Samsunspor.Biz 55 Adet Kombine ( Fotolar Sf.4'te )

Başlatan edmontdante, 01 Ağustos 2010, 02:17:56

« önceki - sonraki »

Akyol

1-Edmontdante I
2-Edmontdante II
3-Edmontdante III
4-Edmontdante IV
5-Edmontdante V
6-Edmontdante VI
7-erkutdem55
8-babasamsunlu I
9-babasamsunlu  II
10-serdaryavuz I
11-serdaryavuz  II
12-sejoe
13- samsuni I
14- samsuni II
15- samsuni III
16- salihcakir
17- deado I
18- deado II
19- usare55
20- SSBiz Gençlik
21- Ertuğrul Sağlam I
22- Ertuğrul Sağlam II
23- Serkan
24- Samsuni IV
25- kaptan 55
26- kaptan 55
27- kalptenşimşek
28- istanbuldan I
29- istanbuldan II
30-Akyol

Ertuğrul Sağlam

Kombine için Anasayfaya güzel bir intro hazırlasak güzel olmazmı?

fatih55ankara

maraton

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 06 Ağustos 2010, 11:39:24
Yaa Başkanım hemen cevabı yapıştırıyorsun, ben senden cevap değilde şu listeye Maraton 1-2-3....... diye sıralamanı beklerdim şurada milleti gaza getirelim diye uğraşıyoruz. şu listeyi bu sene en az 100 yapamazsak bence bu bizim ayıbımız...

Birde ts'lilerin sitesinde şu dikkatimi çekti adamlar kombine listesinden hariç birde havuz hesabı açmışlar orda biriken para ile imkanı olmayanlara kombine alacaklarmış şuan o havuz hesabında birikmiş 20 kombineleri var....

LİSTENİN SONUNDA BEN TEK BAŞIMA ALDIĞIM KOMBİNE SAYISINI TÜM KAVAKLILARA HEDİYE EDECEM.. HE BEN DOĞDUM DOĞALI KOMBİNE ALIYOM..
BORDO MAVİNİN ÜYE SAYISI İLE BİZİM ÜYE SAYIMIZI VE BİZİM ÜYELERİMİZİN KAÇININ KLAVYE DELİKANLISI KAÇININ ELİNİ CEBİNE ATAN OLDUĞUNU SİZİN TAKDİRİNİZE BIRAKIYORUM...

SENDE CEP NOM VAR, ÖZEL MESAJ VAR,SENLE İYİ KÖTÜ Bİ MUHABBETİMİZ VAR BANA AÇIKTAN GİYDİRECEĞİNE AÇ Bİ SORSANA BAŞKAN SENİN İSMİN NİYE YOK DİYE.. AMA SEN İKİNCİ MESAJTA BİLE CEVAP YAZMA ADINI YAZ DİYE İNCE LAF SOKUYON KENDİNCE..

İLLA YAPTIKLARIMIZI AÇIKÇA MI YAZALIM.. İYİ YAZALIM; SİZİN KEYFİNİZE GÖRE LİSTENİN OLUŞMASINI BEKLEYECEZ,LÜTFEDECEĞİNİZ İKİ TANE YAZACAĞINIZ DİYE SONRA BENDENİZ KERİZ CEBİNDEN 30 OLAN SAYIYI ELLİYE TAMAMLAYACAK,GİREN GÖTÜME İKİ MİLYAR,SONRA GAZETELER SİTE 50 TANE ALDI DİYİNCE HERKES YİNE AHKAM KEESİP KAF SÖYLEYECEK,BİZ SUSACAĞIZ..

LAFIM SANA DEĞİL SADECE AMA EN ÇOK SANA KIZIYOM,SEN HEMŞERİ DEDİK,Bİ LAF KOYMADAN BİRADER Bİ SOR ,Bİ SOR ALLAH AŞKINA, HAYIR İSTERSEN SENİ BAŞKAN YAPALIM BEN SANA GİYDİRİM..
KIRIYOSUN BİZİ,FARKINDA DEĞİLSİN   1dk!!!

mehmet yılmaz

Önümüzdeki hafta içi tesislere giderek toplu kombine almayı düşünüyoruz. O gün taksit yaptırmak isteyen ya da bizzat elden kombinesini almak isteyen herkes gelsin bizimle. İl dışında olan arkadaşlarımız ya da gelemeyecek olan arkadaşlarımız bana yahut bir başkasına ücretini versin, göndersin; o gün toplu halde alalım.

Orada basın huzurunda şehrin diğer STK'larına ya da belediyeler, valilik gibi kurumlara da seslenilir ancak öncelikle biz üstümüze düşeni yapalım yeter.

Geçen sezon 55 kombine almıştık, takım nispeten iddialı, çok dillendirmek istemesek de şampiyonluk beklentimiz var, açıkçası ben "100 kombine" çıkarmalıyız diye düşünüyorum.

Listeye devam edelim...

Maraton'u da kızdırmayalım, bizim 2 kombine aldığımız yerde o 5 alıyor, 2 atkı aldığımız yerde 10 alıyor; herhalde listede adını görmek istiyoruz diye söylenecek en son kişi her ne kadar kendisini hiç sevmesem de haskkını teslim edeyim, maraton'dur! :)

usare

Mehmet abi aslında şu havuz işini de konuşsak iyi olur. Bir kombine alıp hediye edemeyen olabilir. Ama havuza 10-20-30 elinden ne gelirse verebilecek birçok arkadaşımız var. En azından üç-beş kombine de böyle alabiliriz diye düşünüyorum.

mehmet yılmaz

Hocam, iyi fikir ama bunun organizasyonu nasıl yapılabilir, bilemiyorum...
Geçen sene üniversiteli Samsunspprlular olarak 6-7 kişi Mert'in hesabından bir kombine almışlardı.
Varsa gönüllü olan, o şekilde de olabilir.

Bu arada Ramazan gelmeden, muhtemelen Salı öğleden sonra gidip alırız kombinlerimizi. Dediğim gibi, dileyen bizimle gelir o gün ve elden alır kombinesini.

emrullah

1-Edmontdante I
2-Edmontdante II
3-Edmontdante III
4-Edmontdante IV
5-Edmontdante V
6-Edmontdante VI
7-erkutdem55
8-babasamsunlu I
9-babasamsunlu  II
10-serdaryavuz I
11-serdaryavuz  II
12-sejoe
13- samsuni I
14- samsuni II
15- samsuni III
16- salihcakir
17- deado I
18- deado II
19- usare55
20- SSBiz Gençlik
21- Ertuğrul Sağlam I
22- Ertuğrul Sağlam II
23- Serkan
24- Samsuni IV
25- kaptan 55
26- kaptan 55
27- kalptenşimşek
28- istanbuldan I
29- istanbuldan II
30-Akyol
31- doctor_55

mehmet yılmaz

1-Edmontdante I
2-Edmontdante II
3-Edmontdante III
4-Edmontdante IV
5-Edmontdante V
6-Edmontdante VI
7-erkutdem55
8-babasamsunlu I
9-babasamsunlu  II
10-serdaryavuz I
11-serdaryavuz  II
12-sejoe
13- samsuni I
14- samsuni II
15- samsuni III
16- salihcakir
17- deado I
18- deado II
19- usare55
20- SSBiz Gençlik
21- Ertuğrul Sağlam I
22- Ertuğrul Sağlam II
23- Serkan
24- Samsuni IV
25- kaptan 55
26- kaptan 55
27- kalptenşimşek
28- istanbuldan I
29- istanbuldan II
30-Akyol
31- doctor_55
32- kaan
33- samsuni V

merkez

1-Edmontdante I
2-Edmontdante II
3-Edmontdante III
4-Edmontdante IV
5-Edmontdante V
6-Edmontdante VI
7-erkutdem55
8-babasamsunlu I
9-babasamsunlu  II
10-serdaryavuz I
11-serdaryavuz  II
12-sejoe
13- samsuni I
14- samsuni II
15- samsuni III
16- salihcakir
17- deado I
18- deado II
19- usare55
20- SSBiz Gençlik
21- Ertuğrul Sağlam I
22- Ertuğrul Sağlam II
23- Serkan
24- Samsuni IV
25- kaptan 55
26- kaptan 55
27- kalptenşimşek
28- istanbuldan I
29- istanbuldan II
30-Akyol
31- doctor_55
32- kaan
33- samsuni V
35- merkez I
36- merkez II
37- merkez III
38- merkez IIII
39- merkez V
40- merkez VI
41- merkez VII

mehmet yılmaz

Salı günü saat 18'de, tesislerden ya da eğer stand kurulursa meydandan toplu halde alacağız kombinelerimizi. Basına da haber vereceğiz, herkes o saatte orada olursa çok iyi olur.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Ağustos 2010, 22:59:26
Salı günü saat 18'de, tesislerden ya da eğer stand kurulursa meydandan toplu halde alacağız kombinelerimizi. Basına da haber vereceğiz, herkes o saatte orada olursa çok iyi olur.

Hocam Cuma gününe kadar beklesek nasıl olur belki kombine alacak başka arkadaşlarda çıkardı.

mehmet yılmaz

Valla onun sonu gelmez Ertancıüğım, cuma günü gelince de pazartesi deriz. Biz 55 kişiyi bulabilmeye çalılaım yarın için, basın da oradayken bitirelim işimizi. Bizden sonra da alanlar alabilir tabii...

YArın saat 18'de müsait olan herjkesi tesislere bekliyoruz. O saatlerde antrenman da var bildiğim kadarıyla...

SmSnLee

konuyla alakasiz ama Arkadaslar bugun idman var mi varsa saat kacta telden yaziyorum ona gore gidecegim idmana tsk ler

doðan

--------------------------------------------------------------------------------
1-Edmontdante I
2-Edmontdante II
3-Edmontdante III
4-Edmontdante IV
5-Edmontdante V
6-Edmontdante VI
7-erkutdem55
8-babasamsunlu I
9-babasamsunlu  II
10-serdaryavuz I
11-serdaryavuz  II
12-sejoe