Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 24 Ağustos 2009, 08:39:06
maçta takımımız işin açıkcası ben karabükün etkili bizim ise tahtanın açılamaması söz konusu olduğundan sıkıntılı başlayacağını düşünüyordum. fakat hiçte öyle olmadı. ve takım gerçekten güzel mücadele etti.volkan-murat- oktay ve sefa 2. yarı kenan gerçekten süper bir mücadele örneği gösterdiler. balon gibi şişirilen karabükü gördük nasıl bir takım olduğunu bence bizim takım onlara en az 2 basar. akyol kardeşimde bu arada gerçekten güzel maç anlattı.

BUNUN YANINDA BU SİTEDE BURADA BULUNAN BAZI ŞAHSİYETLER SAMSUN TAKIMI DİYE HİTAP ETTİKLERİ SAMSUNSPORUMUZUN ADINA BERABERLİĞİN SEVİNDİRİCİ OLACAĞINI DÜŞÜNEN BAZI KİŞİLEREDE ŞUNU SÖYLÜYORUM. KINALARININIZ ALIN MÜSAİT BİR TARAFINIZA SÜRÜN. MASRAFLARIN TAMAMI GRUP İSTANBUL 55 TEN. BUNU BELİRTEYİM. BİRDE O TAHTA YÖNETİMDEKİLERİN MÜSAİT BİR TARAFINA GİRSİN BİR DAHA DA ÇIKMASIN.  >:( >:( >:( >:(
Şanlı Samsunsporumuza Samsun takımı deme gafletini gösteren şahsiyetler demiş çelebi kardeşim herhalde dili sürçtü şahsiyetsizler diyecekti
bide unutmadan bu siteye Samsunspor taraftarı kisvesi ile giripte içindeki pislikleri boşaltan bazılarına tek lafım var müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkmayın yada cami duvarına işemeyin

Gaziosmanpaşalı3455

24 Ağustos 2009, 10:27:17 #631 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2009, 10:29:13 Gaziosmanpaþalý3455
[/b]hala futbolcularımızda cahil cahil hareketler olan olmuş hakem belli yapacağı devam et atılmadan. çok hırslıysan cıkarsın atarsın bir gol daha hakeme gerekli cevabı sahada  verirsin.atıldın ne oldu
1-muhtemelen tahta acılmıyacak es kaza acıldı.oyuncular geldide gelecekte antremana cıkıp hazırlanıp form tutacakta vs vs.
2-ya sen profosyonel topçusun klubünün çıkarlarını kollamanın başka yoluda var demin dedikya yukarda (çok hırs yaptınya çok moralin bozuldu ya) atarsın bir gol daha bu arada en az 5 dk var gol yediğimizde ... hafta içi yöneticelerimiz gerekli yerlere cevabını ister durumla ilgili  bu (arada federasyonla lobisi çok güçlü ya)kazma değillerdir hani o kadarcık işi hallederler pardon ;Dgene tahtadan bahsettik ;D
3-zaten kadro dar  takımın iskeletini oluşturan adamlarsınız en az 2 maçta cezası boku püsürü vs.vs. anlayacağınız  sanki herkes elbirliği ile yemin etmişççesine samsunsporumuzu taklaya getirmeye çalışıyor..dün akşam uzun uzun düşündüm bizi bu ligde artık istemiyolarmı ne. :( :( :(lakin istesenizde istemesenizde onurlu  mücadalemiz sürecek.......

gozgoz yýlmaz

BUNUN YANINDA BU SİTEDE BURADA BULUNAN BAZI ŞAHSİYETLER SAMSUN TAKIMI DİYE HİTAP ETTİKLERİ SAMSUNSPORUMUZUN ADINA BERABERLİĞİN SEVİNDİRİCİ OLACAĞINI DÜŞÜNEN BAZI KİŞİLEREDE ŞUNU SÖYLÜYORUM. KINALARININIZ ALIN MÜSAİT BİR TARAFINIZA SÜRÜN. MASRAFLARIN TAMAMI GRUP İSTANBUL 55 TEN. BUNU BELİRTEYİM. BİRDE O TAHTA YÖNETİMDEKİLERİN MÜSAİT BİR TARAFINA GİRSİN BİR DAHA DA ÇIKMASIN.  >:( >:( >:( >:(

Hep sevgili Celebi alıntı yapardı, bu sefer de ben yapayım.

Samsunspor'dan üçüncü tekil şahıs gibi bahseden adamlar burada kültür, sanat, Samsunsporluluk ahkamı kesmesin; kimsenin yediği de yok zaten bu numaraları.

Karabük tam bir balon, bu kadar para harcayıp da yaptıkları, yapabildikleri takım bu işte... Bizim çocuklar gönülden oynadılar. Helal olsun hepsine. Hata da yaptılar elbette ama olsun. samsunspor'umuza 4-5 tane sağlam takviye olursa siler süpürürüz bu ligi.

Bugünkü yerel gazetelere bakma şansım oldu. Haber gazetesinde yazan TS yalakası İsmail Başaran denen zavallı kişilik, ben bugüne kadar hiç bir ilk mçta taraftarınca bu kadar yalnız bırakılan bir takım görmedim demiş. Salak adam, 3 yıl önceki 1-1 biten ve sahamızdaki ilk maç olan Kocaeli maçını neresiyle seyretmiş acaba? 1.500 kişi bile yoktu oakşam. 

Bank Asyada hangi takım ilk maçını bizden daha çok seyirciye oynadı merak ediyorum. İnsan bir kere kötü niyetli ve TS yalakası olmaya görsün işte...

Aydın Yüzbaiı görünümlü bitli piyade ile İ.B. ( İsmail basaran oluyor ) denilen adamlar işte Samsunspor'umuzdan Samsun Takımı diye bahseden tipler.

GençKozluklu

Bizi bu ligde artık istemiyorlar. Çünkü biz bu lige gerçekten ağır geliyoruz. İstenmeyen yerde bizde durmayız ;).  Adam gibi yönetim olsun bu takım bu haliyle dahi şamiyonluğa oynar. Biraz hareket takımı da, taraftarı da havaya sokacaktır. Basiretli yönetici lazım. Bir iki takviyede olursa açık ara şampiyon olacağımıza inanıyorum. Çünkü biz SAMSUNSPORUZ. Adımız bu ligi kasıp kavurmaya yeter.

Maç başlar başlamaz gol yememize rağmen öne geçebilmek 3 gol atmak umut verici.

Hocanın oyuncu değişikliğinde bir iki dakika geç kalmış olması talihsizlik. O da istemezdi böyle olmasını. Ama olan oldu. 2 kırmızı iyi olmamış. Takımın genel olarka daha hırslı oyun oynadığından bahsediliyor. Burası çok önemli. Bu takımın en büyük eksikliği SAMSUNSPOR ruhunu sahaya yansıtamamaktı. Bu ruhu sahaya yansıttığı sürece PAF ile de çıksak önümüzde kimse duramaz.

Haftaya Karşıyaka deplesmanında telafi edeceğimize inanıyorum. Şampiyon diye haykrımak ne güzel olacak.

celebi

haftaya ne hikmetse galip geleceğiz diye hissediyorum. inşaallahta yanılmam.

Akyol

Şayet şu tahta denen illet materyal kırılırsa ve transferler gerçekleşirse takımda ki pozitif hava dahada artacaktır. Bunun yansımalarınıda önümüzde ki ilk maçta göreceğiz diye ümit ediyorum. Özellikle Chelidze ismine dikkat Volkan ve Burhan'ın olmadığı haftada Chelidze ilaç gibi gelecektir. Ben en az 1 puan diyorum bu deplasmanda ;)

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: celebi - 24 Ağustos 2009, 10:50:39
haftaya ne hikmetse galip geleceğiz diye hissediyorum. inşaallahta yanılmam.

Arkadaşım biraz realist olur musun? At gözlüğüyle bakmayı bırakın lütfen. Samsun takımı 3 önemli eksikle gidecek İzmir'e. Karşıyaka takımı ilk maçtaki yenilgisini telafi etmek isteyecektir. Samsun takımı saman alevi gibi oynar, deplasman karnesi zayıftır. Taraftar yobazlığını bırakın da gerçekçi olun biraz. Bu maçı Samsun takımı 1 puanla kapatırsa çok iyi olur. Dar kalıplarda takılıp kalmayın.  :P  ;)

Objektif olarak yazıyorum, gönlümden geçen skor 24-24

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 23 Ağustos 2009, 20:55:34
MAcı anlatan  arkadas  formayı  gıyıp sahaya ınebılır bırkac dakıka sonra :)

birader TRT1'den dinlenmiyorsun, samsunspor.bizden dinliyorsun. Zaten üstünde forması vardır arkadaşın, gerekirse sahaya da iner. Ne bekliyordun, %100 tarafsızlık mı? Samsun takımıyla-karabük takımını eşit mi tutacaktı?

55JNR55

Benim geçtiğimiz sezonlardan deplasmanlara karşı bi çekingenliğim var... HA BU ARADA HAKEM SENİN ALLAH BELANI VERSİN...

celebi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 24 Ağustos 2009, 10:54:02
Arkadaşım biraz realist olur musun? At gözlüğüyle bakmayı bırakın lütfen. Samsun takımı 3 önemli eksikle gidecek İzmir'e. Karşıyaka takımı ilk maçtaki yenilgisini telafi etmek isteyecektir. Samsun takımı saman alevi gibi oynar, deplasman karnesi zayıftır. Taraftar yobazlığını bırakın da gerçekçi olun biraz. Bu maçı Samsun takımı 1 puanla kapatırsa çok iyi olur. Dar kalıplarda takılıp kalmayın.  :P  ;)

Objektif olarak yazıyorum, gönlümden geçen skor 24-24

sevgili gozgoz seni severim bilirsin ve senin fikrine de her zaman saygılıyım evet aslında at gözlüğü ile baktığımın farkındayım. ama yine bir SAMSUNSPOR TARAFTARI olarak takımımın sahaya asla beraberlik yada mağlubiyetle ayrılmasını hazmedemiyorum.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: celebi - 24 Ağustos 2009, 10:58:16
sevgili gozgoz seni severim bilirsin ve senin fikrine de her zaman saygılıyım evet aslında at gözlüğü ile baktığımın farkındayım. ama yine bir SAMSUNSPOR TARAFTARI olarak takımımın sahaya asla beraberlik yada mağlubiyetle ayrılmasını hazmedemiyorum.

Arkadaşım realist ol, gerçekçi ol, futbolsever ol, kim olursan ol  ;D

Bırakın şu bağnazlığı birader, iki dakika objektif olun yav..

24-24 biter demiştim ama biraz daha objektif bakınca 23-23 de bitebilir diye düşünmeden edemedim doğrusu.

;) :o 8) ;D ::) :P

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

abi çarşambalılar olarak bizde kına siparişi verdik en iyisinden kolay kolay çıkmaz da rahatlarlar

kumköylü ahmet

ilk mac
3 gol yememiz kötü
3 gol atmamiz guzel
hakem fakturu daha ilk haftadan yinemi basladi >:( >:(
su tahtamidir nedir acilsin artik yaaaa
daha iyi olacagiz insallah

55JNR55

24 Ağustos 2009, 11:20:35 #643 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2009, 11:53:36 Amsterdamli
karabuk'u normal şartlarda ezer geçerdik ancak sağolsun hakemin çok ufak zamanlarla değişikliğe izin vermemesi...

YaşarDoğu