2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

altunay

Tahada teknik yok bise yok sal sahaya koşsun  iyi paraya bassak  bari bursaya

orucreis

Eğer yönetim satarsa düzgün birini bulduktan sonra satsın yoksa satmasın.Sattığında ise para olsun sadece para+futbolcu olmasın.Yedıgımız ahmet arı kazıgını unutmayalım

Raqua55

Tahayı satmak çok mantıksız bir durum Finalde Çok büyük bir hata yaptı affedilecek bir tarafı yok ama Takım finale gelene kadar da Çok büyük katkısı var.Hasan Kılıç Form tutana kadar orta sahayı gazla koşarak ayakta
Tuttu ki kaldık sezonun ilk yarısında yanında doğan oynuyordu ona rağmen her maç iyiydi. Şu maddiyat durumunda taha bulabileceğiniz en iyi orta sahadan biri.

cakir55

Versinler 1milyon€ satalım. İyi bir teklif gelmesi durumunda satılabilir.

samsunmania

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 11 Haziran 2015, 19:24:20
http://www.samsunhaber.tc/samsun-haber/super-lig-samsunspor-ile-birlikte-22-takimli-olsun-h554852.html

21 takımlı ligden daha mantıklı ve hakkaniyetli.Ama diğer süperlig kulüpleri maddi kayba uğrarsa karşı çıkarlar. Kamuoyu oluşturmak lazım.

GurbetciFanatik

22 Takim demek 42 hafta mac.
Bunu hic bir kulüp kabul etmez. Digitürk asla kabul etmez.
Bosu bosuna ümitlenmeyelim gerci her ümitlendigimiz bir olay sonu hüsranla bitiyor.

Karabudun

Avrupa'da pek çok lig özellikle Almanya dışındaki nitelikli ligler 20 takımlı lakin bu takım sayısına ülkeler kendi başına karar veremiyordu diye biliyorum. Ülke puanı, kıta gol kralları falan hesaplanırken bu algoritmada takım sayısı da epey etkili diye biliyorum, yanıltmayayım. Bununla beraber 20 takımlı ligi anlarım da 21 ya da 22 lig ne alaka?

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: Karabudun - 11 Haziran 2015, 20:05:22
Avrupa'da pek çok lig özellikle Almanya dışındaki nitelikli ligler 20 takımlı lakin bu takım sayısına ülkeler kendi başına karar veremiyordu diye biliyorum. Ülke puanı, kıta gol kralları falan hesaplanırken bu algoritmada takım sayısı da epey etkili diye biliyorum, yanıltmayayım. Bununla beraber 20 takımlı ligi anlarım da 21 ya da 22 lig ne alaka?
Yanlış bilmiyorsam 18 takım şuan var 3 de ptt'den gelen toplam 21 olacak yeni sezonda bir kerelik 4 takım küme düşecek.Ama böyle birşeyin olacağını zannetmiyorum.

muzaffer4

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 11 Haziran 2015, 22:14:23
Ptt o zaman 15 takim oluyor  ;D
PTT ye de alt ligden takviye yaparlar heralde :D

jean

Ya 20 ya 22 olur 21 oldumu her hafta biri bay gecmesi lazim

ask55

erdem şen ve hakan arslanın oynadığı süperligde taha bence melo etkisi yaratır.
ertugrul akıllı adam taha bence iş yapar.

bu arada murat yıldırım bızden gıttıgınden berı superlıgde tutunamadı.
hazır erkut tutu yonetımı varken bence teklıf gıtse kabul edebılır.
ayrıca bu transfer donemınde kemal tokak'ın da gerı gelecegını dusunuyorum.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ask55 - 12 Haziran 2015, 02:12:35
erdem şen ve hakan arslanın oynadığı süperligde taha bence melo etkisi yaratır.
ertugrul akıllı adam taha bence iş yapar.

bu arada murat yıldırım bızden gıttıgınden berı superlıgde tutunamadı.
hazır erkut tutu yonetımı varken bence teklıf gıtse kabul edebılır.
ayrıca bu transfer donemınde kemal tokak'ın da gerı gelecegını dusunuyorum.

Adam bizden Bursa'ya transfer olduğu ilk yıl
15'i ilk 11 olmak üzere 31 maç
2. sezon : Bursada  23 Maç ( İlk 11 : 14 )  devre arası Erciyese geçti : 16 maçın 16'sında ilk 11 oynadı
3.sezon  : Erciyesde 32 maçın 30'unda ilk 11 çıktı adam.

Bu nasıl tutunamamaktır öyle ;)

amisos5506

kelechi iheanacho.nijerya u20 de oynuyor.umar yanında çok hafif kalır.nijeryalı arkadaşım tavsiye etti.1996 doğumlu.