5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

SSKLA

Turgay ile ilgili şok olduğum bir şey öğrendim.

Arkadaşımla* muhabet ederken olay döndü dolaştı Turgay ın transferine geldi ve şöyle ilginç bir bilgi edindim;
Turgay Rizespor dan ayrıldıktan sonra çalışmak için almanya ya gitmiş ve 2-3 gün sonrada biz teklif yollamışız ve iş bulamadığı için sev seve gelmiş.

*= Eski dönem  samsunspor yönetim kurulunda transferden sorumlu yönetici İsmail Türedi nin oğlu

Serkan

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 16 Nisan 2011, 09:47:36
Turgay ile ilgili şok olduğum bir şey öğrendim.

Arkadaşımla* muhabet ederken olay döndü dolaştı Turgay ın transferine geldi ve şöyle ilginç bir bilgi edindim;
Turgay Rizespor dan ayrıldıktan sonra çalışmak için almanya ya gitmiş ve 2-3 gün sonrada biz teklif yollamışız ve iş bulamadığı için sev seve gelmiş.

*= Eski dönem  samsunspor yönetim kurulunda transferden sorumlu yönetici İsmail Türedi nin oğlu

yok o kadar da değildir...

sadece55

İyi kötü piyasası vardı turgayın furbolu bırakıp işçilik yapacak kadar da değildi

cembaba

ahmetsefa55

ismail türedinin oğluysa soyadı nıye farklı ki  :-\

lucarelli

O kadar da değildir. En azından Samsunspor'daki performansı her ne kadar çok iyi olmasa da teklif almayacak bir adamın performansı gibi kötü de değil.

SSKLA

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 16 Nisan 2011, 13:18:51
ismail türedinin oğluysa soyadı nıye farklı ki  :-\

Arkadaşımın adı burak türedi

SSKLA

Alıntı yapılan: lucarelli - 16 Nisan 2011, 13:45:46
O kadar da değildir. En azından Samsunspor'daki performansı her ne kadar çok iyi olmasa da teklif almayacak bir adamın performansı gibi kötü de değil.

Sebebi teklif almamak değil adamı Rize de çok bunaltmışlar. Tevez in olayı gibi yani kendi isteğiyle futbolu bırakmış fakat sonra ikna edilip transferi gerçekleşmiş.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 16 Nisan 2011, 15:24:43
Arkadaşımın adı burak türedi
ha pardom işareti görmemişim

eren55

Fena bir topçu değil.Çok iyi olduğunu da söyleyemeyiz.

Stoper

Kaya

Tamam canla başla mücadele etti..Terinin son damlasına kadar çalıştı didindi eyvallah..Ama şu kulüp ne kaptanlar gördü. O sıfatı almak bu kadar kolay olmamalı..Bir Goz goz,Emin Kar,Ercan Koloğlu olunmalı büyük kaptan olmak için.. :o

celebi

Stoper

Erkut Tutu için bile büyük başkan denildi efenim . Bırakın Turgay'a büyük kaptan diyelim : )

Kaya

Demeyelim espri de olsa demeyelim...Ne Erkut Tutu'yu bi Hasbi ağayla,İsmail Uyanıkla bir tutalım.Ne de Turgayı Bir Gozgoz Yılmaz,Emin Kar ile aynı kefede..Bu benim şahsi fikrimdir..