ŞENOL OCAKLI - 1971 yılında Hollanda'ya geldim.

Başlatan Mustee13, 22 Mayıs 2010, 02:47:35

« önceki - sonraki »

Mustee13

http://senolocakli.blogspot.com

TÜRKİYE-HOLLANDA TARİH MÜZESİ ONURSAL BAŞKANI

Şenol Ocaklı 1953 yılında, Samsun'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini aynı şehirde tamamladı.1968-70 yıllarında Ankara ve Samsun'da oto tamircisi olarak çalıştı....

....1982 yılında Hoorn Türk Güreş Kulübünün kurucularındandır. 1986 yılında Samsunspor'a yardım amacıyla ,kendisinin organize ettiği Samsunspor gecesindeki gelir ve hediyeleri başkan Hasbi Menteşoğlu'na teslim etti....

Devamı linkte...

YaşarDoğu

Hollanda da Türkiyeyi güzel temsil etmiş, Samsunspor ile ilgili çalışması hasabiyle irtibata geçmek lazım.Foto , anı herneyse tarih tarihtir.

Mustee13

Ben de aynı şeyi düşündüm. Samsunlu ve belli ki zamanında Samsunsporluymuş. Bu konularda kabuğuna çekilmiş olabilir. En azından manevi* destek alınabilir. Kulübün gidişatıyla ilgili bilgi alış verişi sağlanabilir. Menteşoğlu zamanında Hakkı Tomaç da yönetimdeydi. Birbirlerini tanıyor olmaları kuvvetle ihtimal...

* hiç destek görülmeyen yerlerden manevi destek istemektense, zamanında bi şeyler yapmaya çalışmış birinden en azından bi fikir danışılabilir. bi şey kaybedilmez.

epçeli köylü

Ben linkte Samsunla ilgili birşey göremedim.Belkide tam bakamadımmı yanılıyormuyum acaba?

kalptenþimþek

13 Şubat 2011, 20:45:50 #4 Son düzenlenme: 14 Şubat 2011, 05:42:09 kalptenþimþek

Hollanda'da Samsunspor Gecesi

lucarelli

Serkan

hey resimlere bak be insanın gözleri doluyor.