Bayanlar teknik direktör olursa :)

Başlatan mehmet yılmaz, 03 Ocak 2007, 13:02:48

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bayanlar teknik direktör olursa;

* Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol!

* Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana...

* Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...

* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.

* Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.

* Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek...

* Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı? Yanında da sağ bek İhsan'ı alın; kadroda çeşit olsun.

* Aloo! Başkanım yine ben... Yarınki maçımızı TV veriyor değil mi? Ona göre saçlarımı yaptıracağım da; Türkiye'ye rezil olmayalım sonra! Bir de saçımı sarıya boyatsam bizim formayla uyumlu olur mu dersiniz?

* Ay hakem bey, görmüyor musunuz ne biçim girdi çocuğa? Seni annene şikayet edeyim de gör! Kalk yavrucuğum sen de; ayol nerde kaldı bu sağlıkçılar?

* Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan'ı tribünde görünce dayanamadım işte!.. Tamam, maçla hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?

* Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum...

Sayı: 166
Bölüm: Mizah
http://sporvizyon.zaman.com.tr/?bl=23&hn=12529

salihcakir

bu güzel yazıyı okuyunca benim de aklıma ligdeki tüm takımların teknik direktörlerin baskısıyla günlerde buluşma işi geldi. adnan kalk oglum cay getir, görmüyor musun canan teyzen rahatsız...

veis

yok babacım erkekler beceremiyorki kadınlar hiç yapamazdı ama bide statlarda onlar varken kendini tutmak çok zor nebilim tam sayacaksın mesela istanbulspor maçında gökhanın penaltıyı kaçırdıgında sayamıyorsun niye etrafta bayan var

celebi

Valla hiç sorma veis orada dümdüz gideceğim dediğin gibi olmadı.ancak tribünlerde bayan olması güzel  aslında.

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "CELEBI"tribünlerde bayan olması güzel  aslında.

ya ben biraz farklı düşünüyorum galiba,amacım tartışmada yaratmak değil.tribünlerde ki bayanlara pek sıcak bakmıyorum.bazen kendimizi maçın atmosferine kaptırıyoruz haliyle ağzımızdan ister istemez laflar çıkıyor yaa yapma bayan var.birde futbol duygusallık kaldırmaz.bayanlar futbola biraz daha duygusal bakabiliyor.futbol serttir,zaman zaman şiddet yaşanır hali ile.buda futbola ters gelen unsur gibi görünüyor.futbol duygusallığa izin vermez.

celebi

Aslında olayı bir de şu açıdan değerlendirmek lazım gerekir.Holigans arkadaşımın dediği gibi futbolda duygusallığa yer yok.veya %100 bir duyf-gusallık yok az da olsa var derim ben. ancak maça gelmiş olan bayan aslında nasıl bir ortama geldiğinin farkındadır diye düşünüyorum.yani tam ağzımızdan laf çıkacak diye duruyoruz.aslında durmayacaksın çünkü bayanlar nasıl bir ortama geldiğinin farkında.ancak kadının yanında erkek arkadaşı kocası akrabaları falan oluyor. sanırım işin bu tarafı sıkıntı oluşturuyor.bayanları yeri sadece stadlarda numaralı trübünde olsa ve tabii bilet fiyatlarıda bayanlara has olsa.numaralı tarifesi üzerinden değil.bizde is genelde bayanlar maratonda bazen kale arkasında o zamanda bayan bir ateşin içinde kalıyor.ateşte belkide bayanlar yüzünden tam manasıyla alev alamıyor. çünkü bayanlarda bizim bayanlarımız.ancak takımı ateşleyen pekala gerçek taraftar olan erkek ateşli taraftarlar. Bayanların esamesi bile olmaz.

maço

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"
Alıntı yapılan: "CELEBI"tribünlerde bayan olması güzel  aslında.

ya ben biraz farklı düşünüyorum galiba,amacım tartışmada yaratmak değil.tribünlerde ki bayanlara pek sıcak bakmıyorum.bazen kendimizi maçın atmosferine kaptırıyoruz haliyle ağzımızdan ister istemez laflar çıkıyor yaa yapma bayan var.birde futbol duygusallık kaldırmaz.bayanlar futbola biraz daha duygusal bakabiliyor.futbol serttir,zaman zaman şiddet yaşanır hali ile.buda futbola ters gelen unsur gibi görünüyor.futbol duygusallığa izin vermez.

abı sonuna kadar katılıorum hatta kaba olarak sunu soylıyorum ne ısı var bayanların stadta kufur ve sıddetın oldugu yerde

veis

ya şimdi olaya bide şöyle bakalım 90.cı dakikada gol yedik veya top direkden döndü kim tutabilir kendini allah aşkına ben sayarım babalar kusura bakmayın.

celebi

Aman sakin ol vesi aile vaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr.!!!!!!!!! :lol:  :lol:  :lol:

veis

abi biz hermaçı alsak fark atsak takım coşsa bende saymam ama napim samsunspor adamı kanser ediyor bigünde statda oturupda keyif yapıp maç seyredemedim vallaha çekirdekçilere özenmiyor degilim adamların dünya umrunda degil çıt çıt çıtlatıyorlar valalha geniş bunlar genişş.

celebi

OLSUN BE VEİS BİZDE ÇEKİRDEK YERİNE MAYTAP ÇITLATIRIZ

yaman55

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp
4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol!

Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana...

Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin
modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta
aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...

* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu
döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.

* Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar
gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.

* Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek...

* Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı?
Yanında da sağ bek İhsan'ı alın; kadroda çeşit olsun.

* Aloo! Başkanım yine ben... Yarınki maçımızı TV veriyor değil mi? Ona göre saçlarımı yaptıracağım
da; Türkiye'ye rezil olmayalım sonra! Bir de saçımı sarıya boyatsam bizim formayla uyumlu olur mu
dersiniz?

* Ay hakem bey, görmüyor musunuz ne biçim girdi çocuğa? Seni annene şikayet edeyim de gör! Kalk
yavrucuğum sen de; ayol nerde kaldı bu sağlıkçılar?

* Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan'ı tribünde görünce dayanamadım işte!.. Tamam, maçla
hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?

* Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum...

samsun155

US

yaman55