STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 16 Ocak 2012, 10:53:33
15.01.12 Trabzonspor 4:0 Samsunspor Geniş Özet
maçı izleyin golümüzde top ofsayt olmayan adamdan sekiyor sonra diğer golü atan topun gerisinde kaldığı için ofsayt olmuyor.

serkanın görmesi gereken kart

lanzinyonun görmesi gereken kart

burağın görmesi gereken sarı ve olmayan penaltı.

2. golde serdar özkana yapılan faul,

ve izlerken daha yazdık hakemin bizi sindirmesi bizim faulleri vermemesi onara kolayca çalması fln bence hakem hata yapmadı art niyetliydi.

Kötü oynamış olabiliriz ama bazen kötü oynasanda rakip 10 kişiş kalır bişeyler olur maç döner.
bu konu ile gündem yaratılmalı.

programlarda konuşuyolar konuşuyolar fenerin şikesini konuşuyolar  trabzonu ciddiye almadıkları için onun yaptıkları görmezden geliniyor hep sonra başlarına bela oluyor..

fenerin geçen sene bu kadar lekeli bir maçı yoktur..

inşallah değişmezde 58. madde 8 takımda, mersinde fenerde trabzonda hepsi düşer...

Mesajındaki video yu kaldırır mısın? Her türlü Lig tv videosu paylaşımı yasak.

Ahmeti

Alıntı yapılan: Cadde55 - 16 Ocak 2012, 13:20:39
ntvradyodan dinliyorum maçı, spiker az sayıda samsunspor taraftarı meşale yaktı diyor, özetini izlerken hiçde az görmedim taraftarımızı,

O az sayıda dediği taraftar Kazım Yılmaz gelmeseydi başlarına yıkacaktı stad'larını

Bu şehirin trabzonsporlu valisi,bu şehirin trabzonsporlu millet vekilleri,bu şehirin trabzonsporlu iş adamları ve sayamadığım gerisini siz getirin bir sürü enkaz yığını sözüm sizlere
İlk maçta hemşerilerinize her türlü yalakalığı yaptınız ikinci maç umrunuzda değil ama unuttuğunuz birşey var bu şehir sahipsiz değildir 1000 kişi ile deplasmana gider Samsun'una da sihip çıkar tuttuğu takımıda yalnız bırakmaz.

Ekrem

Maçtan bir gün önce kime deplasmana gidiyorum desem onlar i.ne dir her türlü şeyi yapar dayak yersiniz dediler ama gittik gördük ki sadece i.ne olan yanı doğruymuş söylenenlerin maçtan önce 1 saatten fazla yolda bekletıldık o yetmedı tıka basa maç saatine kadar belediye otobüsünde bekledık stada ulaştık kapıda bekledik maç bitti yagmur altında 1.5 2 saat bekledik ama bu sevdadan vazgeçmedik           Sen şampiyon olmasan da , kupaları almasanda , trabzona koymasanda , seviyoruz işte var mı diyeceğin !

Çok bomba deplasman oldu  >l<

Ahmeti

Alıntı yapılan: doğan - 16 Ocak 2012, 15:23:53
Rica etsem kimse yorum yapmasa da sayfa 55 te kalsa bu basliga yakisan budur ...
Olan biteni baska baslikta yazisalim ... Rica dir arkadaslar :--*  :evet: :kanka:

Abi bu gırgır 55 te değil 555 te anca biter.

feveran

Theofanis Gekas

ergünede çok sövdük ama ergünün oynadığı hiç bi maçta bu kadar fazla gol yemiyorduk,hep gelen gideni aratmak zorundamı,petkoviç gidince daha beteri gelir diye korkmuyo değilim ondan beteri varmı diye sorarsanız ergün-yenal olayından sonra neden olmasın diye düşünüyorum

Jnr.Serkan

Ayrıca sayfa 55.de kalsın diye arka sayfalardan yaptığım bir kaç yorumu sildim : ) Bu görülsün istedim

millwall

reklam,reklam,reklam.
ts ile ilgili söyleyeceğim tek şey.
bu kadar fıs olup reklamla kendilerini napoliyle kıyaslayanları gördük.fısıngen idmanyurdu...

Sioux

Dışarda kaçanın anasını diyenler analarının eteklerinin altına sığınmışlardı, enteresan.
Türkiye'de en çok reklamı yapılan şeylerden biri de TS taraftarı olsa gerek, hikayeyle tırıvırı karışımı birşeylmiş la bunlar.

doðan

Alıntı yapılan: doğan - 16 Ocak 2012, 15:23:53
Rica etsem kimse yorum yapmasa da sayfa 55 te kalsa bu basliga yakisan budur ...
Olan biteni baska baslikta yazisalim ... Rica dir arkadaslar :--*  :evet: :kanka:

öncekini sildim sayfa atlamasın
:ok :evet: :ok :evet: :evet:

KotuCocuk55

Sonucta buyuk sehir burasi! sikintisini cekiyoruz,cok sesli biryer burasi ama 400km uzaktaki siradan bir sehir degilizki! trabzon,giresun,ordu,amasya,rize,corum allah askina samsun bu sehirlerin acik ara önünde! Takimi da dogru bir yönetimle sehrine yakisir hale gelebilir.Kendilerini dev aynasinda gören trabzonlular samsun sokak deyimiyle sampiyonlarligi sampiyonu olsalarda bizim oglumuz olarak kalacaklar..

Ama sapkayi onumuze koyup dusunmeliyiz,onlar sampiyonluk kovalarken biz niye bu pozisyondayiz diye?

Baskanimizi bulduk galiba her türlü yola onla devam edicez,planlamayida yapalim da su trabzonun gozune gozune sokalim biraz samsunun buyuklugunu!

Endüstri,kapital,gelismislik,okur-yazarlik,entellektüelite,saglik,egitim imkanlari,sosyal imkanlar  artik bizimle sidik yaristiramazsiniz, maymun gözünü acti! balonunuzu cok yakinda kahpe basinin önünde bir kez daha bir kez daha patlaticaz!

Sikecisiniz! Hep öyleydiniz! Türk futboluna sikeyi bulastiran mehmet ali yilmaz da sizin adaminiz degilmiydi?

Nedirla bu ülkenin sizden cektigi?

cgr

Alıntı yapılan: cgr - 13 Ocak 2012, 13:22:39
Bu maçta Galatasaray maçındaki defans blogunu bekliyorum. Bence öyle oynamak daha mantıklı olacaktır. Uğur Boral ordu maçında birçok pozisyonda ileriye çıktı, ama geri dönüşlerde biraz ağır kaldı. Bu zor deplasmanda bizim için hücumda daha faydalı olacaktır.

Düşündüğüm ilk 11;

Ertuğrul

Adem  Kemal  Bahia  Yenal

Fink  M.Ceylan
           Murat Y.

Ekigho                    Uğur
             Gekas

Tam benim istediğim ve beklediğim 11 ile çıktık ama bu kadar kötü mücadele beklemiyordum :(

mehmet yılmaz

17 Ocak 2012, 00:16:52 #807 Son düzenlenme: 18 Ocak 2012, 10:23:27 Cheregy
Yaklaşık 300 kişi kadar maça 25. dakikada girebildik. Bizden önce 500-600 taraftar girmişti, maç başlamadan. Bizi Trabzon girişinde ve sonrasında Akçaabat'ta çok beklettiler. İlk devre karşılıklı cisim alışverişinden maçı seyremedemi bile. İkinci devre Kazım Başkan bizim tribüne geldi ve sakin olunmasını istedi, maçı da orada seyretti. İkinci devre boyunca yanımızdaki tribünden sürekli küfürler vardı. 55. dk.'daki pankart ve amblem açılırken bütün tribün merakla bize bakıyordu, hepsi sustu, acaba ne çıkacak oradan diye? :) Skor dezavantajıyla birlikte demoralize olmamızı bekliyorlardı ama bütün tribün "sen şampiyon olmasan da' bestesi girince durum değişti. Sonuçta onların bizi anlamaları mümkün değil, biz bize başarı vaad etmeyen bir takımı tutuyoruz; skorlara inat, hatta belki hayatın işletişine inat ama en çok da kendi hemşerilerimizin bile bize karşı olduğu, düzene uyduğu bu saçma işleyişie inat Samsunsporluyuz. Biz sadece Samsunspor'u tutmuyoruz, Samsun'a dair ne varsa onu savunuyoruz. Bu yüzden ben oradaki Trabzonlulara kızmam, ben Samsunlu olup da bizi bu mücadelemizde yalnız bırakan kolaycılara, başarı meraklılarına, televizyon taraftarlarına kızarım. Ne demiştik, Samsunspor bizim kaderimiz, ne çıkarsa karşımıza 'eyvallah' der, geçeriz...