STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

target_t.t.b

Alıntı yapılan: Serpico - 16 Ocak 2012, 02:29:21
asarız , keseriz diyenler maç sonu neredeydi onu da çok merak ediyorum abi :)
maç sonu maç öncesi yoktular.arkadaş bi de o kadar yalan konuşuyolarki taraftar otobüsünün camını kırmışlar bi tanesini içinden alıp dövmüşler bi de duydum diye değil yaptım diye anlatıyolar bi de kendileri de ianıyolar buna :)

Kaya

Çok nettt!! Gittik,taraftar olarak ezdik ve elimizi kolumuzu sallaya sallaya da döndük..

Bin kişiye yakın seyircisini o tribünde görüpte oynamayan topçunun ALLAH cezasını versin..

Tufan

şu maçtan çıkıştaki konvoyumuzu İstanbul takımlarından biri yapmış olsa 5 sene konuşurlar Trabzon'u inlettik diye ha inlettik mi inlettik hemde en kallavi küfürlerle anca aptal aptal baktılar !

ErkÇay55

deplasmanın kralını yaptık.güle oynaya stada girip tribün nasıl yapılır tslilere gösterdik.aptal aptal bakıp durdular o yağmurda sırılsıklam olan seyirciyi görüp adam gibi oynamayan topçularıda allaha havale ediyorum.

Theofanis Gekas

başkanla konuşulmadı mı petkoviç niye gönderilmiyomuş

cembaba

Theofanis Gekas

aslen trabzonlu olup tsyi tutan Samsunda yaşayan ve tsnin yendiğine üzülen ekmeğini yediği şehre ihanet etmeyen adamlarda var az da olsa

isyan

Alıntı yapılan: muratertan55 - 16 Ocak 2012, 03:22:27
aslen trabzonlu olup tsyi tutan Samsunda yaşayan ve tsnin yendiğine üzülen ekmeğini yediği şehre ihanet etmeyen adamlarda var az da olsa
Ne fark eder ?

jurista

yarın sabah petkoviçin görevine son verildi ,samsunspor kenan yelek eşliğinde hazırlıklarına başlıyor haberiyle başlamak dileğiyle ...
hepinize iyi geceler

Sonuna Kadar 55

çok yazık bunu görmek istermezdim..gerçek oldu uzun zaman sonra meşaleler..ama kötü bitti.

BEŞİKTEN_MEZARA

TVDEN SPIKERLER AZ SAYIDA DEMEZMI TARAFTAR ICIN :)

ali ihsan

Havaalanında Adnan Sezgin ile görüştük.Öncelikle hoca değişikliğini unutun.Bu lig Petkoviç ile bitecek.Ayrıca Etuhu transferi söz konusu değilmiş.Balon haber.Bir iki  transfer daha olabilirmiş.Kaleci yok içlerinde.Yabancılardan Valdomiro gönderilecekmiş."Lig bizim için şimdi başlıyor" dedi Adnan Sezgin...

twitter

Recep

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 16 Ocak 2012, 09:22:31
Havaalanında Adnan Sezgin ile görüştük.Öncelikle hoca değişikliğini unutun.Bu lig Petkoviç ile bitecek.Ayrıca Etuhu transferi söz konusu değilmiş.Balon haber.Bir iki  transfer daha olabilirmiş.Kaleci yok içlerinde.Yabancılardan Valdomiro gönderilecekmiş."Lig bizim için şimdi başlıyor" dedi Adnan Sezgin...
ben devam edeyim maçtan sonra yemek yerken maçın hakemleri ile sohbet ettik maçta ******* tolganın yapmış olduğu hareketi hiççççç biri görmemiş

usare