TFF 2. Lig - 3. Hafta - SAMSUNSPOR'UMUZ - Sancaktepespor

Başlatan ata55, 09 Eylül 2018, 20:53:42

« önceki - sonraki »

Vural temiz

Arkadaşlar Üzülürek söyliyeyim bu sezonu unutun bu takımdan bır bok olmaz

binikalamadım

evolution55

elexir

_samsunspor_

Sadece Samsunspor

Hocanin cikardigi erhan senturk ve canberk dilaver 2side oyundan cikarken direk soyunma odasina gittiler. Disiplin sikintisi var

binikalamadım

evolution55

eprianu

İç sahada izlediğim üçüncü maç ve hepsi birbirinin kopyası. Yeni Orduspor şov yaparken "Takım kendini yormadı" diye kendimizi kandırdık. Bu hoca ile işimiz çok zor. Kaldığı sürece hedeften uzaklaşırız.

Kaç maç oldu ne sistem var, ne taktik. Adam 4-5 tane göbek oynayan oyuncu ile maça başlıyor. Göbekten gelemiyoruz, ampul gibi ortada ama hala kanat oynamamakta ısrar ediyoruz. Biz bu şekilde hiçbir maçta kilidi açamayız.

GurbetciFanatik

Bu aksam gönderilmeli.
Daha erken merken yok Hoca bütün futbolcularla kamp yapti.
eskiden futbolcular son gün gelirdi anlardik sabir derdik ama bu Ligde elinde bu kadar normalde kaliteli futbolcular varken oynattigin futbol rezil.
Utanmadan bide herkese gider yapiyorsun.

_samsunspor_

eprianu

Şampiyonluğa oynayan bir takımda takım 1-0 geri iken 65. Dakikada stoperi forvete alıyorsan hoca falan değilsin. Bu kadar net.

SametYılmaz55

Ayağa futbol oynayan bir takımız deyip ayağa 3 pas yaptıramayan,defans Şahini forvet oynatan hocadan bir halt olmaz.Erken falan demeden acilen yol vermek lazım

Sadece Samsunspor

Ishak stopere gecti. Sahin safakoglu forvette saka gibi

samsunmania

Takımı gaza getircen diye şişiren oyun disiplini sağlayamayan rakibi demeçleri ile azgınlaştıran ve otorite sorunu olan hocanın gitmesi şart. Bu maçı alamayacağımızı hissetmiştim. Yazık bunca emeğe. Bu takım kamp yaptıysa sancaktepe ne yapmış. İçimizden geçiyor adamlar.