Bank Asya 1.Lig 2.Hafta > Karşıyaka SK - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 24 Ağustos 2009, 08:57:29

« önceki - sonraki »

şimşek_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 31 Ağustos 2009, 15:37:50
maç listelerine bakarken fark ettim. Samsunspor'a kim hoca olarak geldiyse kronik olarak oyuncu değiştirmeme hastalığı var adamlarda.

Geçen sene Ercü 1-0 mağlupken 88-90 arası 2 adam değiştirirdi, herhalde zaman geçirmek içindi.
Bu sene Turhan hoca da aynısı. Karabük maçında yaptıkları pahalıya mal oldu, şimdi de KSK macı listelerine baktım 60.dakikada Sercan-Hakan'dan baska değişiklik yok ..

takım 1-0 mağlup ise demekki kötü giden birşeyler var, al 2 tane taze adam olursa olur olmazsa kaybedeceğimiz ne var ?

Kulubede  oyuncumu var degıstırecek . Bırazda onu hesaplasak

Mert

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 31 Ağustos 2009, 17:08:28
Kulubede  oyuncumu var degıstırecek . Bırazda onu hesaplasak

Karabük maçında hakan akmanı alsadı burhanın yerine o maçı biz çevirirdik.Adam ısına ısına eridi bitti saha kenarında bir de bunu düşün.

şimşek_55

Bu seneden degıl gecen seneden  bahsedıyorum . Bu senede  hocanın elınde pek bır alternatıf yok .  Hakan Akman ıyı bır yedek degıl bencede.

Mert

Ben senin gibi düşünmüyorum şuanki durumumuza göre hakan akman çok iyi bir yedek.Hazırlık maçlarında gösterdiği performans fevkaladeydi.Bu adam yedek değilse ne olabilir peki ? Elimizde mevcut bunlar var.En azından taze kan niyetine oyuna soksa o adamı gol atmamız kaçınılmaz olur.

55sirinler55

tanju nun kirmizi kart cezahasi bitti galiba...genclerimizden en ümütli oldugumu birilerinden...burhanin ve giorgi nin iyi bir yedegi olur

tankut

yöneticiler sayfalara bi ayar çekinde direk 62 ye geçsin

jean

deplasman fobisini bu sene yenmemiz lazim cok kotu sonuclar aliyoz gecen seneden beri

şimşek_55

Hocayı  hemen yargılamayalım ıstedıgı transferler gercelessın  uzerınden en az 4-5 hafta gecsın ondan  sonra  daha tutarlı yorum yaparız kanatşndeyim. BŞrde  herseyın dayıma  baglanmasından  sıkıldım artık. Benım kendı  gorusum fıkrım yokmu ya?

şimşek_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 01 Eylül 2009, 00:53:00

Hoca olsam oynatmayacağım adamı kulübeye sokmam , 18 kişi ile gidiliyor deplasmana .. Madem oynatmaya cesaret edemediği adamlar var 15 kişi gitsin , kuru kalabalık yapmasın gitsinler takımdan da  ..

Benim fikrim de budur ..

Hocanın  oyun planına  uygun olmayabılır.Belkı ıcerıde gol arayacagımız maclarda oynatır. Gerıye dustugumuz maclarda  Hakan AKman pek etkılı olamıyor maalesef. Samsunsporun yedek kulubesıde cok kalıtelı degıl. Oyunun kaderını  degıstırecek kalıtede oyuncumuz kenarda  yok maalesef. Ancak su transferler  bıtsın ondan sonra daha rahat yorum yaparız. Sabırlı olalaım   bıraz.

pisaloji

2-0 ' a inat bugün Karşıyaka'da Samsunspor Formamla gezicem.. Alayına gider  :)

55.hakan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 14:51:36
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=79821

maç listelerine baktım az evvel , oyuncuları tek tek inceledim .. KSK'nın kadrosunda Okan-Emrah ve Serdar Sinik hariç , hem kaliteli hemde tecrübeli adam yok. Aldıkları adamlara bakın hepsi alt liglerden toplama adamlar .. Bize 2.golü atan adamı da Lüleburgaz'dan almışlar ..

Daha alt liglerde daha ucuza hırslı adamlar bulamadık , gittik bank asya'nın ıskarta adamlarını aldık ya yuh olsun bizlere !

bizde saydığın o 3 adam da yok daha ne olsun adamlarda

tankut

KSKdün iyi takım kurdular dediğimiz çokonatları deplasmanda yendi. bu lig acaib bir lig