Ramazan Çevik

Başlatan Kaya, 24 Temmuz 2018, 00:11:51

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Gayet iyidi kanatta tercih sebebi

Sadece Samsunspor

Boyle bi kanat varken erhan senturku kanatta zorlamanin mantigi yokkk

umit

tipik bir kanat oyuncusu özelliklerine sahip. samet ve erhan şentürk'e verilen şans ramazan'a verilmedi.katkısı daha fazla olabilirdi.

ngonge

Bu kadar az oynatılmasına rağmen küsmeden etmeden oynadı ve hazır tuttu kendini. Şu anda da en iyi kanat oyuncumuz olu enteresan bir şekilde. Bu formunu devam ettirmesi ve gollerini görmemizi ümid ediyorum.

cembaba

Ramazan bence çok düzgün bir adam. Diğer maçlarda oynamadı ama küsmedi. Bence formayı sonuna kadar hak ediyor. Ramazan - İlyas - Bahattin üçlüsü ile benim görüşüm sezon sonunu göreceğiz.

ngonge

Son maçta takımın en iyisi ve hatta dirisi olmasına rağmen 70.dakikada oyundan çıkarıldı. Okan ve İlyas'la birlikte 11'e ilk yazılacak oyuncu.

cakir55

Adam gibi adam Taner bir ara bunu hiç oynatmıyordu o zamanda söylemiştim takımın en iyi oyuncularından biri. Play-off'ta çok ihtiyacımız var.

5trawberry

Bence sağ kanatta başlamalı.

cembaba

Sağ açık oynarsa çok çok faydalı bir oyuncu bence. Yürekli bir oyuncu.

ngonge

Sezonun en iyileri arasindadir gozumde. Isine bakan, farkli mevkilerde bile cabalayan, caliskan bir oyuncu.

Kaya

Sahaya koyduğu karakter ve azmi için teşekkür edilmesi gereken oyuncu.

Bu rezil oyunculardan kurulu kadroda, uzun süre oynatılmamasına rağmen kendini hazır tuttuğu ve son haftalarda tüm gücüyle savaştığı için ben yılın en iyi oyuncusunun Ramazan olduğunu düşünüyorum. Birileri gibi zayıf karakterli olsaydı çoktan küsmüş,umursamamış fiziken de düşmüş olurdu. 11 tane Ramazan profesyonelliğinde oyuncu bulmamız şart oğlu şart

cembaba

Seni hoca daha keserse kan çıkar. En iyi kanat oyuncumuz Ramazan. Kim ne derse desin...

55_OrHaN_55

Her gelen haksızlık yapıp yedek kulübesine mahkum etse de O yine küsmüyor, her zaman elinden gelenin en iyisini yapıyor, golünü de atıyor. Helal olsun daha ne yapsın çocuk?

Shane_Falco

Geçen sezonun ilk 10 haftası ilk 11'de sahaya çıktı. O dönem forma şansını çok kötü kullandı. Sahada hiç iyi değildi.

Sonradan eline geçen her fırsatta canavar gibi oynadı. Sahada kendini fark ettirdi. Şuan tartışmasız sahaya sürülecek isimlerden biri

Stoper

Ramazan'ın stilini beğeniyorum, çabuk oyuncu bek pozisyonunda da oynar, hiç de sırıtmaz. Ramazan öyle biri, süre almalı.