TFF 2.LİG 20.HAFTA - Sancaktepe Belediye Spor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 28 Ocak 2019, 05:22:08

« önceki - sonraki »

eprianu

İlk dönem oynadığımız maçta sadece 3 puan almadılar, çok şeyi de mahvedip gittiler. Büyük beklentilerle başladığımız ve her şeyin güzel gittiği bir anda aldığımız bu mağlubiyet yüzünden "Acaba?" demeye başlamış ve şampiyon olamama düşüncesini aklımıza getirmiştik.

Maçtan sonra kendimden çok İsmail Başkan için üzülmüştüm. Şüphesiz en çok o kahrolmuştur bu skora. Zaten resmi site üzerinden "beklentileri yükselttiği ve takımda baskı oluşturduğu" için özür dilemişti. Eğer bu maç sonrası yakaladığımız galibiyet serisi gelmese işler çok daha kötü olabilirdi bizim için. Şartlar birebir aynı olmasa da ADS gibi olabilirdik, Allah korusun.

Demem o ki, ilk dönem bizi karamsar bir havaya itmelerinin intikamını almalıyız. 3-0'ı dahi kabul etmiyorum, Sancaktepe Siyasetspor'a 4 tane atmalıyız 4!

muzaffer4

Bilet konusunda bir gelişme var mı kontenjan artacak mı?

Stoper

AlıntıGeçen hafta ilk 11 de sahaya çıkan Oğuz Gürbulak, Şahin Şafakoğlu ve Okan Dernek'i Sancak'ı kesen kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü İsmet Taşdemir, sahaya şu kadro ile çıkması bekleniyor;  Kalede Ahmet Altın, savunmada Aytaç, Nuri, Erhan ve Canberk Dilaver, hemen önlerinde Savaş, Yılmaz Özeren, İlyas Kubilay, Samet, Erhan Şentürk ve ileri de ise Abdülkadir Özgen.

YaşarDoğu

Furkan Köse, Ahmet Altın, Aytaç Sulu, Nuri Terliksiz, Şahin Şafakoğlu, Erhan Kartal, Canberk Dilaver, İshak Doğan, Oğuz Gürbulak, Yılmaz Özeren, Savaş Yılmaz, Okan Dernek, İlyas Kubilay Yavuz, Erhan Şentürk, Samet Asatekin, Onur Eriş, Abdulkadir Özgen, Bahattin Köse ve Enes İslam İlkin  İstanbul' a gelen futbolcular.

İrfan Başaranın gitmesi iyi olur mu zor ama ilk yarıda bize birşey katmadığı aşikar.

mehmet yılmaz

İlk maçın rövanşı gibi bakmamak lazım denilebilirse de ben ilk maçın rövanşı olarak bakıyorum.
O akşam çok onur kırıcı bir mağlubiyet yaşamıştık.
Ancak bunun sorumlusu kendimizdik.
Şimdi rakibi mağlup ederek hem olması gerekeni yapmış hem de rövanşı almış oluruz.
Kazanacak güçteyiz.
Taner Taşkın ayak bağı da kalkı. İnşallah iyi olacak.

sezgin

sancaktepe kendi taraftarından ücret almiyormus diye duydum

cembaba

Basıp geçmemiz gerek. Başkanın dediği gibi 2 3 mağlubiyet daha alırsak şampiyonluk gider kesinlikle. 3 puanla başlayıp iyi bir seri yakalayalım.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karabudun

muzaffer4

Karabudun

Shane_Falco

Bize ayrılan tribün hakkında bir bilgi yok mu hala ?

muzaffer4

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 01 Şubat 2019, 13:36:20
Bize ayrılan tribün hakkında bir bilgi yok mu hala ?

Kimse kendi sahasında deplasman oynamak istemez hatta bizi rakip olarak gören sancaktepe hiç istemez bu nedenle ek kontenjan verileceğini sanmıyorum 260 kişilik deplasman tribünü var galiba ama göz yumulursa 400 kişiyi kaldırır.Bilet bulmak istiyorsanız erken gitmek gerekiyor Bayrampaşa deplasmanında sabahın 8 inde bilet kuyruğuna giren insanlar maça girebildi.

_SoN_

sersa

cembaba

Taraftarımız Sancaktepe'de.

Burası bize yetmeyecek yine.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi