Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

samsunsporulan

-

13 Eylül Pazar
16.00 Çaykur Rizespor-SAMSUNSPOR'UMUZ
(Yeni Rize)

hiç umudum yok kaybederiz yine

_samsunspor_

hafta içi tüm futbolcular adam gıbı bırbırlerıne uyum saglarlarsa ve yenı futbolcular tam olarak hazır olursa 1 puan rahat alırız...

ramcQ_55

yazık oluyor bu hocayla samsunsporuma

rize macı cok zor mersinden 3 yiyorsak rizeden kesin 9 yeriz

Oflu

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 06 Eylül 2009, 19:47:38
rize macı cok zor mersinden 3 yiyorsak rizeden kesin 9 yeriz

Bence 10 yeriz...
Rize derimizi yüzecek... :( :(

seckin55

Baskent_Samsunspor

hoop orda durun beyler neymiş 10 yeriz derimizi yüzerlermiş kötü günlerden bi tanesini yaşadık herkes kötüydü taraftar hariç geçti gitti unutun bu maçı rizeyi yeneceğiz buna yürekten inanıyorum....yüzünüzü yıkayın da gelin samsunspor taraftraına pes etmek yakışmaz...

celebi

mimar55

emre

ugrass

Alıntı yapılan: samsunsporulan - 06 Eylül 2009, 19:07:38

-

3 Eylül Pazar
16.00 Çaykur Rizespor-SAMSUNSPOR'UMUZ
(Yeni Rize)

hiç umudum yok kaybederiz yine

sen önce samsunsporun armasını buyuk yap kaybederz dicene ;)

KocumVolkan

bugun maça gidipte umutlu olan abim yoktur heralde..
bir tek ihtimal var.. bu ruhsuzlar bir salaklık yapıp şansa maçı kazanmaları..

ugrass

yok yaa ne umutu.. bu halle rize bize 5 ceker.. fb ile acılıs macında nasıl oynadı adamlar...

supernatural_55

bizim takımdaki adamlar nasıl çalışıyo ben anlamadm hepsi bitik zaten alınan beklere diyecek söz bulamıyorum hele Adem.e.sağolsun hocaya da..maalesef rize bizi rahat yener böyle giderse

samsunteksas

55JNR55

rizeye akın yapılmicak sanırsam kimsede böyle bir heves kalmadı bu günden sonra.. Rizeye karşı puan ya da puanlar alırsak eğer rize bizi hafife alırsa olabilecek bir durum bu kadro kalitesi açısından ne mersin ne de karabük gibi bir takım değil rize bu yüzden pek umudum yok keşke utandırsa beni Samsunspor'um ama bu oyun kalitesi ve bu arkası sağlam olan genç söpeleklerle işimiz zor...