STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

BabaYiğitSamsunlu

08 Ocak 2012, 03:51:25 Son düzenlenme: 08 Ocak 2012, 16:09:37 BabaYiðitSamsunlu

SAMSUNSPORUMUZ-Trabzonspor

Tarih: 15.01.2012
Saat: 16:00
Stad: avni aker

SIRF UĞUR OLSUN DİYE... SIRF GERÇEK SAMSUNSPORLULARIN YÜZÜ ARTIK GÜLSÜN DİYE BU BAŞLIK BABAYİĞİTSAMSUNLU NİCKİ TARAFINDAN AÇILMIŞTIR.

HADİ BE SAMSUNSPORUM.BİZDE NE ÜMİT BİTER NE DE SENİN SEVGİN.
YENDE GEL ŞUNLARI.BAYRAM YAPALIM.

Uploaded with ImageShack.us

gol gol gol

Theofanis Gekas

hayırlısı olsun,bugünki maçı izledim olcan cuk oturdu heriflere gekasta bize cuk oturursa güzel şeyler olabilir

Tufan

bugün saçmalama limitimizi doldurduğumuzu düşünüyorum beraberlik değil Gs maçını affettirmesi lazım takımın ve hocanın.

Ertuğrul
Adem-Kemal-Bahia-Yenal
Murat - Fink
Serdar - Murat - Ekigho
Gekas

CurvaSs

ahmetsefa55

europe_55

Bu maci kesinlikle kazanmamiz lazim ve öyle de olacak KAZANACAGIZ!!!!! samsunspor_x

Arma icin oynayin, bu sehir icin oynayin, bizi mahcup etmeyin!!!!!

binikalamadım

hocam artık 3-4-3 ü denemenin zamanı geldi ts orada yen taraftar seni Samsunda kral gibi karşılar her şey yeniden başlar bu fırsatı iyi değerlendir...

Ertuğrul

Adem-Kemal-Bahia

Serdar-Murat-Murat-Fink

Ekigo-Zenke-Gekas

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: binikalamadım - 08 Ocak 2012, 05:39:11
hocam artık 3-4-3 ü denemenin zamanı geldi ts orada yen taraftar seni Samsunda kral gibi karşılar her şey yeniden başlar bu fırsatı iyi değerlendir...

Ertuğrul

Adem-Kemal-Bahia

Serdar-Murat-Murat-Fink

Ekigo-Zenke-Gekas

abi sen resmen intihar ediyorsun bu kadroyla orta sahada top yüzü göremeyiz bence.
Ekigho Zenke Gekas  üc tane forvet koymuzsun :D :D :D

inanin Trabzonda hicbisey yok 2 mactir kazayla yine yendiler.
Bunlara kontrollü oynarsak ani ataklarda koyariz bunlarin defansi armut yav.

Bakarsiniz bu maca kadar belki 1 veya 2 yeni adam daha gelir kadromuz daha güzellesir.
Ben yine idiaa ediyorum Lig bizim icin Ordu maciyla basliyacak olasi bu mactan 0 cekersek.

Bugünen en önemli konusu bence Manisa ve G.Birliginin yenmesi.

ibrakadabra55

kara_buk şu anda  gencler_birligi ni 1-0 yeniyor eğer maç öyle biterse kesin olarak kazanmamız gereken maç kesin olarak kazanamassak gittik diyebiliriz.

55.hakan

Karabük'ü geçersek düşmüyor muyuz arkadaşlar?16. olarak yine düşüyoruz.Bizim rakibimiz Karabük Ankaragücü değil.Ordu,Antep.Bu takımların yenilmesini beklemeliyiz.Hedef Ordu ve Antep.Allah aşkında boş yere moral bozmayalım şurada.

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 08 Ocak 2012, 14:19:11
Karabük'ü geçersek düşmüyor muyuz arkadaşlar?16. olarak yine düşüyoruz.Bizim rakibimiz Karabük Ankaragücü değil.Ordu,Antep.Bu takımların yenilmesini beklemeliyiz.Hedef Ordu ve Antep.Allah aşkında boş yere moral bozmayalım şurada.

kara_buk önümüze geçerse ne olucak pekii 17.olucaz çıkmamız zorlaşmayacak mı ?

fanatik samsunsporlu

kemal bu hafta affettir kendini kitle şu burakı.gekas ta çaksın golünü yenelim teseyi

55.hakan

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 08 Ocak 2012, 14:59:09
kara_buk önümüze geçerse ne olucak pekii 17.olucaz çıkmamız zorlaşmayacak mı ?
Genel olarak yazıyorum üstüne alınma Karabük bizi geçerse veya biz onu geçersek en fazla 16.oluruz.Karabük ve Ankaragücü bizim rakibimiz değil.İleriye baktığımızda Ordu ve Antep'i hedef alıp moral bozmadan hareket etmeliyiz diyorum.

LisandroLopez

Ertuğrul

Adem (Zorunlu)  Kemal   Bahia    Yenal

Fink   M.Ceylan

Serdar          M.Yıldırım        Ekigho
     (Zenke)
                         Gekas

babasamsunlu

eldeki topçulara göre en mantıklı diziliş gibi duruyor
,