmasın bence. İşin başka türlü çözümüne akılları basmıyorsa 50 farklı örneği var. Böyle bir uygulama olamaz. Rantın dibine vururken senden benden aldığı paraların karşılığını bir kere daha düşünün ! Havadan alınan giriş ve kart paraları, taraftardan alınan kargo ücreti, potansiyel müşteri ağını genişletmek, bilet paralarının yüklenim ve aktarımlarından hem mevduat hemde yatırım portföyü anlamında yararlanma, müşteri sayısı ve potansiyelin artmasıyla yüksek kredibilite derecesine ulaşma, vb. Düşünün bunların hepsini saçma sapan bahanelerle senin benim üzerimden hemde zorlamayla yapacak.   Ben almıyorum. Alışmışlar iki zorlamaya herkesin tamam demesine. Koy düzenlemeyi al parayı. Oh ne ala dünya ! Şunu diyen olabilir; '' E bu tribün nasıl temizlenecek ? '' Vallahi canı gönülden sahici ve tarafsız şekilde istense o kadar güzel halledilir ki. Diyorum ya dünyada birçok ülkede ne sorunlar aşıldı ne olaylar temizlendi. Bizimkilerin herşeyi düzeltmiş gibi bu işi hemde rantla yapması taraftarla dalga geçmesinden başka birşey değildir !

ngonge

TFF türk futbolunu bitirmek için ne çok uğraştı hala bitiremedi yahu. Bu da yeni marifetleri, belki işe yarar.

Ben yurtdışında yaşıyorum diyelim ki Türkiye'ye 1 maç içni geldim, bu kartsız giremeyeceğim öyle mi? Aynı şey yabancılar için de geçerli olacak mı?

kamuri

ben de aynı şeyi soracaktım benım kuzenler felan bursada arada bi gittiiğimiz oluyo gidince de denk gelirse bursanın maçlarına gidiyoruz gecen sene 1_1 lik akhisar ve 3_0 lık bjk maçına gitmiştik mesela. ya da istanbulda oturuyorum passolig kartımı aldım. kasımpaşanın maçı var ornek kasımpaşa eskişehir güzel maç olur bi  futbol sever olarak gidip izleyelım dedik gidemeyecekmiyiz bu nasıl bi saçmalıktır ya

Levent ÖCAL

Bende istemeye istemeye başvurumu yaptım gelmesini bekliyorum.

Ahmeti

bu kart başvurusu internet haricinde yapılmıyormu ?

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Ahmeti - 15 Nisan 2014, 10:56:40
bu kart başvurusu internet haricinde yapılmıyormu ?

şimdilik yapılmıyormuş.

cgr

Kulüpler yasaklamadığı sürece, hangi takımın kartına sahip olursanız bile farklı maçlara girebiliyorsunuz...

Senede 1 kez gelecek adam bile mecburen bu karttan almak zorunda...

berusa55

15 Nisan 2014, 14:35:44 #97 Son düzenlenme: 15 Nisan 2014, 15:01:24 berusa55
Samsunspor'umuzun Karşıyaka'yla oynayacağı maç için satılan e-bilet sayısı 320!

BJK - FB maçı için satılan e-bilet sadece 3-4 bin'miş...

Ntv Spor'a konuk olan Cem Dizdar, bu sistemin tüm aksaklıklarını çok güzel anlattı az önce...

beşnumara

Maç saatine kadar artar. Takımına zarar vermeyecek katkıda bulunacak taraftar gelsin.

beşnumara

Birileri tribüne geliyor diye maçlara kac taraftar gelmiyor?

yirmiuc

Bence asil tepki bankaya odenecek aidat ve her bilet icin alinacak 2tl islem ucreti odakli verilmeli.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

altunay

Birileri kazanacak die ben ebilet almam #Ebilete hayir

yirmiuc

Ayrica bizim gibi temlik borcu bulunan kulupler icin de cok kotu olacak sanirim.

Butun seyirci gelirleri temlikler dolayisiyla kesilebilir.

beşnumara

Alıntı yapılan: yirmiuc - 15 Nisan 2014, 18:28:24
Ayrica bizim gibi temlik borcu bulunan kulupler icin de cok kotu olacak sanirim.

Butun seyirci gelirleri temlikler dolayisiyla kesilebilir.

Passolig gelirlerine temlik koyulamiyormus dolayısıyla stat gelirlerin kulübe gelecek. Biletix döneminde gelirler temlikliydi.

maviay55

AlıntıBucaspor BFC Taraftarlar Derneği açıklaması:
E-Bilet sistemini protesto etmek amacıyla BFC Taraftarlar Derneği olarak tribünden çekiliyoruz. Orduspor maçında tribünler boş olacaktır.
Bucaspor BFC nin anlamlı duruşunu bütün tribün gruplarının desteklemesi gerek  :ok