10 - Serdar Eylik

Başlatan Stoper, 15 Temmuz 2014, 23:03:23

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Orda o topu gol yapacaksin arkadas. gs altyapisi falan hikaye

Integral

O gol pozisyonu yüzünden değil de performansı nedeniyle eleştirmek daha doğru olur diye düşünüyorum.

Orada topu iyi sakladı, son vuruşunda dengesini kaybetti, biraz da şans işi. Alperenin şutunda da ceza sahası içinde topu saklayan isimdi.

Maçta iyi bir performans mı gösterdi, hayır. Bi kanat oyuncusu gibi değildi. Kanat oyuncusu mu değil mi diye tartışmalar olmuştu zaten, şimdi bu soru daha fazla kafa kurcalayacak.

isa55

Takimin en kötü oyuncusu idi. Düzelir inşallah.

AhmetDenizci

Çıt kırıldım oynuyor. Hiç güçlü değil.

ngonge

Top tekniği iyi ama oyunda görünmedi. Bunda yarı sahayı geçmekte zorlanmamız da etkili olmuştur. Ama bir anda pozisyona girebiliyor, bu da önemli.

Musti

Bu ligde bu kadar yumuşak oynayan adamı oynatmazlar.
Ha oynatırlarsa da affetmez.

(-Tapatalk-)

Aslankaya

teknik iyi,oyuncu geçebilen,meziyetleri olan bir oyuncu.fizik gücü iyi olsaydı ptt değil,süper lig de oynardı zaten.faydalı olacaktır.

altunay

senden hiç bişe olmaz by by

Sol Açık

Bence de kaçırdığı pozisyonda şanssızdı. Ha atmalıydı, o ayrı. Ama zor durumdayken pozisyonu biraz da kendi meziyetleri ile yarattı. Bence kumaşı iyi, ama fiziksel olarak çok da hazır değil.

İşin aslı, ben Serdar'ı tam da Musa Sinan'a benzettim. Zaman içerisinde daha iyi olacağını düşünüyorum.

Ollivanders

Fiziksel olarak hazır değil kesinlikle .

ask55

sol kanat oyuncusu değil.
forvet arkası serbest pozisyonda oynar ancak.
sol kanada transfer şart.

özkan

hazır olmasını beklemeliyiz.daha verimli olacaktır.

celebi

ben serdarın faydalı olacağına inanıyorum.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: Sol Açık - 31 Ağustos 2014, 12:18:05
Bence de kaçırdığı pozisyonda şanssızdı. Ha atmalıydı, o ayrı. Ama zor durumdayken pozisyonu biraz da kendi meziyetleri ile yarattı. Bence kumaşı iyi, ama fiziksel olarak çok da hazır değil.

İşin aslı, ben Serdar'ı tam da Musa Sinan'a benzettim. Zaman içerisinde daha iyi olacağını düşünüyorum.

bence  stilleri çok farklı.serdar bizi ileriye taşıyamıyor musa sinan kadar

sadece55

Mbilla Recep Umar Ve Adiloviç gibi hucum gücü yüksek oyuncularla daha etkili olacaktır.