Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

diyarbakirsporlu ufuku bende cok begendim olabilir diyarbakirda pas verecek adam yokki adam neyapsin...mehmet akyuz super bir futbolcu cenkle super olur ama almazlar onu tahminim.cenkin yanina iyi bir golcu sart bu is savasla olmaz savas berabere kaldilar diye sevinmisdir ben yokdumda ondan der kendi kendine savasdan forvet filan olmaz bunu yollamak lazim..
agbetu bence zenkeden daha iyi sans verilmesi lazim sag kanatta zenkede kendini toparlamasi sart oldu sart adamdan patlama bekliyoruz bir turlu yok sahada varliyla yoklugu ayni...defans ile forvete oyuncu sart

sadece55

brigand

sag bek,göbek ve forvet sart.stopere elimizdekilerden daha iyisi alıncaksa alınsın

ahmetsefa55

1.kemal'e bu performansından sonra talipler olacaktır.muhakkak elde tutulmalı
2.muratın sozlesmesı bıtıyo.sozlesme yenılenmelı
3.stopere ya tecrubelı bır oyuncu alınmalı yada oguzhan'a şans verılmelı
4.anıl ve sezer den verım alınmıcaksa orta saha ya 2 takvıye şart.bunlardan bırı murat tarzı dıkıne oynayabılen dıgerı en azından pas trafıgını yavaslatmayacak bırı ve boylece turgayda sag beke cekılebılır adem e de alternatıf yaratılmıs olunur.
5.bence forvette eksıgımız yok (zenke cenk emre ) yeterlı
6.forvetlere top tasıyabılecek mumkunse sol kanatta oynayabılecek yanı 4 3 3 ün solunda oynayabılecek bır kanat oyuncusu (ufukhan olabılır)

yanı en az 4 takvıye gerekıyo.

Cagdas Ünver

Turgutun transferinden sonra kiralık olarak 2 oyuncu gelmeyecekmiydi? Nerede bunlar?

Ollivanders

Benim duyduklarıma gore Ufuk u alacaklarmış. Agbetu ve Jonathanı takımdan gondereceklermiş. Bir sağ bek , bir ortasaha , forvet ve stoper alınacagını biliyorum. Ayrıca bu transferlerin ikisi yabancı olacak diye duymustum .

KareAs55

Defansa sağ bek 1 göbek 1 olmak üzere 2
Eğer anıl oynamıcaksa bence oynamalı  :) yabancı brezilyalı bir orta saha olabilir
Forvete gelince orta sahaya 10 numara tarzı bir adam alırsak cenk hem top almak için gitmez hemde fazla yorulmaz ve golleri çakar      :)

3 transfer yeter  sağ bek , stoper , ofansif ortasaha

55.hakan

Kemal'in yanına bir stoper ,Adem'in yerine de sağlam bir sağ kanat şart .

fatih55ankara

muharrem ozan cengiz spor toto 2. lig beyaz grupta bandırmaspor da oynuyor.11 maçta 8 golü var.1988 doğumlu ve doğum yeri havza.izlenebilir.ileriye dönük bir yetenek bence.

YaşarDoğu

Önce sigarayı bıraksın Ozan Cengiz  bide az içsin ondan sonra...

Ollivanders

Benim ilkokuldan sınıf arkadasımın kardesi. Hiç izlemedim kendisini :) Babası koyu bir Samsunsporludur.

Kaya

Herkes Ademden bahsediyor kaçırdığımız nokta ademin sağ kanatta bu sene tek başına oynadığı,bir sağ açık transferi eski ademi geriye getirecektir.Stoper kesinlikle gerekli hatta 2 tane.Ön liberomuz zaten yok,oyun kurucu görevini Cenk'e yaptırıyoruz Anıl gibi üst düzey bi adam varken..Hoca madem devam ediyor Anıldan yararlanamayacağız onu gönderip(malesef) bi oyun kurucu alınabilir.Santrafor eksiğimizin olduğuda bi gerçek Cenk'in yanına bi pivot tipi şart zenke yi sağ açıkta kullanırız.Bugün bende Antepteki eski oyuncumuz Mehmet Yılmaz ile görüşüldüğünü duydum.Son maçları kayıpsız atlatalım zevkle transfer yapalım ALLAHın izniyle...

Uğur Yıldız

bir stoper kesinlikle şart .. bana kalırsa sadece top kescek değil top yapabilcek bi ön libero gerekli turgay önemli maçlarda çok hata yapıyo .. bi tanede sağlam forvet alırsak mehmet akyuz olabılırdı ama satılmıs konya'ya yırtıcı bi forvet alırsak super lig çok uzak değil

cezayir55

bence stoper  sol kanat  oyun kurucu ve bitirici forvet lazim

furkan5534

Alıntı yapılan: iak5529 - 01 Aralık 2010, 02:19:16
    Herkes Ademden bahsediyor kaçırdığımız nokta ademin sağ kanatta bu sene tek başına oynadığı,bir sağ açık transferi eski ademi geriye getirecektir.Stoper kesinlikle gerekli hatta 2 tane.Ön liberomuz zaten yok,oyun kurucu görevini Cenk'e yaptırıyoruz Anıl gibi üst düzey bi adam varken..Hoca madem devam ediyor Anıldan yararlanamayacağız onu gönderip(malesef) bi oyun kurucu alınabilir.Santrafor eksiğimizin olduğuda bi gerçek Cenk'in yanına bi pivot tipi şart zenke yi sağ açıkta kullanırız.Bugün bende Antepteki eski oyuncumuz Mehmet Yılmaz ile görüşüldüğünü duydum.Son maçları kayıpsız atlatalım zevkle transfer yapalım ALLAHın izniyle...

mehmet yılmaz beni sevindirdi 8) inşallah dusunuluyodur.zaten bu taraftarın huzurunda oynamıcak futbolcu gerizkldır