Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

belki bize ters gelen şeyler ama mesela süper lige bakın beşiktaşından erzurumuna kayseriye kadar başkanlar düzeyinde neler neler diyorlar birbirlerine. doğru mu, değil ama bize taş atana çiçek atmayla çözülmüyor bu işler.

her boktan şey bizi buluyor. kural hatası olan maç tekrar edilmedi, mersin maçında taraftarımız stadtan çıkarıldı. taraftar çıkarılırken ses çıkarmayan yönetimimiz vardı, şimdi de sesini çıkaran bir başkan. uç noktalarda yaşıyoruz her şeyi, umarım bir gün orta yolu buluruz fakat mevcut düzende çok zor.

Sadece Samsunspor

23 Nisan 2021, 00:16:09 #48466 Son düzenlenme: 23 Nisan 2021, 00:33:52 Sadece Samsunspor
YILPORT SAMSUNSPOR Kulübünün, 14.04.20211 tarihinde oynanan YILPORT SAMSUNSPOR-BURSASPOR TFF 1. Lig müsabakasında, Stadyum Yerleşim Planına aykırı şekilde hareket edilmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada YILPORT SAMSUNSPOR Kulübünün, mensuplarının maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

9- ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, 17.04.2021 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR-GZT GİRESUNSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, protokol tribününe talimatta belirlenen sayıdan fazla kişinin alınmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 65.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, mensuplarının maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR Kulübü başkanı MURAT SANCAK hakkında akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimata aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, (oyçokluğu)

Korkak herifler kimse o oy verenler hain korkak .....dir

Sadece Samsunspor

Altyapida bazi oyuncularin zorla belli menajerlik sirketletine anlasmalari icin baski yapiliyormus. Twitterda gundeme geldi. Yucel Uyar da aciklama yapmis malesef yine isin icinden trabzon cikti.

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü sezon başında rahmetli AKADEMİ BAŞKANI Mustafa Kemal Erkanat, Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve benim bulunduğum toplantıda şöyle bir karar alındı.

Akademimiz de yetişen genç oyuncularımızın geleceğini planlarken onların ve kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda menajerlik yetkilerini kulübümüzün belirleyeceği güvenilir bir şirkete verilmesi oyuncularımızın gelecek planlarının daha sağlıklı olacağı düşünülmüştür.

Sosyal medyada bahsi geçen olay Trabzon'dan bir menajerin 2 oyuncumuzdan yetki istemesi, hem oyuncuların hem de velilerin bize iletmesi ile gündemimize gelmiştir.

U17 kategori Antrenörümüz Mahir Yatkın oyuncular ve velilerinden aldığı bilgiyi tarafımıza iletmiş biz de kesinlikle imza vermemelerini kulübümüzün farklı bir planlama yaptığını hem oyunculara hem de velilere anlattık.

Şu anda Akademimizden hiç bir oyuncu herhangi bir şirkete temsil yetkisi vermemiştir.

Olayda adı geçen antrenörümüz bizim bilgimiz dışında hiçbir yönlendirme ve davranışta bulunmamıştır." ifadelerini kullandı

adige73

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 23 Nisan 2021, 00:33:20Altyapida bazi oyuncularin zorla belli menajerlik sirketletine anlasmalari icin baski yapiliyormus. Twitterda gundeme geldi. Yucel Uyar da aciklama yapmis malesef yine isin icinden trabzon cikti.

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü sezon başında rahmetli AKADEMİ BAŞKANI Mustafa Kemal Erkanat, Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve benim bulunduğum toplantıda şöyle bir karar alındı.

Akademimiz de yetişen genç oyuncularımızın geleceğini planlarken onların ve kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda menajerlik yetkilerini kulübümüzün belirleyeceği güvenilir bir şirkete verilmesi oyuncularımızın gelecek planlarının daha sağlıklı olacağı düşünülmüştür.

Sosyal medyada bahsi geçen olay Trabzon'dan bir menajerin 2 oyuncumuzdan yetki istemesi, hem oyuncuların hem de velilerin bize iletmesi ile gündemimize gelmiştir.

U17 kategori Antrenörümüz Mahir Yatkın oyuncular ve velilerinden aldığı bilgiyi tarafımıza iletmiş biz de kesinlikle imza vermemelerini kulübümüzün farklı bir planlama yaptığını hem oyunculara hem de velilere anlattık.

Şu anda Akademimizden hiç bir oyuncu herhangi bir şirkete temsil yetkisi vermemiştir.

Olayda adı geçen antrenörümüz bizim bilgimiz dışında hiçbir yönlendirme ve davranışta bulunmamıştır." ifadelerini kullandı
Twitter'da konuyu gündeme getiren kişi Trabzonlu bir basın mensubuydu zaten okuyunca hayret ettim bu Trabzonlu neden Samsunspor un iyiliğini istesin dedim ki olay farklıymış

fanatik samsunsporlu

Radyo çukurovada bir ******* var başkana hakeret etmiş. Youtubede var. Bu kadar kolay mı ya

ugurozkan

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 23 Nisan 2021, 17:06:29Radyo çukurovada bir ******* var başkana hakeret etmiş. Youtubede var. Bu kadar kolay mı ya

https://www.youtube.com/watch?v=aEAjZr9lRhA

hocam ben de izledim de yalnızca 125 görüntülenme var. yüksel yıldırım, takım ismi vermiyor bunlar niye bu kadar alındılar, giresun alınmıyor, altay alınmıyor.
yüksel yıldırım'ı çok tahrik etmemek ama bunlara karşı da yalnız bırakmamak gerekiyor bence.

Mert

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 23 Nisan 2021, 17:06:29Radyo çukurovada bir ******* var başkana hakeret etmiş. Youtubede var. Bu kadar kolay mı ya

Evet malesef kolay.Sosyal medyada şimdi de başkanın tuzlaspor futbolcularına teşvik primi verdiği iddia ediliyor ve malesef sosyal medyada adsliler ve giresunlular cirit atıyor.Başkanın prim olaylarında zamanlaması ne kadar doğrudur ama özellikle adslilerin bize sövmesi zoruma gidiyor.Adamlar topyekun saldırıyor ve biz yanlız kaldık.

Tufan

o kadar ucuz penaltıydı ki Allah'ın adaleti Hasan Kılıç kaçırdı.

twitter

keçi de yedi ya kötü oldu altınordu sallamaz daha

olcay

tuzla defansı adana demire, maçı sattıkları anlaşılmadan gol attırmaya çalışıyorlar

SSKLA

Alıntı yapılan: twitter - 25 Nisan 2021, 20:57:36keçi de yedi ya kötü oldu altınordu sallamaz daha
tam tersi düşünüyorum, istekleri playoff'a kalmamaktı, şimdi kalıyorlar kaybedecekleri bir şey yok maçı kazanınca :D

Tufan

Akhisar attı Menemen'in fikstürü ölüm grubu son haftaya kümede kalma iddiasıyla çıkarlarsa iş son haftaya kalabilir.

5trawberry

Akhisar kazanırsa son çırpınısi Giresun karşısında olacak

Tufan

aynen öyle ben 34. hafta sanıyordum önümüzdeki haftaymış Giresun maçı.
Altınordu çok güzel bastırıyor ben bizim maçı bıraktım onu izliyorum.

Tufan

haftaya bu Akhisar Giresun'a basar ateş gibiler maşallah.