Teknik Direktör İsmet Taşdemir

Başlatan ibrakadabra55, 30 Ocak 2012, 21:54:53

« önceki - sonraki »

Kaya

Lig bitti. Önümüzde playoff var ve playoff'lar tek hata bile kabul etmeyen maçlara sahne oluyor.

Oynadığımız lig gerçekten futbol kalitesi bakımından çok düşük bir seviyeye sahip. Nitekim 73 puan gibi tarihimizin en yüksek lig puanlarından birini alıp üst lige çıkamadık.

Rakipler ve biz dahil,özellikle nasıl ve ne şekilde gol bulunduğunu bir süredir gözlemliyorum. Gollerin birçoğu rakip defansın arkasına atılan toplardan geliyor.

Hocanın yapması gereken, takımı üçüncü bölgeye gömmeden  topun arkasında tutup defans arkasına özellikle kanat forvet oynayan oyuncularımızla buluşturmak olmalı. Bahattin ve Samet Asatekin'in zenci kanat forvetler gibi hızlarını kullanıp defans arkasına atılan ani toplar ile skor yapabilmesi en kolay skor bulma yolumuz olacaktır. Normal oyunumuzu oynayalım bekler çıksın bindirme yapsın,Samet soldan ortalasın Erhan sağdan ortalasın dediğimizde gol becerimizin yapılan orta sayısına göre ne kadar düşük olduğunu gördük.

Umarım hoca dersine çok iyi çalışır. Bizi zafere taşır.

GurbetciFanatik

La ****** git la su Takimdan.
Senin Erhan aski yüzünden aptalca kadro kurmandan biktik.

Shane_Falco

09 Mayıs 2019, 23:43:02 #152 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2019, 11:13:28 Shane_Falco
Niteliksiz, kabiliyetsiz adam.

Anlamadığım bir şekilde kime dokunmuyor bu adama. Kafasına göre at koşturuyor.

Kimse çıkıp demiyor mu bu adama elinde üst düzey 2 tane sol bek varken neden açık adamını bek oynatıyorsun.

Kimse çıkıp demiyor mu Forvet adamını neden açık oynatıyorsun. Elinde açık adamı yok desem. Neden son dönemde performansını yükselten açık adamını sol beke çektin.

Kimse demiyor mu Erhan Şentürk'de neden bu kadar ısrar ediyorsun ? Aranızda nasıl bir bağ var. Abdülkadir gibi adam kulubede otururken bu adam nasıl bu kadar süre alabilir ? Erhan ile anlaşmanız mı var ?

Ne yönetim, ne başkan, ne taraftar şu adama hiç bir şey sormuyor. Kendi çizip kendi oynuyor.

mehmet yılmaz

Taner Taşkın kötü hocaydı, bu çok kötü çıktı. Umarım bizi yanıltır, bir şeyler başarabiliri artık. Çünkü Sakarya rövanşı her şeyin sonu olabilir.

YaşarDoğu

Geldiğinden beri bir tane çalışılmış pozisyon yok , duran top yok , organize atak yok, yardımlaşma yok.

Velhasıl takım olma duygusu zaten yoktu , hala yok. Sizin göreviniz nedir?

SametYılmaz55

15-16 maçtır takımın başındasın duran topları Oğuz kullanıyor.Cidden bas git hoca bozuntusu

Shane_Falco

Ebenin amina kadar yolun var. Paragöz piç

ngonge

Ne olduğu 2 ay önceden belli olmuştu ama yönetim tutmayı tercih etti.

55_OrHaN_55

Hiçbir şirket verimsiz adamı tutmaz, gözünün yaşına bakmadan kovar. Böyle beceriksiz ve yanlışta ısrar eden bir teknik direktöre bu kadar tahammül edebiliyorsan şu kadar para harcadım falan demeyeceksin. Lakin olan yine bize, yani taraftara oluyor.

Sadece Samsunspor

Korner kullanmayi bari ogretseydin.

Lusage

emre

Allah seni bildiği gibi yapsın. Futboldan kazandığı paraya yazık.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 11 Mayıs 2019, 10:31:15
Taner Taşkın kötü hocaydı, bu çok kötü çıktı. Umarım bizi yanıltır, bir şeyler başarabiliri artık. Çünkü Sakarya rövanşı her şeyin sonu olabilir.

Hoca falan değilmiş maalesef. Acı bir tecrübe ile öğrendik.

SametYılmaz55

Bizi sana mahkum eden kadere çok yazık

maço

Alıntı yapılan: maço - 10 Şubat 2019, 11:32:20
Az çok top oynayan herkes kazanman gereken maçta 4 tane adamı rakip stoperlerin arasına koymamak gerektiğini bilir.
Ortada bir tek oğuz kaldı . Sancaktepe rahat rahat pas yaptı 10 kişi.
İlk maçın diyedir inşallah.

10 şubatta yazmıştım sancaktepe maçından sonra.
Adamlar her kafa topunu alıyor . Sen niye çizgiye inen anlayışla çıkmıyorsun yazık oldu seneye