güzelim karadeniz

Başlatan yaman55, 30 Ağustos 2006, 19:13:11

« önceki - sonraki »

yaman55

arkadaşlar millet binlerce kilometreden gelip türkiyede denize giriyor ama biz yanıbaşımızdaki denizimizi kullanmıyoruz ne yazıkki, herkes pis diyor ama bugün harikaydı, kolibasili var deniyor akdenizde egede okyanuslarda heryerde var denizimizden soğutmaya çalışıyorlar bizi karadeniz aşığıyım ben bu güzel denizimizi en güzel şekilde kullanalım arkadaşlar saygılar

hasselbaink

Atakum tarafı gerçekten de pek sağlıklı değil ama İNcesudan itibaren gayet iyi. Ben genelde Taflan, Dereköy, 19 Mayıs tarafını tercih ediyorum. Hem temiz hem tenha oluyor.

Tribün_ali

kaklısın bu sene hemen her gür denizdeydim dnizi ve samsunu cok seviyorum ve de SAMSUNSPORU

yaman55

valla atakumda millet denize başlamış

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: yaman55 - 16 Mayıs 2008, 17:31:45
valla atakumda millet denize başlamış

ben atakumda oturuyorum deniz karşımda ama geçen sene 3 ay yaz tatilinde en fazla 10 kere girdim, zaten geneldede pek sevmem denizi ama bu geçen 2 seneye kadar buralara hep kanalizasyon akıyordu, şimdi akmıyor deniyor ama, yusuf ziya geçenlerde denizlerimi temizleme çalışmasına başlıcaz demişdi bakalım artık, ben genelde termedeki yazlıkta giriyorum sakarlı tarafı falan

hakan55

yusuf ziya yılmaz deniz konusuna önem veriyor.son bir kac yılda güzel seyler yapıyor merkezde en azından yapmaya calısıo atakumun denızı gercekten cok pis girilmio bile en iyisi incesu veya miliç tarafı..

bukadar guzel yerde doğduğumuz için şanslıyız..