TFF 2. LİG 2019/2020 1. HAFTA | Gümüşhanespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 25 Ağustos 2019, 23:27:35

« önceki - sonraki »

_samsunspor_

eprianu

9 kişiyle pres yapıyoruz, hücuma çıkmaya çalışıyoruz. Helal olsun sana İrfan hoca.

evolution55

GurbetciFanatik

evolution55

twitter

10 numara oldu 6 atsak bu birliktelik olmazdı

Senaryo yazsam böyle bir sezon başlangıcı isterdim

muzaffer4

Şükür bitti ilk hafta 9 kişiyle 3 puan güzel oldu 3 puanı 9 kişi kaldıktan sonra takımı geri çektirmeyen hocaya yazıyorum.

emre

Çok şükür. Takimdaslik adına da harika oldu. Savaşın beyler. Yüreğinizi koyun ortaya. Helal.

eprianu

Yemin ediyorum, normal şartlarda 5-0 yenseydik bu kadar moral olmazdı. :)

55_OrHaN_55

Hakemleri de yenebiliyoruz beyler, bence bu iş artık tamam :)

fanatik samsunsporlu

Caner bildiğimiz gibi alışmalıyız buna.9 kişiyle harika oldu.Bu birliktelik hoca sayesinde.Adamdaki hırs yeter bize

55_OrHaN_55

Hoca iyi de, Samet Asatekin ısrarından dolayı çok kızıyorum. İnşallah hatasında ısrar etmez.

Stoper

Fantastik 3 puan, güzel hikaye çıktı. Samed'in gol atmasına da sevindim. Çok iyi mücadele ettik. Aytaç, Yalçın, ikinci gol öncesi Gökhan'ın kafayla Kubilay'a indirmesi. Bravo be..

ata55

Efsanevi bir galibiyet oldu.
Ferhat sorumsuzu cezalandırılmalı. Caner de öyle.
Onun dışında herkesi, her yerinden öpüyorum :)))))))

YaşarDoğu

Eksikleri çok olan bir takıma karşı kendini bilmez 2 futbolcu yüzünden zor bir galibiyet aldık , Şans bizden yanaydı , İlyasın direkten dönen topu oğuzun takip etmesi ve nokta orta yapıp golü atmamız maç boyunca en sevindiğim yerdi . 

Ferhat ve - Caner sorumsuzca davranmışlardır ve kesinlikle ceza almalılar. Baştan nasıl nasıl giderse öyle. Hakem eyyamcı olabilir ama sen ne kadar düzgün davranıyorsun ?

Nurullah Ahmet Altını örnek alacağına Furkanı örnek almış sanırım , yanlış çok yanlış . Bir kornerde yanlış topa çıkışı vardı ki ben yerimden hopladım .

Gökhan Meral mücadelesi ile görev adamı olduğunu elinden geleni yaptığını gösterdi.

Oğuz bilindik , al gülüm ver gülüm

Ferhat hırs olarak bize faydalı mı zararlı mı olarak ilk maçtaki devam ederse zararlı olacağı kesin

Atabey in daha çok topla buluşması lazım . Mücadelesi iyi

Yalçın ve Aytaç iyi bir 2li gözüktü ama karşımızda eksikleri çok olan bir takım vardı , bence 3-4 hafta sonra defans netleşir.

Samet vasattı , daha çok dikine gitmesi ve son pasları daha iyi yapması gerekiyor.

ilk 3 puanımız hayırlı olsun , Kazasız belasız yıl sonu  Samsunspor Şampiyon dedirt bize yarabbi.