19 - Darryl Bevon Roberts

Başlatan zevgar, 27 Ağustos 2012, 15:19:45

« önceki - sonraki »

55.hakan

Yolun bahtın açık olsun papazlık yapmadan gittiğin için.

cany

karakteri düzgün adamdı ama futbolculuğu yaramaz. yolu açık olsun

usare

Çok güzel adam gerçekten. İnşallah herşey istediği gibi olur..

cembaba

Allah yolunu açık etsin. İyi insan, karakterli insandı. Daha başarılı olur inşallah.

Ertuğrul Sağlam

Insan uzuluyor; insallah gittigi yerde basarili olur, gucu yettigince iyi mucadele eden isine saygili biriydi...

Samet Torun

Sıkıntı çıkarmadığın için teşekkürler Roberts. Karakterinle, futbolculuk yeteneğin arasında dağlar var. Yolun ve bahtın açık olsun.

Sol Açık

Bence iyi bir oyuncu, hatta ihtiyacımız olabilecek de birisi, ama 3 yabancı sınırı olunca öncelik kesinlikle santrafor.

Etkisiz oynadığını gördüm, ama sahada hiç isteksiz olduğunu, mücadeleden kaçtığını görmedim.

Yolu açık olsun...

Gorkem

Desiqner

Yüzünden samimiyet akan bir adamdı.Umarım bundan sonraki futbol hayatı başarılı geçer...

cgr

Cidden çok üzüldüm gidişine. Geçen sene, aldığı parayı sonuna kadar hak eden kişilerden biriydi Roberts.

Yolun da , Şansın da açık olsun...

##kdc##

bizim oralarda ölünün g*tü ballı olur diye bi laf vardı, forvet diye alınan adam orta saha çıktı diye herkes söverdi ...
yolu açık olsun.

Furkan

O eski halinden eser yoktu  ama adamlığın sevdirdi seni bizlere. Yolun acık olsun

Özcan İNAN

Herseye rağmen adam gibi adamdı yolu açık olsun...

orucreis

verdigin emekler için herşey için ayağına yüreğine sağlık.allah yolunu açık etsin

alperen_55

Şu anki yabancı oyuncuları izleyince,Roberts ı boşuna göndermişiz diyesi geliyor insanın.ne farkı var diğerlerinden.bence artıları var..