Samsunspor'umuzun 3 Puanı Silindi

Başlatan 55.hakan, 21 Nisan 2015, 16:50:47

« önceki - sonraki »

jean

Karar aciklandi 3 puani geri vermediler kotu oldu bu yenmekten baska care yok

yasemin 5516

benim zaten ümidim yoktu haklıda çıktım bizlere gelince herkez demir oluyor Allah nasıl biliyosa öyle yapsın >:(

Shane_Falco

ÖNCEKİ SAMSUNSPOR YÖNETİM KURULUNUN OYUNCU BEN OFOSU PIASARE'YE OLAN BORCUNUN ZAMANINDA ÖDEMEMESİ NEDENİ İLE SİLİNEN 3 PUANIMIZIN GERİ KAZANIMINA İLİŞKİN ÇABALARIMIZIN AŞAMALARINI TÜRK SPOR KAMUOYU İLE DAHA ÖNCE PAYLAŞMIŞTIK.
DÖNEMİMİZ İÇERİSİNDE ÖDEMEYİ DE YAPMIŞ OLMAMIZA RAĞMEN HAKLILIĞIMIZI İSPAT İÇİN CAS (SPOR TEMYİZ MAHKEMESİ) NEZDİNDE VERDİĞİMİZ MÜCADELENİN AŞAMALARI DA YİNE ÖNCEKİ HABERLERİMİZ İÇERİSİNDE PAYLAŞILMIŞTI.

SONUÇLARI HEPİMİZ TARAFINDAN MERAK VE HEYECAN İLE BEKLENEN "CAS HAKEM HEYETİ RAPORU" ELİMİZE ULAŞMIŞ VE NE YAZIK Kİ DAVANIN ALEYHİMİZE SONUÇLANDIĞI GÖRÜLMÜŞTÜR.
BU SONUÇ, TEKNİK HEYETİMİZ VE FUTBOLCULARIMIZ İLE PAYLAŞILMIŞTIR. 2006 YILINDAN GELEN BİR DAVANIN GÜNÜMÜZ KOŞULLARINDA UYGULANMIŞ OLMASININ EMEĞE OLAN HAKSIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNMEK İLE BİRLİKTE BU DURUMUN FUTBOLCULARIMIZI DAHA DA MOTİVE ETTİĞİNİ, ARTIK PLAY OFF VE FİNAL MAÇLARINI DAHA DA İSTEDİĞİNİ GÖRMEKTEYİZ.   

23 MAYIS 2015 CUMARTESİ GÜNÜ (YARIN) SAAT 19.30'DA OYNAYACAĞIMIZ DENİZLİSPOR KARŞILAŞMASINDA TARAFTARIMIZIN GÜCÜNE, ONLARIN MUHTEŞEM KOREOGRAFİLERİNE, 90 DAKİKA TÜKENMEYEN ENERJİLERİ İLE SAMSUNSPORUMUZA VERDİKLERİ DESTEĞE, TAMAMEN DOLU TRİBÜNLERLE PLAY OFF'A GİDECEĞİMİZ BU FİNAL MAÇINDA HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR.

SAMSUNSPOR YÖNETİM KURULU

jean

Yuruyun aslanlarim super lige cikip sevinc gozyasi dokelim ins

Levent ÖCAL

Yönetimiyle, futbolcusuyla, taraftarıyla bukadar inanmışlık varken bu sene o lanet süper lige çıkacağız Allah ın izniyle.

55.hakan

Divan Kurulu eski yönetimden hesap sorulacak gibi bir şeyler diyordu en son.Bakalım ne yapacaklar yoksa seçimden seçime masada oturup boy mu gösterecekler.