Bank Asya 1.Lig, 28.Hafta | Malatyaspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 23 Mart 2008, 16:03:41

« önceki - sonraki »

edmontdante

İnternet bağlantımdaki sorun nedeniyle maçı takip eden arkadaşlardan telefonla öğrendim.76 sayfa yazılmış.Bugün herkes sitedeymiş anlaşılan.malatya ya verilen bir ders daha.

Şu 2.yarının başında kaybedilen maçlara yanmamak elde değil şimdi.Bu mağlubiyetler kimlerin hatasıydı,yönetim ne yaptı,futbolcu neden oynamadı bilinmez.Ama keşke şartlar ne olursa olsun onurlu mücadelelerini 2.yarının başından itibaren gösterselerdi.Sadece sahaya çıkmak yerine sahaya çıktıklarında futbol ile tepkilerini ortaya koysalardı.

kerem55

Helal olsun çocuklar
Malatayayı yeneceğimizi biliyordum zaten
Eses maçında o stada sığmayız

ali ihsan

Tarihimizde ilk kez Ertuğrul sağlam hocayken süper ligte 5 te 5 yapmıştık.İnşallah bu başarıyı bu hafta tekrarlayıp dahada ileriye götürürüz.NE MUTLU SAMSUNSPORLU OLANA...

King Of The North

Ya bu MALlar böyle işte yenilgiyi bile hazmedemiyolar ne kardeşliği hikaye hepsi hepsi MAL işte yenildiysen alkışla,bükemediğin bileği öpecen.

HoliganSamSunLu

helal be samsunum şükürler olsun biraz geç uyandılar ama son haftalarda yüzümüzü güldürüyorlar şükürler olsun..

cem and naz55

yürüyün be koçlar kim tutar sizi herkes komutanını bilecek...

Kadir ÇELEBİ

Yorumların tamamını okumak istedim fakat yapamadım tıpkı malatyanın samsunsporumuza gucunun yetmedigi gibi benim gozleriminde buna gucu yetmedi ne diyim yaa gururluyum mutluyum..SAMSUNSPORLUYUM

berusa55

Malatyaspor'a bu sezon Samsunspor'umuzu yenme zevkini verdirmeyen tüm futbolcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ederim. Bu gurur bizlere yeter.

Tesekkürler SAMSUNSPOR'um...

hala kızı

Skor güzel tabiki ama yinede sevinemiyorum...
merhum göremedi son zamanlarında  böyle üst üste galibiyetleri,sevinemedi...Hep kızdı,hep hüzünlendi ama hep sevdi ve ''seni seven böyle sevecek sevmeyen hiç sevmesin''dedi.
:'(

Sempatik Bengülü

30 Mart 2008, 22:59:44 #1134 Son düzenlenme: 30 Mart 2008, 23:24:25 sempatik bengülü
maçtan birkaç fotoğraf

Nuri Asan

Stresli olduğum şu günlerde beni yorumlarıyla eğlendiren güldüren malatyalı kofiklere teşekkürler.kofiğin bir yorumu var

Bence Galibiyeti Samsunspor Hakk Etti Sinan Abinin Dedigi (Samsunspor ölümüne oynadı) Gibi Defansları Nerdeyse Hiç Hata Vermedi...İkinci Yarı Bizim Atak Yapmamız Gerekirken Samsunspor İkinci Yarının İlk 10 Dakikası Kalemize Yüklenmeye Başladılar...

Futbolcu kardeşlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır hepsini alnından öpmek lazım.
Bu sene olmasa bile,Seneye Orhan Hoca ile bu hasret bence biter,maddi sorunlarımız olmasa idi yukardaki takımlar felan olmazdı zaten

edmontdante

gnc bengülü

1 aydır rahatız mart aynın takımı SAMSUNSPOR hadi be SAMSUNum 5 te 5 yapta sevindir şu taraftarını

Sempatik Bengülü

O.YILMAZ

Oyuncularımızın kulübümüzün hafta içindeki derinleşen son durumuna rağmen en güzel cevabı sahada verdiği ve artık play off hesaplarımızı yapabileceğimiz, yapmaya başladığımız, şu son durumuzda artık büyüklerimizin bu takımın maddi sorunları ve tüm olumsuzluklara rağmen neler yapabileceğini görmeleri gerekir artık. 4te4 yakıştırması ile adlandırılan bu galibiyet serimizde yönetimimizin hiç bir pay sahibi olmadığı son olarak hafta içindeki gelişmeler ile tekrar anlamış olduk.

4te4lük galibiyet serimizin mimarı olarak; teknik heyet ve futbolcularımızı, yönetimden ise Sayın Hüseyin Başgöl'ü bu onurlu mücadelelerinden dolayı yürekten kutluyorum.