Bank Asya1.Lig 27.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 0 Mardinspor ( fotolar sf. 38'de.)

Başlatan MeL_55, 16 Mart 2008, 16:48:21

« önceki - sonraki »

edmontdante

Sercan'ı en çok eleştirenlerdendim geçtiğimiz haftalarda.Bu eleştirilerim onun yeteneklerine ilişkin değildi.Tamamen oyun içindeki  gayri ciddi hareketlerinden ötürüydü.Kıvırmayı bırakıp  sonuç ve takım için oynadığında  her şeyin değiştiğini hep beraber gördük.Bunu onun da görmesini sağlayan her kimse ona teşekkür ediyorum.Bugün  3 lüyordu direkten dönen topu olmasa.

Resimlerden de zaten CELİL'in maçı olduğu anlaşılıyor.

Taraftar grupları ayrı yerlerde olsa da artık beraber hareket edebiliyorlar.Önemli olan buydu zaten.Karşılıllı jestleşmeler süperdi bu arada.

MeL_55

Alıntı yapılan: Çağrı55 - 23 Mart 2008, 21:02:36
Hayırlı olsun üyeliğin :) ben 8.ligde başlamıştım şimdi beşteyim toplam 14 lig var 1.lige çıkaracam takımı inşallah benim takımı aratabilirsin olympic samsun die

cagri simdi üye oldum samsunspor kulübü diye  :D kontrol ediliyor. bi acilsin bakariz konusuruz nasil cikarcam diye :) nede olsa sen tecrübelisin  ;D

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Mart 2008, 21:04:28
Sercan'ı en çok eleştirenlerdendim geçtiğimiz haftalarda.Bu eleştirilerim onun yeteneklerine ilişkin değildi.Tamamen oyun içindeki  gayri ciddi hareketlerinden ötürüydü.Kıvırmayı bırakıp  sonuç ve takım için oynadığında  her şeyin değiştiğini hep beraber gördük.Bunu onun da görmesini sağlayan her kimse ona teşekkür ediyorum.Bugün  3 lüyordu direkten dönen topu olmasa.

Resimlerden de zaten CELİL'in maçı olduğu anlaşılıyor.

Taraftar grupları ayrı yerlerde olsa da artık beraber hareket edebiliyorlar.Önemli olan buydu zaten.Karşılıllı jestleşmeler süperdi bu arada.

sercanın topu direkten dönmediki emre ve celilin şutları direkten döndü

bu arada vip tribünündde 10-15 kişi falan vardı maç bitene kadar bağırdılar heral üni.li arkadaşlardı - ilk defa bizim tribünde bağıran gördüm ama güzeldi  :)

Çaðrý55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 23 Mart 2008, 21:06:10
cagri simdi üye oldum samsunspor kulübü diye  :D kontrol ediliyor. bi acilsin bakariz konusuruz nasil cikarcam diye :) nede olsa sen tecrübelisin  ;D
Tamam takımın onaylansın yardımcı olurum ben hazırlık maçıda ayarlarız Samsun derbisi :D

Ya arkadaşlar birde gruplarda bi sorun yok herhalde anlaşıyolar mesela basket maçında gayet iyi anlaşıyolardı.Birlikte hareket edildi güzeldi yani

King Of The North

9000 taraftar varsa gerçekten iyi gene,zamanla peş peşe alacağımız galibiyetler stadı ağzına kadar dolduracaktır aynı kızların basket maçındaki gibi. :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Mart 2008, 21:04:28
Sercan'ı en çok eleştirenlerdendim geçtiğimiz haftalarda.Bu eleştirilerim onun yeteneklerine ilişkin değildi.Tamamen oyun içindeki  gayri ciddi hareketlerinden ötürüydü.Kıvırmayı bırakıp  sonuç ve takım için oynadığında  her şeyin değiştiğini hep beraber gördük.Bunu onun da görmesini sağlayan her kimse ona teşekkür ediyorum.Bugün  3 lüyordu direkten dönen topu olmasa.

abicim haklıymışım değil mi :) biraz zaman demiştim birazcık sabır..

bengülü

işte bu rahatlıyalım artık  ben mardin takımından çok korkmuştum korktuğumuz başımıza gelmedi tebrikler samsunspor  sercan  fazla gol atma  3 büyüklerin  dikkatini çekersin  :) :) sercan artık takıma iyice katkı sağlıyor geleceğin yıldızı bu arada imparator celil sen bir harikasın bizi 3 haftadır sevindiriyorsunuz samsunspor kimse tutamazlar artık

O.YILMAZ

Maçta Mardinspor kazanma adına bir şey yapamadı. Çünkü kazanmak veya puanla dönmek için bile maça çıkmadıkları belliydi.

Bizde ise sahada tabir yerindeyse İmparator CELİL Show vardı. Sahada Caner, Zafer, Serkan haricinde herkes çok iyiydi.

Kırmızı karttan sonra takımımızın gol show yapacağını düşündüm. Yapacak pozisyonlarıda üretti. Ama golleri Serkan Aykut'a attırma düşünceleri ile gerçekleşemedi. Serkan Aykut'un maç eksikliği çok bariz olarak görünüyordu.

Caner, ise anlam veremediğim içimde formsuz mu desem, oynamak mı istemiyor desem, sorunları mı var desem bilemiyorum. Sahada yürüyor.

Zafer ise birşeyler yapmak istiyor son vuruş ve pasları anlamsızca gerçekleşmiyor. Demekki kapasitesi bu kadar.

Ercüment'e iş düşmedi desek yerinde bir tabir olur herhalde.

Ama benim bugünkü maçta en çok hoşuma giden Celil ve genç oyuncularımızın performansıydı.

3 puan güzel. üstelik 3 hafta üst üstte almak daha da güzel. Çok gereksiz puan kayıpşarı yaşadık.

berusa55

Macı Belediye Evleri kale arkasından izledim. Yaklasık 9bin civarında seyirci tribündeydi.

Samsunspor'umuz kendisini hiç sıkmadan, zorlamadan macı almasını bildi. 2-0 olduktan sonra rakip 10 kişi kalınca sahada dogru dürüst bir oyun düzeni de kalmadı. Acıkcası o dakikadan sonra Mardinspor'un durumu da vahim hale gelince bizim futbolcular son 20dk kala oyuna giren Serkan Aykut'a gol attırmak icin elinden geleni yaptılar ama o da olmadı.

Sonucta 3haftadır kazanılan güzel bir galibiyet serisi var ve bu seri insallah Malatya macında da devam eder. Malatya macının kazanılması demek, play-off umutlarının ciddi anlamda artması demek. İnsallah takımımız macı alır ve bize bu heyecanı yasatır.

jean

aksilik cikmadi aldik maci allaha sukur inslaah su iki macida alip playy offa oynariz

edmontdante

celebi

takımızıza yürekelrini ortaya koyup oynadıkları ve bu maçtada bize sevinç yaşattıkları için sonsuz teşekkürler anacak bvize aldıkları mağlubiyetleri unutturmaları için malatya maçını almalarını bekliyoruz.

veis

harbisamsunsporlu5517

hepsi harika emre turgut ve sercan harıkaydılar onlara bu guvenı kazandıran orhan hocaya helal olsun adam 10 da 10 yapacagız dıyor kafasına koymuş bıkere arkadaslar inş önumuzdekı üç maçı kazanırsak playoff garantı

yasemin 5516

çok mutluyum sonunda yüzümüz gülüyor inş hep böyle devam ederiz futbolcuları tebrik ederim