İsmail Başkan Samsunsporluları yanıtladı. (2.sayfada)

Başlatan yönetici, 02 Haziran 2006, 11:48:07

« önceki - sonraki »

playmaker55

yapdiklarin sir biz samsunsporlular icin degil türk futbolu icinde nokta atislarmis habuz sistemi..erdugrul 5 yillik plan..kimse bana hikaye anlamasin...ismail baskandan baska kimse bizi kuzrtaramaz..adam isi biliyor bi de bursa gibi sehir destek verse uefa kuapsini aliridk be...

YaşarDoğu

İsmail Başkan defterini dürdü tozlu raflara kaldırdı.Emekleri yaptıkları unutulur mu unutulmaz mı zaman göstercek demiyorum hiçbirimiz unutamıyoruz.Boşuna demedik Büyük Başkan.Ne denendiysede beceremedik , o gitti ama Samsunsporumuz hala burda.

Aynı zamanda Başkan ın büyük hatalarından biri , kendi gibi birini yetiştirmemesi, bulmaması vs.

Bunun için Kar6 nın dediği gibi biz , hepimiz yeni bir başkan bulmamız gerekir.

celebi

kerem55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 19 Mayıs 2010, 00:19:25
gelmeyeceği belli oldu.. en iyisidir, efsanedir tamam ama ağıt yakmaktansa yenisini bulmaya çalışmamız gelecek için en hayırlısıdır..

since1965

İsmail başkan eger su zamanda bu takımı almıyorsa diyecek bişey yok.buca süper ligde akhisar beledyes bizim ligde bunlar ile mücadele etmekdense onun ile başın dik şekilde düşmek gerekir.

sadece55

Bence gelse bile bu ekonomik durumda bu altyapı kalitesizliğinde Onun da yapabilceği bir şey yok...Benim en üzüldüğüm nokta tamamen elini eteğini çekti en azından kongrelere katılsaydı.Klübe başkan yöneltme konusunda destek verseydi ne bilim tecrübelerini aktarsaydı bunlar olabilir di

furkan5534

Alıntı yapılan: merkez - 18 Mayıs 2010, 23:50:09

Fazla yorum yapmaya gerek yok,resim herşeyi anlatıyor.
Boşuna demiyoruz SAHİPSİZ ŞEHRİN SAHİPSİZ TAKIMI diye...

Allah bu takımı ve gönülverenlerini bu hale koyanların,bu kente hizmet etmek için seçilip kentin değerlerine sahip çıkmayanlarınSamsunspora sırtını dönenlerin,Feneryum açılışına gidip çiçek gönderenlerin,kongreye gelip delikanlılık yapıp ağzına Samsunsporu birdaha almayanların,ota boka para verip trilyonları trene ineğe böceğe gömüp Samsunspora el uzatmayanların cezasını versin. Amin

Aminnnnnnnnnnnn Walla AMİNNNNNNNNNNNN >:( >:( >:( >:(

brigand

bu saatten sonra başkan değil toplu halde bütün bir yönetim çıkar çıksa çıksa..Hasbi başkan maddiyatla, İsmail başkan cesaretiyle yönetti kulübü..bu saatten sonra ne paralı , ne de İsmail başkan kader cesur bir başkan bulamayacağımıza göre.bu işe gönül verdiğini anladığımız buna kanaat getirdiğimiz yöneticilere tam destek vererek onları ne olursa olsun takım bünyesinde tutacağız.başka yolu kalmadı..yada darbe yapıcaz kulübü taraftar yönetcek..

silopilimuhsin

ismail başkan artık gelmez  bunu artık kabullenelim arkadaşlar

merkez

Arkadaşlar ,İsmail Başkan'ın gelmeyeceğini ben de biliyorum.Bu Mesaj birilerine tepki,bir ironi,bir isyan bir başkaldırı olsun istedim.

Görevi icabı Bu kentin en büyük değerine bırakın isteyerek,istemeyerek de olsa kanunen desteği olması gerekenlerden bahsediyoruz.Bu kişiler ceplerinden değil,hepimizin hakkı olan bu kente ait kaynakları,vergilerden hakkımıza düşen payı çok görüyorlar Samsunspora.Galip Öztürk,Turgut Tüfenk bileğinin hakkından kulübe destek olurken bunlar Samsunlunun hakkını Samsunluya vermiyorlar.Ceplerinden beş kuruş para çıkmayan adamlar bin kilometre yol yapmış deplasmana gelmiş taraftarın yüzüne bakmıyor...

İşte bu yüzdendir İsmail Uyanık'ı dillendirmemiz.Tıpkı Atatürk'ün bir daha gelmeyeceğini bile bile ona duyduğumuz özlem gibi...

tactician

Alıntı yapılan: tunç güvenoğlu - 26 Haziran 2006, 22:27:41
adnan ölmezi zaten geç konuşmaya bile değmez ama bende ismail başkanın büyük başkan olduğunu düşünmüyorum.ha sadece küme düşürmemek le büyük başkan olunuyorsa o zaman büyük başkandır .ama şöyle durup bir bakın geçmişe samsunsporun son 15 senede ne gibi bir başarısı var küme düşme haricinde . g.antepin bir avrupa turu var gençlerbirliği nerdeyse uefaya gidiyor bizim ne liğde nede kupada hangi dönem iddamız oldu.büyük başkan diyenlenlere de saygım var onların kendi görüşleridir.buda benım görüşüm.

geçmişte neler yazımış diye bir bakmak istedim.
bazen süreç içerisinde kişilere, yöneticilere, oyunculara, hocalara hakettiği değeri vermiyoruz.
bakın ismail uyanık tunç bey tarafından hangi başarısı var diye eleştirilmiş. aynı topic içinde bunun gibi, temelde hiç bir başarısı yok diye çok fazla eleştiri gelmiş.

geldiğimiz noktaya bakın son 12 yılda sadece 1 sezon süper ligde yer alabildik.
buna rağmen süper lig tüm sezonlar puan sıralamasında 11. sıradayız. halen küme düşmedik yani.
sizce de çok enterasan değil mi?

ata55

İsmail baskanın 12 yılda yaptıklarının 10/1'ini ondan sonraki 12 yılda yedi düvel bir araya gelip yapamamış. Büyük başkandı.

celebi

özkan

Herkesin ağzına verecektir başkan gereken cevabı gereken zamanda :D

Karabudun

Aday olacağı yönündeki iddialar kuvvetleniyor. Hadi inşallah!